Skocz do zawartości

[250zł] Nauszne


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakichś kompaktowych słuchawek nausznych do użytku w miejskiej dżungli.

Do tej pory używałem MEE M2, ale stwierdziłem, że dokanałówki nie są dla mnie. Niewygodne i tyle.

Co do oczekiwań to izolacja, w końcu odsłuch będzie się odbywał w całym tym zgiełku. Wiem, że nie będzie tak dobrze jak w MEE, gdzie nie mogłem w sumie narzekać, ale przeboleję.

Dalej, cóż.. czytałem trochę o tonach niskich wysokich, średniówkach, ciepłych słuchawkach, zimnych.. ale trudno to wszystko ogarnąć, mnie - laikowi. Słucham przede wszystkim rocka, indie/british rocka, alternatywy, electro french, czasem popu. Zresztą.. Last.fm

Główną uwagę zwracam na gitary, perkusje. Trochę basu też by się przydało podczas electro. Teraz z M2 w połączeniu z Clip+ było go jednak trochę za dużo. Wszystko jakby zamulało.

Dobrze by było, gdyby słuchawki nie były za duże i w miarę wygodne, żebym nie musiał się martwić, że się osuną w mieście.

Cena to max 250 zł. Gdyby jakieś kryteria jeszcze były potrzebne to mówcie, napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL raz że CLip nie wysteruje a dwa że pewnie będzie bardziej basowo niż z M2. Shure chowają całe uszy. O takie są: http://www.shureonline.co.nz/shureproducts/extralarge/SRH240_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure za 200-220zl nowe kupisz. Te które wymieniłeś też mogą być bardziej basowe niż M2. Skoro uznałeś że M2 ma za dużo basu to potrzeba dosyć chłodnych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srh 240 są w sam raz, za dużo miejsca w nich nie ma, ale wystarczjąco na komfortowe słuchanie, z e2 lubią się bardzo. Słucha się tego bardzo przyjemnie, na równi z udaciem2. (jeśli o przyjemność odbioru muzyki chodzi, udac w paru apsektach przerasta cowna, i odwrotnie)

 

Cale tak wygodne nie będą i są dużo bardziej funowe, choć analityczność shurków można bezproblemowo "rozwiać" za pomocą eq i miłęgo głosu pani Cowona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności