Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Denon AH-C260


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić dokanałówki Denon AH-C260, czy ktoś z Was mógłby się na ich temat wypowiedzieć?

Jak mają się one do soundmagic PL11, grają lepiej czy gorzej? (obecnie używam własnie PL-ek)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Skąd ta nagła popularność? To tanie Denony (marka o "drogiej reputacji"), więc mało prawdopodobne, żeby były porównywalne z innymi budżetówkami. Byłbym zdziwiony gdyby były konkurencyjne dźwiękiem i trwałością do najlepszych modeli za około 100zł. Acz, czy każdy musi mieć najlepsze zabawki, żeby się nimi cieszyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Denony AH-C260R kupiłem około rok temu (R oznacza, że mają pilocik do iPhone'a, poza tym to to samo co zwykłe). Wg mnie dźwięk całkiem OK, był... na początku. Około 2 miesiące temu w prawej słuchawce zaczął za bardzo wybijać się sopran, bas za to dużo osłabł. W lewej z kolei osłabł sopran, bas pozostałmocny, ale czasami potrafi zaharczeć. Do tego dzisiaj pękła izolacja w kablu od lewej słuchawki... Tutaj pojawia się kolejny minus tych słuchawek: bardzo, ale to bardzo twardy kabel. Zawsze będzie trochę poskręcany, tak naprawdę nigdy nie udało mi sięto wyprostować. Nawet w takich temperaturach jak teraz (około 7 stopni) jest twardy jak kawałek plastiku, poza tym przy łączeniu pomiędzy pilotem a wyjściem dwóch kabelków od słuchawek kabelki zagięły się już prawie od samego początku. Co do filtrów: no cóż... są to jednorazówki. Można je niby czyścić, co ja robiłem, ale ich ponowny montaż to gehenna... Podsumowując: dobre słuchawki, ale raczej jako zastępcze; coś z czego nie będziemy często korzystać, inaczej dźwięk szybko się poluzuje, albo stanie się coś z kablami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Miałem je i powiem jedno - dno i wodorosty. Dzwięk płaski jak naleśnik, a do tego męczący uszy. Zmieniłem na SoundMagic MP21 i naprawdę nie rozmumiem jak słuchawki za podobną cene może dzielić taka przepaść. Szczerze odradzam te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

płaskie i zmulone i bez sceny, grają prosto w ucho, wolałbym pl11 wkrótce pojawi się test gdzie między innymi opisuje ten model, szczerze mówiąc es18 + porządne tipsy i mamy znacznie lepsze słuchawki. Dodatkowo te denony wyglądają jak dla mnie odpustowo ale to kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności