Skocz do zawartości

Słuchawki do Clip +


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dołączę się do tematu. Mam zamiar wymienić ipoda shuffle na sanse clips właśnie. Chciałem dokupić również do niego jakieś słuchawki. Myślałem nad Soundmagic PL11. Takie połączenie da radę ? Słucham najczęściej rapu choć zdarzy się też że posłucham dubstepu :P A w ogóle to 65 zł za te słuchawki to normalna cena ? nie muszę się obawiać podróbek za tą cenę ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając opinie na tym forum oraz ogólnie w necie widzę że z Clipem najlepiej grają Kossy KSC75 a w porównaniu do KPP znacznie lepiej się sprawują ich główni rywale Sennheiser PX 100 II które lepiej grają też od Sennheiser PX 200 II, Panasoniców RP-HJE350 orac Philipsów SHE9500. W poradach też często się przewijają meelectronics m2. Ale naprawdę radzę przejrzeć kilka stron tego działu i ogólnie pogooglać.

 

Ja natomiast mogę również odradzić połączenie z SHE 9500. Na początku mi się podobało bo człowiek nie miał porównania a teraz czegoś mi brakuje. Nie umiem opisywać wrażeń dźwiękowych ale wg. mnie grają za bardzo mulasto, dźwięk jest dobry, bez jakichś zniekształceń ale jakby bez życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niedawno zakupiłem ten odtwarzacz.. zmagam się z wyborem odpowiednich słuchawek . Zależy mi na dobrym dźwięku , słucham bardzo zróżnicowanych gatunków muzyki. Moglibyście mi doradzić ( może ktoś ma ) różnicę pomiędzy tymi słuchawkami? Jak z dźwiękiem ? Czytałem recenzje ale nie wiem jak będą się zgrywać z Clip+ .

 

~ Sound Magic E10

albo

~ Sound Magic PL 10

lub

~ Sound Magic PL 12

 

Jeszcze w grę wchodzą Brainwavz proAlpha i Mee M9

Edytowane przez darkside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Osobiście polecam SoundMAGIC PL10. Tanie, przyzwoitej jakości dokanałowe słuchawki, rekomendowane przeze mnie i wielu innych użytkowników.

 

Jest tylko drobny mankament: ludzie przyzwyczajeni do basów będą musieli nawyknąć do ich... lekkiego niedoboru. Osobiście nie odczułem go bardzo silnie. Rzucił mi się co prawda w jakiś sposób w uszy, ale szybko się przyzwyczaiłem. ;)

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z Equalizera udostępnionego w opcjach Clip+. Podrasowałem pierwszy suwak od lewej o kilka jednostek (w opcji Custom, oczywiście) i dźwięk jest naprawdę zadowalający. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam się wykosztować i wydać 199 zł na NuForce NE-700X. Mialem przedtem SM PL-21 i mi nie podpasowały. Testowałem w sklepach jeszcze Soundmagic PL-11, 30, 50, brainwavez beta, alpha, alpha pro. Po paru dniach czytania i łażenia po mp3store/audiomagic wybrałem Nuforce. Miażdzą brzmieniem po prostu, sluchanie na nich to mega przyjemnosć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności