Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] jakie nauszne otwarte?


Rekomendowane odpowiedzi

Clip nie da rady HD238 , za mało mocy , u mnie 228 dopiero Vedia v39 wysterowała tak że jestem zadowolony, zalecane ok 17-20 mw na kanał .

dobra nie będę się czepiał tego clipa+ aż tak bardzo.

jeśli chodzi o jakość dźwięku słuchawek to hd238 będą dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip nie da rady HD238 , za mało mocy , u mnie 228 dopiero Vedia v39 wysterowała tak że jestem zadowolony, zalecane ok 17-20 mw na kanał .

dobra nie będę się czepiał tego clipa+ aż tak bardzo.

jeśli chodzi o jakość dźwięku słuchawek to hd238 będą dobre?

 

Tak , dźwięk jest bardzo dobry , ale to nie są analityczne słuchawki nastawione raczej na radość słuchania , tak aby góra Ciebie nie zabiła ilością informacji, mają ładny bas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka - jeśli masz K530 to je sprzedaj i znajdź sobie coś lepszego i łatwiejszego do napędzenia.

AKG K520 zaliczają się do słuchawek łatwiejszych do napędzenia?

Jakiś dobrej klasy player da im radę?

Edytowane przez blaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka - jeśli masz K530 to je sprzedaj i znajdź sobie coś lepszego i łatwiejszego do napędzenia.

AKG K520 zaliczają się do słuchawek łatwiejszych do napędzenia?

Jakiś dobrej klasy player da im radę?

tak k520 to słuchawki stworzone z myślą o portable. Właściwie każdy player powinien dać im radę. Polecam jednak coś chłodniejszego od clipa, np ipoda. Albo któregoś z cowonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawężam wybór do:

SENKI HD238

AKG K520

AKG K420

 

0. Jak się sprawują welurowe pady takie jak w K520?

 

K420 to koszt około 180zł

HD238 200zł

K520 - 280zł

 

1. Czy jest sens dopłacać 80-100zł do K520 ? Czy różnica w dźwięku będzie słyszalnie lepsza?

2. Czy w cenie K520 znajdę jakieś lepsze nauszne otwarte?

 

bump

Edytowane przez blaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno miałem również problem z wyborem.. wcześniej miałem koss porta pro z nano4g ten zestaw grał naprawdę bardzo bardzo dobrze

 

A teraz mam k420 z tym ipodem i graja słabiej[są wygrzane] do tych słuchawek przydałby się cieplejszy odtwarzacz np clip+ o takim zestawię myślę właśnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny: o Clipie+ mówią jako o 'wzorze neutralności' nie jako ciepłym odtwarzaczu. Wiem, że to nijaka opinia, od osoby ktora go nie posiada, ale... on nie jest ciepły, to nie jest Clip(bez plusa). Mam wrażenie, że piszę to do Ciebie 5 raz.

 

Pozdrawiam ;)

wrq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blaster - słuchałem wczoraj ponownie K530 i powiem Ci, że s:flo (jeden z najmocniejszych playerów na rynku) napędził je dość słabo, było głośno, ale praktycznie nie było basu.

Po podpięciu ich do mojego wzmacniacza hybrydowego brzmienie znacząco zyskało, pojawił się bas, ale i tak czułem że czegoś jeszcze w nich brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blaster - słuchałem wczoraj ponownie K530 i powiem Ci, że s:flo (jeden z najmocniejszych playerów na rynku) napędził je dość słabo, było głośno, ale praktycznie nie było basu.

Po podpięciu ich do mojego wzmacniacza hybrydowego brzmienie znacząco zyskało, pojawił się bas, ale i tak czułem że czegoś jeszcze w nich brakuje.

 

dzięki w takim razie odpuszczam k530.

moze k420 będzie dobrym wyborem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz zamiar iść w małe słuchawki pokroju K420 to rozważ Cresyn HP500 a najlepiej HP600. Te ostatnie to rewelacyjne słuchawki. W swojej cenie nie mają konkurencji. Łatwe do napędzenia. I w miarę wygodne.

 

Ewentualnie nie wiem czy brałeś pod uwagę takie klimaty jak Panasonic HTX7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz zamiar iść w małe słuchawki pokroju K420 to rozważ Cresyn HP500 a najlepiej HP600. Te ostatnie to rewelacyjne słuchawki. W swojej cenie nie mają konkurencji. Łatwe do napędzenia. I w miarę wygodne.

HP600 są lepsze niż k420?

 

 

nie, stanowczo nie. w hp600 dobija scena, która jest dziwna bo jest lewo-prawo, a nie całość. Ogólnie całokształtowo, to hp600 specyficzne słuchawki, bezpieczniejsze są k420.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności