Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] SŁUCHAWKI DO IPHONE 3G DO 150ZŁ


Rekomendowane odpowiedzi

hey:)

Postanowiłem zakupic sobie słuchawki mój budżet to najchętniej do 100zł:P

Mam IPHONE 3G 16GB:)

Mam pare foworytów:

1)A-JAYS ONE http://sonusmobile.pl/product-pol-105-Sluchawki-a-JAYS-One.html

2)A-JAYS TWO Słuchawki a-JAYS Two | Słuchawki dokanałowe | Sonus Mobile - Przenośny sprzęt audio

3)A-JAYS THREE Słuchawki a-JAYS Three | Słuchawki dokanałowe | Sonus Mobile - Przenośny sprzęt audio

 

I teraz tak:

najbardziej cenowo mi pasują ONE ale one bedą najsłabsze;/

A TWO znomu przekraczją mój budżet a znowu three będą najlepsze ale szkoda mi 165zł na słuchawki wydać:D

 

Macie jakieś sprawdzone słuchawki w stosunku cena/jakość?

 

Nikt nie pomoże?A niby wielki forum MP3;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze temat był poruszany milion razy, więc się nie dziw, że nikt nie chce pomóc, bo ile razy można pisać to samo? Do 150 zł do iPhone najlepszym rozwiązaniem jest NuForce NE-6. Jays bym sobie odpuścił. Bez pianek nie da się ich używać (gumki są cholernie niewygodne), a nie każdemu pianki pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam podobny problem - doki do iPhone'a do 100zł. Na razie faworytami są Sound Magic PL30 i MEElectronics M9. Będzie coś lepszego w tej cenie?

Czy jednak uzbierać 50zł i kupić NuForce'y? Dodam, że basshead'em w żadnym przypadku nie jestem, wolę bardziej hmm surowy dźwięk; słucham wszelkiego rocka [Guns N' Roses, AC/DC] i metalu [iron Maiden, Metallica, Sabaton].

Edytowane przez RaV579
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie :http://www.ceneo.pl/2213299

I nie wiem czy warto kupować M9;/Kase bym miał na nuforce NE-6 ale za słuchawki 150+KW to lekka przesada jak dla mnie...

 

I jeszcze jedno zgubiły mi się gumeczki od tych philipsów...kupic zwykłe na allegro za 1zł+kw czy są jakieś lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ne6 nie polecam nikomu kto nie jest wielkim fanem bassu. Tylko takim osobom podejdą te słuchawki. niby da się coś z nich wycisnąć ale żeby nie popsuły mi się ex85 to w życiu bym ich na ne6 z własnej woli nie wymienił. Mają lepszą scenę, lecz to jak cofnięte są wokale, jak obniżone wysokie to ah..... szkoda słów. Z moim P3 mimo iż teoretycznie zimny - mulą. Na normal eq stare radio. na zedytowanym i tak wokale schowane za dudnieniem basu i wszystkim innym. Dla mnie są to słuchawki które powinny mieć dopisek 'for ipod only' bo słuchałem ich na teoretycznie zimnych a10 i p3 i kluchy jak cholera.

 

Kiedyś odpaliłem na jakimś iriverze, bodajże t30, nie wiem czy było tam jakieś eq ustawione czy coś, ale bass nie mulił, niestety dźwiękowi brakowało czystości (tu brzmiało jakby ktoś dowalił sporo krańcowych wysokich , sprawiało wrażenie wszechobecnych igiełek bez ładu i składu)i sceny. co nie zmienia faktu że p3 i a10 na normal eq biło na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słuchałem. Poszukaj ex82 może gdzieś dorwiesz. W saturnach czasem w promocjach są ex85 po 99zl (chociaż już dawno nie słyszałem by były). 80tki to bardzo solidne słuchawki, może i ciepłe, ale bliżej im do neutralnych niż dalej IMO. z iphonem może być za zimno. Do rocka powinien zestaw ujść

 

aha aukcje z allegro ex85 z kolorowymi słuchaweczkami odpuść. z tego co pamiętam sony wypuszczało tylko białe i czarne. tych słuchawek szukaj w sprawdzonych źródłach lub u sprawdzonego sprzedawcy.

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności