Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] jakie do samsunga s8500 albo s8530?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.

Za mniej niż 2 miesiące tato kupuje samsunga s8500 albo s8530 w zależności od tego, który akurat będzie w ofercie.

Miałam s8500 w lecie i doprowadzał mnie do szału, musieliśmy się rozstać po 2 tygodniach. Niestety tato zdążył się zakochać. Próbowałam go przekonać do prostej nokii bez dotykowego, ale nie.

On ma ładne kolorki i te małe [ikonki] na wyświetlaczu są śliczne itd. I koniecznie chce takiego jak podpisze umowę w lutym/marcu.

Wiem czym się skończy. Za jakieś 4 miesiące telefon trafi do mnie. I zostanie, bo tato się nastawił na to, że ten model jest super i byłoby mu bardzo przykro gdybym go sprzedała. Jest ok, ale używanie telefonu nie dopasowanego do użytkownika przez 2 lata jest nieporozumieniem.

Prawdopodobnie awansuje na rezerwowy odtwarzacz.

Czyli:

Musi dostać słuchawki. Jakie?

Już używanie go będzie katorga, nie muszę się jeszcze dołować źle dobranymi. Można mu mx 760? Takie mam teraz i jeszcze pewnie znajdę ukochane mx 400 w szufladzie.

Jak nie te, jakie mnie nie wykończą do reszty?

Wszystko się zgadza, fuj i tak dalej, ale ze względu na tatę muszę się przemęczyć.

Jakie pomysły?

Będę wdzięczna za podpowiedzi.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, ja się go nie boję. Ale doprowadziło mnie do szału to, że telefon wiedział lepiej od użytkownika co użytkownik chce zrobić.

 

Myślę, że tak 200-300 max, więcej nie ma sensu. Jak tylko tato przestanie myśleć, że nie ma ładniejszego telefonu na świecie, postaram się go pozbyć.

Mx 980 planowałam jako główne kiedy obecne padną ale nie do telefonu.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mx980 albo mx880 pasują do clixa2 albo s:flo2 bo takie coś mi się przyda.

Teraz mam clixa a nationite podobno już mi wysłało paczkę. Jak się dogadam z nowym, clix ostanie sprzedany. Jak s:flo2 nie dla mnie, wystawiam a clix zostaje póki nie padnie ze starości.

Wolałabym nie kupować następnych słuchawek, gdyby mx980 i 880 pasowały do telefonu a nie do tych odtwarzaczy.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności