Skocz do zawartości

Audeo PFE 232


wkamil

Rekomendowane odpowiedzi

Uh, oh a co to? Zapowiada się przyjemny tydzień. aha tylko proszę mnie nie męczyć, szczególnie na pm. Będzie recenzja top wszystkiego się dowiecie :)

 

no no, gratki i czekamy, tylko zeby jeszcze przed swietami! :>

słuchawki muszę oddać Sonusowi do soboty. Także recka pojawi się w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okaże, że są lepsze niż Westone 4 to się zdołuję. A tak serio, czekam z niecierpliwością na recenzję, bo jestem bardzo ciekawa jak wypadną na tle Westone 4.

myślę, że nie będzie aż tak istotne czy są lepsze. Na pewno są diametralnie inne w stylu grania, więc nie SQ, a preferencje brzmieniowe powinny decydować o wyborze.

 

Z tego krotkiego opisu piotrusia widać, ze Troy już uspokoił zapał... Ale ja nie !!! :o Powiedz jeszcze, że mają najlepszą izolację świata, to tylko jak uzbieram na iModa, zacznę zbierac na nowe Audeo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy co z tego wyniknie. Szkoda, że masz SE530, a nie nową wersję :)

Jak chodzi o starcie W4/PFE to przypuszczam, że ze względu na cieplejsze i bardziej dociążone brzmienie Westone'y spodobałyby mi się bardziej niż 232, ale zobaczymy jaka będzie opinia piotrusia-g ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że masz SE530, a nie nową wersję :)

Też zaczynam żałować, szczególnie w bezpośrednim "porównaniu", i chyba tylko w cudzysłowie to słowo ma tu sens.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że masz SE530, a nie nową wersję :)

Też zaczynam żałować, szczególnie w bezpośrednim "porównaniu", i chyba tylko w cudzysłowie to słowo ma tu sens.

Nie może być tak źle :D To jak będziesz porównywał do starych audeo, nie będzie trudniej ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie W4 jak na swoja cene srednio podobaly, dla mnie za waska scena i tez zbyt schowane wokale. Wedlug mnie cena/dzwiek pfe 012 wygrywaja. Im drozsze sluchawki tym mniejsze skoki w jakosci dzwieku.

No ale moze nowe audeo beda o niebo lepsze, zobaczymy.

Edytowane przez KapitanBomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem już nic więcej! choć chciałbym powiedzieć już teraz jaki jest werdykt. Ale chyba jeszcze za mało się osłuchałem. Recenzja na pewno zostanie napisana w oparciu o IMP550 jako że oferuje najlepszy dźwięk i gładziutko napędza wszystkie armatury, a przy okazji jest niesamowicie równy i naturalny. Jednak muszę przesłuchać wszystkich połączeń też na innych sprzętach. Dużo roboty, mało czasu.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie W4 jak na swoja cene srednio podobaly, dla mnie za waska scena i tez zbyt schowane wokale. Wedlug mnie cena/dzwiek pfe 012 wygrywaja. Im drozsze sluchawki tym mniejsze skoki w jakosci dzwieku.

No ale moze nowe audeo beda o niebo lepsze, zobaczymy.

Jak ktoś nie lubi ciemnego grania, to nic dziwnego. Ja Cię doskonale rozumiem :) Dlatego wątpię bym poszedł w wyższe niz mam modele shure, bo słyszałem se420 i juz tam było wyraźnie ciemniej. A u westone wystarczą mi pierwsze słowa każdej recenzji, by mnie zniechęcić, wiem, że ich nie chcę i nie będę chciał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że ich słuchałem (drugi na forum...?) całą chwilę i przez ten czas zdążyły mnie oczarować. Chyba nie powinienem ich więcej słuchać, bo doprowadzi mnie to do sprzedania połowy pokoju, byleby je zdobyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności