Skocz do zawartości

a10 - 1.7.3


mauzer

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mediafire.com/?b8ut4ygl6ik7yz4

 

cytując siebie:

 

player nadzwyczaj stabilny. raptem dwie zwiechy mi sie zdarzyly przez caly ten czas od mojej ostatniej wizyty na forum no i raz mial zwieche podczas wylaczania (czego nie zauwazylem od razu) - wyssalo baterie do zera, ale naladowalem ja po nocy lezakowania i nie zauwazylem spadku pojemnosci (rowniez wzgledem nowosci)

bez jajec rowniez z karta

 

przypomnialo mi sie jeszcze, pisalem do serwisu daaaawno, po otrzymaniu tego softa, ale niczego mi nie odpisali do dzisiaj. mysle, ze to permamentny final. zobacze jeszcze, jak sie sprawuje u was, ale mysle ze nie powinno byc kwiatkow.

 

 

w temacie prosze RZECZOWO, minimum postow i maksimum tresci, zeby nie zrobic kolejnego smietnika o kolejnym sofcie do a10 (chociaz tym razem zapewne ostatnim)

 

edit: stara wersja ze "zwyklym" wyswietlaczem - na pewno dziala. jak z nowym - nie wiem

Edytowane przez mauzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje grajka i dwie wersje softu. Nowa ma odwrócony wyświetlacz. Czy Twój grajek jest starą wersją?

A może to jest soft uniwersalny? Wiesz coś o tym?

 

 

testował już ktoś na nowym wyświetlaczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja testowałem. I jest OK. Mauzer testował na starym i też mówi, że jest OK.

 

Mało tego, mój grajek od samego początku, na wszystkich możliwych softach zacinał muzykę tak z raz na minutę podczas odtwarzania z pamięci wbudowanej.

A na tym 1.7.3 nie zacina ;) A byłem przekonany, że to uszkodzenie sprzętowe ;) Czyżby Vedia wzięła się do roboty?

Polecam, bo wygląda na to, że warto. Wreszcie grajek spełnia podstawowe kryteria deklarowane przez producenta, czyli gra ;)

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk stricte trudno mi określić, czy się coś zmieniło, bo dawno już nie słuchałem A10.

Dzisiaj od rana testuję, słucham z SHE9800 i gra to całkiem przyjemnie.

Musiałbyś sam sprawdzić, w razie czego możesz wrócić do starego softu.

Generalnie zmiana z 1.3.20 do 1.7.3 to duży krok - wersji nie zmienia się ot tak, dla przyjemności, więc sporo musiało się z tym softem po drodze dziać.

No ja jestem wreszcie zadowolony i wstępnie polecam, a co dalej wyniknie, to zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie error podczas instalacji tego softu... i teraz nie chce się włączyć i komputer go nie wykrywa

 

edit: Reset pomógł, odtwarzacz uruchomił się. softa zainstalowałem jeszcze raz, tym razem pod windowsem xp i zainstalował się poprawnie.

 

Pierwszy test ze zdejmowaniem i zakładaniem kurtki. Odtwarzacz dalej się wyłącza. To pewnie jest już usterka mechaniczna

Edytowane przez Liuxus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzwieku nic sie nie zmienilo. co do eq, nie ma co biadolic. taki 4 pasmowy equalizer to po prostu zabawka. mi jakos zupelnie go nie brakuje, majac odniesienie do domowego hifi. to tylko prosty kieszonkowy grajek, a nie zaawansowany procesor dzwieku.

 

btw, wszyscy macie kreske po (bodajze) lewej stronie ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam żadnej kreski, ale zwróć uwagę mauzer, że Ty masz wersję ze starym wyświetlaczem, a ja i Liuxus mamy z nowym.

ja mam kreche. pewnie też mam starszy model.

 

no ale na ten ekranik to ja spogladam tylko zeby upewnic sie ze wlaczylem odtwarzacz, wiec mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po podlaczeniu pod kompa z linuksem bateria sie laduje i na wyswietlaczu widac ikonke polaczenia itp. nareszcie. (mam nadzieje ze to nie przypadkowy sukces).

 

w poprzednich wersjach firmware trzeba bylo podlaczac a10 przed uruchomieniem komputera.

 

- eq jest jakies dziwne, na 1.3.* dzwiek byl jakby glosniejszy.

- w poprzednim firmware nacisniecie joystickiem next/prev powodowalo najpierw wlaczenie wyswietlacza, a dopiero jak sie swiecil odtwarzacz reagowal jak nalezy.

 

tak wiec aby cofnac sie na poprzedni utwor trzeba bylo czasami wciskac prev 3 razy. 1 - zeby wlaczyc wyswietlacz, 2 - zeby cofnac sie na poczatek aktualnego utworu i 3 - zeby przejsc do poprzedniego utworu.

- teraz udaje sie to zrobic jednym albo dwoma nacisnieciami, niezaleznie od stanu wyswietlacza. no coz, trzeba sie przyzwyczaic ;)

 

- firmware trzyma swoje "śmieci" w katalogu system na pamięci.

 

ogolnie moim zdaniem zmiana na lepsze.

Edytowane przez yoshi314
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po podlaczeniu pod kompa z linuksem bateria sie laduje i na wyswietlaczu widac ikonke polaczenia itp. nareszcie. (mam nadzieje ze to nie przypadkowy sukces).

w poprzednich wersjach firmware trzeba bylo podlaczac a10 przed uruchomieniem komputera.

 

To zależy od konfiguracji w Linuksie.

Równie dobrze mogłeś zamontować napęd poleceniem mount.

Firmware tu niczego nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie poki co zadziwia to ze odtwarzacz wylaczyl mi sie juz kilkanascie razy a ani razu nie musialem go flashowac i formatowac z tego powodu. po wlaczeniu mysli dluzszy czas ale jak juz skonczy okazuje sie ze utwory sa cale i nie uszkodzone na odtwarzaczu.

 

w porownaniu do 1.3 jest to ogromne usprawnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy działają wam pliki flac na tym sofcie? Bo u mnie w ogóle ich nie rozpoznaje.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

 

U mnie FLAC działają wyśmienicie.

 

Cały tydzień używałem wyłącznie tego grajka - z braku innego chwilowo.

Raz tylko załapał zwiechę, ale konkretną.

Przed wyjściem do pracy grajek otarł się o wełniany sweter aż było słychać jak strzelają ładunki elektrostatyczne.

Później przez 4 godziny nie reagował ani na włączenie, ani na reset, ani też na kabel USB.

Dopiero koło godz. 13 sam się podniósł ;)

 

Chyba włożę grajkowi zaraz do środka trochę folii aluminiowej, bo tak być nie może ;)

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem.

Miałem kiedyś Vedie A10 4GB i wszystko działało, jakiś czas temu wpadła mi do wody, a że miałem ją ubezpieczoną to wymienili mi na nową 8GB i teraz nie rozpoznaje w ogóle FLAC'ow. Znak zapytania mam przy flacach

 

Na sofcie 1.7.3 nie widzi FLAC, to lipa.

Ja bym jeszcze spróbował na tym sofcie:

http://www.vediastore.pl/_var/files/86-Update-A10.zip

 

A jak nie pomoże, to do wody go znowu!

Ja jestem z obozu krytykującego A10, ale muszę przyznać, że odkąd mam 1.7.3, jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem A10 4GB (w Euro, W-wa, Arkadia), prosto z pudełka ma na pokładzie soft 1.7.3

 

Bez problemu odtwarza pliki FLAC.

 

Mam zastrzeżenia do obsługi tagów w plikach FLAC. Taga GAIN_ALBUM traktuje jako nazwę albumu. Jako nazwę w jednym z albumów wyświetla "TIST=nazwa artysty". "Problemy" są czysto kosmetyczne, ale psują wrażenie, zupełnie jakby był to soft pisany przez studentów w nocy przed terminem oddania projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności