Skocz do zawartości

Samsung P3 vs Samsung Wave


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, trzeba potwierdzić, że Audeo na P3 gra lepiej niż Wave dzięki equalizatorowi. Nawet CAL! z P3 mi się baaardzo podoba (deep bas) a z Wave średnio, chociaż na normalu oba playery tak samo grają. Na P3 mimo badziewnego w porownaniu do Wave ekranu fajniej słucha się teledysków, efekt Theater jest po prostu miodzio.

 

Przez pierwsze pare godzin myślałem, że wywalę P3 przez okno przez marnie reagujący i nieprecyzyjny panel dotykowy ale dźwięk to wynagradza i mu już wybaczyłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, umiecie korzystać z custom themes do P3? Podobno robi się to przez Emodio ale patrzę do programu, a tam żadnej takiej opcji nie ma. O dziwo Emodio nawet nie chce czytać plików .swf, w których są tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz z menu [w opcjach jest przecież zmiana tematu] wybrać sobie żądanej skórki? Swego czasu była na ABI androidowa nakładka, która działała jak marzenie i żadnych problemów nie było. Chyba, że nie ogarnąłem zagadnienia z posta wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz z menu [w opcjach jest przecież zmiana tematu] wybrać sobie żądanej skórki? Swego czasu była na ABI androidowa nakładka, która działała jak marzenie i żadnych problemów nie było. Chyba, że nie ogarnąłem zagadnienia z posta wyżej...

 

 

Hmm ? O jakiej nakładce mówisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odpowiadasz na posty ewidentnie nie adresowane do siebie? Chyba jednak nie wszyscy wszystko wiemy, skoro padają takie pytania. To pierwsza sprawa. Druga sprawa, skoro jesteś taki rozwinięty, jak nie przymierzając, papier toaletowy, to dlaczego nie potrafisz sobie znaleźć głupiej skórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jeden, ani drugi. Za i przeciw? Liczysz na jakąś listę ze wskazaniem plusów, minusów i podsumowaniem?

 

/do wszystkich musisz się odnosić z taką pyskówką? Zmień proszę swoje nastawienie.

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odpowiadasz na posty ewidentnie nie adresowane do siebie? Chyba jednak nie wszyscy wszystko wiemy, skoro padają takie pytania. To pierwsza sprawa. Druga sprawa, skoro jesteś taki rozwinięty, jak nie przymierzając, papier toaletowy, to dlaczego nie potrafisz sobie znaleźć głupiej skórki?

 

Po pierwsze bardzo bym panów prosił, żeby jednak podnieść poziom wypowiedzi i odnosić się do siebie z większą życzliwością.

 

A odpowiadając na pytanie @happysad- chodzi o temat/skórkę, która wyglądała jak android.

Jeśli chodzi o "nakładki" i odtwarzacze samsunga to na model R0 szykowany jest i rockbox i port androida.

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave gra z rekablowanymi CAL przyjemnie, szczególnie podoba mi się leciutko dudniący bas, co daje fajny efekt. Jak dla mnie przyjemne połączenie, ale prócz Wave podpinałem CAL! tylko do Shuffle 4G (imo w przypadku szufli stopień gorzej w skali od 1-6), więc za dużo na ten temat nie mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...tyle, że wave to fon. Player ogólnie ma być domowy, mam słabo grające wyjście słuchawkowe w kinie domowym i moje CALe nie pokazują co potrafią bo nie ma ich co napędzić

 

Fon, ale gra tak jak P3, dlatego o nim wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave gra z rekablowanymi CAL przyjemnie, szczególnie podoba mi się leciutko dudniący bas, co daje fajny efekt. Jak dla mnie przyjemne połączenie, ale prócz Wave podpinałem CAL! tylko do Shuffle 4G (imo w przypadku szufli stopień gorzej w skali od 1-6), więc za dużo na ten temat nie mam do powiedzenia.

 

a co to jest to rakablowanie? heh

Ogólnie P3 ciężko dorwać, widziałem tylko parę ofert na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Androidowa skórka? Z ABI ściągnąłem styl imitujący Sense od HTC - o to chodzi? Jeśli tak, to mogę zrobić upload.

 

Jeżeli masz taką możliwość, to poproszę :)

Sense dla P3

 

Wave gra z rekablowanymi CAL przyjemnie, szczególnie podoba mi się leciutko dudniący bas, co daje fajny efekt. Jak dla mnie przyjemne połączenie, ale prócz Wave podpinałem CAL! tylko do Shuffle 4G (imo w przypadku szufli stopień gorzej w skali od 1-6), więc za dużo na ten temat nie mam do powiedzenia.

 

a co to jest to rakablowanie? heh

Ogólnie P3 ciężko dorwać, widziałem tylko parę ofert na allegro

Tylko na allegro jest dostępny w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odpowiadasz na posty ewidentnie nie adresowane do siebie? Chyba jednak nie wszyscy wszystko wiemy, skoro padają takie pytania. To pierwsza sprawa. Druga sprawa, skoro jesteś taki rozwinięty, jak nie przymierzając, papier toaletowy, to dlaczego nie potrafisz sobie znaleźć głupiej skórki?

 

Po pierwsze, więcej kultury.

 

Po drugie, słowo "nakładka" a skórka to co innego. Zauważasz ? Skórek mam setki na telefonie, ( z ABI ) ale nakładka to nie to samo co skórka, dlatego to mnie zaciekawiło.

 

Po trzecie, jak chcesz być precyzyjny to napisz do kogo adresujesz posta przed nim, jest nawet taka opcja, bo ja zadałem pytanie ostatni.

 

Podsumowując, więcej rozumu, mniej agresji używaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyluzujcie trochę.

 

Z czystej ciekawości - czym się różni nakładka od stylu dla P3?

 

Ja tam się nie spinam i nikogo nie obraziłem : )

 

 

Wyszło na to, że nakładka=styl, po prostu źle dobrane słowo i przez to wyszedł taki zamot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było wszystko jasne, szczególnie dla kogoś, kto ma problemy ze znalezieniem takiej, czy innej opcji. Ktoś przede mną napisał tylko tyle, że jest w menu opcja zmiany tematu. Ja dopisałem, gdzie dokładnie ta opcja się znajduje i jak się nazywa. Co do nakładek, w P3 nie ma czegoś takiego. Są tylko style.

Edytowane przez Alkoholik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności