Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie na tipsy Sensorcom


Pasiasty

Rekomendowane odpowiedzi

Organizuję zbiorowe zamówienie tipsów Sensorcom ze strony www.sensorcom.com.

 

Dostępne mają przeróżne modele, jednak ja zdecydowałem się na double-flange i triple-flange. Są pakowane po 3 pary, ja potrzebuję tylko po jednej, więc szukam chętnych na pozostałe sztuki. Wysyłka kosztuje £8 niezależnie od ilości tipsów.

 

Bardzo proszę o zgłaszanie swoich propozycji tutaj w wątku, szczegóły zostaną ustalone przez PW jak zbierze się grupa zainteresowanych.

Edytowane przez Pasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym wziął tri-flange, ewentualnie di-flange, tylko jeśli by to było w jakiejś normalnej cenie..

 

Więc pytanie.. Ile wyniosłoby wszystko razem z przesyłką? Tak orientacyjnie..

 

I jaka to 'rozmiarówka' jest?

W sensie tulejka i rozmiar tipsów.

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka double- flange kosztuje £5,11, paczka triple- flange £9 - ceny są na stronce.

 

Rozmiar to chyba uniwersalne M, ciężko to stwierdzić. Tulejka to coś koło T-100, wiem tylko tyle, że pasują do Westone 3, Shure SE530 czy Earsonics SM3, czyli najprawdopodobniej tulejka T-100.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka double- flange kosztuje £5,11, paczka triple- flange £9 - ceny są na stronce.

 

Rozmiar to chyba uniwersalne M, ciężko to stwierdzić. Tulejka to coś koło T-100, wiem tylko tyle, że pasują do Westone 3, Shure SE530 czy Earsonics SM3, czyli najprawdopodobniej tulejka T-100.

 

Ja sie z checia podepne - odezwij sie na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawindyk, a Ty jakie byś brał? Ustalmy może rodzaj tipsów tutaj, żeby każdy widział co będzie zamawiane. Szczegóły już na PM.

 

Jeżeli Dawindyk będzie brał tri- flange, to mamy już komplet osób na nie. Pozostała jeszcze kwestia bi- flange. Może ktoś jeszcze się skusi na jakieś inne tipsy, oni tam tego mają w pierony :lol: A nóż widelec znajdzie się coś na większe tulejki.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować zamówić bezpośrednio z Hong-kongu tylko zamówiene minimalne to 100 albo 500szt.

 

Tylko nie wiadomo jaka cena i jaki rozmiar tulejki. Ale napewno wyszło by taniej.

 

http://www.alibaba.com/product-gs/394485902/silicone_earbud_tips.html

 

http://www.alibaba.com/product-gs/263648144/iBuds_Sound_Enhancement_Headphone_Earbud_Pads.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy przecież zamawiać 100 sztuk. Kto to potem kupi? Zresztą mi są potrzebne wysokiej jakości tipsy, a nie byle co. Te z Sensorcom mają potwierdzoną przez wielu użytkowników head-fi jakość, więc są zdecydowanie pewniejszym zakupem niż jakieś tam nie wiadomo jakie z Hong-Kongu.

 

Póki co mniej więcej lista na zamówienie wygląda tak:

 

piotrus-g : 1x bi

MatmaN: 1x tri

Dawindyk: ???

Pasiasty: 1x bi, 1x tri

 

 

Poczekam jeszcze kilka dni, może ktoś się zreflektuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłby może ktoś chętny do spółki na "Multifilament Eartips"?

http://www.sensorcom.com/product.asp?P_ID=963&PT_ID=298

Bo u mnie własnie zachodzi zjawisko "ruchomego" kanału podczas poruszania szczęką. Może znajdzie się jeszcze pięć osób z tym samym "problemem". :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawindyk, a Ty jakie byś brał? Ustalmy może rodzaj tipsów tutaj, żeby każdy widział co będzie zamawiane. Szczegóły już na PM.

 

Jeżeli Dawindyk będzie brał tri- flange, to mamy już komplet osób na nie. Pozostała jeszcze kwestia bi- flange. Może ktoś jeszcze się skusi na jakieś inne tipsy, oni tam tego mają w pierony :lol: A nóż widelec znajdzie się coś na większe tulejki.

 

Moge wziac po parze z kazdego :) Najbardziej interesuja mnie biflangi i pure sound ale pozostalych tez moge sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, oficjalna lista:

 

piotrus-g : 1x bi

fakcior: 1x bi

MatmaN: 1x tri

Dawindyk: 1x bi, 1x tri, PureSound

Pasiasty: 1x bi, 1x tri, 1x Multifilament, PureSound

Barbartek: 1x Multifilament

 

 

Paczka triple jest już zarezerwowana. Na double zrobiło się więcej chętnych, więc czekamy jeszcze na dwóch zainteresowanych, chyba że ktoś weźmie jeszcze po parze. Wolna jest także jedna para Multifilament.

 

Dawindyk, jaki chcesz rozmiar PureSound? Ja bym wziął L, jeżeli Ty także to moglibyśmy je rozdzielić między siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puresound wyglądają ciekawie, wziąłbym i jedną parę gdyby ktoś brał S'ki. Ciekawe że te tipsy wedle tego co piszą na stronie pasują do większości słuchawek (od shure po TF10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny na double i multifilamenty.

 

Ewentualnie również triple i foamy.

(mogę ewentualnie dołożyć, by był komplet)

 

Z puresound raczej zrezygnuję, chyba że będzie brakowało kogoś do kompletu :)

Edytowane przez matts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pokusi się o podliczenie zamówienia? Jak to wyjdzie cenowo? Bo tak jeszcze myślę nad PureSound w rozmiarze L - jedna para gdyby była wolna :-)

Edytowane przez Barbartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczam:

 

piotrus-g : 1x bi, PureSound

fakcior: 1x bi

MatmaN: 1x tri

Dawindyk: 1x bi, 1x tri, PureSound

Pasiasty: 1x bi, 1x tri, 1x Multifilament, PureSound

Barbartek: 1x Multifilament

matts: 1x bi, 1x Multifilament

 

piotrus-g, co do PureSound - ja jestem chętny na L, Ty na S, jeżeli Dawindyk będzie chciał M to bierzemy komplet 3 rozmiarów.

 

matts, triple już nie ma wolnych, jeżeli NuBreed i jeszcze ktoś się zadeklaruje to będzie można brać drugą paczkę. Na foamy jeszcze nikt się nie zgłosił, więc musiałbyś brać indywidualnie. W ogóle o jakie gąbki chodzi?

 

MatmaN, 3 pary Multi są już zarezerwowane, więc raczej się nie załapiesz. Chyba, że znajdą się jeszcze chętni na 2 komplety i będzie można wziąć drugą pakę.

 

Barbartek, taka sama sytuacja jak powyżej ale w kwestii PureSound.

NuBreed, sprawa cen i rozmiarów była już poruszana. Proszę przeczytać wcześniejsze posty i stronę Sensorcom.

 

Została jeszcze jedna wolna para double- flange.

 

Zamówienie jest już całkiem spore, a ja chciałbym je jak najszybciej doprowadzić do końca. W poniedziałek 21.02 mam zamiar zamknąć listę, wtedy też zostaną ostatecznie przydzielone rozmiary i rodzaj tipsów, a najpóźniej w środę każdy z zainteresowanych otrzyma na PW informacje o płatnościach i wysyłkach. Proszę spiąć dupę i konkretnie się deklarować, dzięki temu sprawa zostanie załatwiona szybko i bezboleśnie.

Edytowane przez Pasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o te foamy - http://www.sensorcom.com/product.asp?P_ID=964&PT_ID=298

Więc biorę:

do kompletu z innymi 1x bi-flange, 1x Multifilament

 

i na własną rękę:

- dodatkowo 2 multifilamenty (co by MatmaN się załapał)

- 3 tri-flange (chyba że NuBreed się zdecyduje na sto procent, to biorę dwie)

- 10 foamów Standard (10mm).

 

Łącznie, na chwilę obecną 10 foam, 3 tri, 1 bi, 3 multi.

Edytowane przez matts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczam:

 

piotrus-g : 1x bi, PureSound

fakcior: 1x bi

MatmaN: 1x tri

Dawindyk: 1x bi, 1x tri, PureSound

Pasiasty: 1x bi, 1x tri, 1x Multifilament, PureSound

Barbartek: 1x Multifilament

matts: 1x bi, 1x Multifilament

 

piotrus-g, co do PureSound - ja jestem chętny na L, Ty na S, jeżeli Dawindyk będzie chciał M to bierzemy komplet 3 rozmiarów.

 

 

Ja chce M z kazdego rodzaju (wlacznie z multi jesli jest jeszcze miejce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności