Skocz do zawartości

Klipsch Image S2


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dojda do mnie moje S2 to napisze porownaniez IP 3G i clip+. Ale tak z ciekaowsci sie zpaytam jaki typ jest to sluchawek po twoim odluchu ? Jezeli nie sa neutralna a z Touchem zgrywaja sie bdb wiec mozna powiedziec, ze sa to ocieplone sluchawki ? Jezeli tak to ciekawy jestem jakby sie zgraly z podcziwym Nano 2G i Samsungiem P3. Ja nie mam takiego ucha jak Ty ale moze jak dorwe P3 albo 2G to jakos bym to wyslal i Ty bys to zrencezowal :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiedziałbym, że S2/X1 biją również a-jays three :)

 

Nasz sklep prawdopodobnie jako jedyny posiada modele X1/S2.

Na X1 dla użytkowników forum możemy zaproponować takie ceny jak opisałem tutaj: http://forum.mp3store.pl/topic/71481-sprowadzenie-klipsch-s2-z-uk/page__view__findpost__p__688275

 

Jutro pojawi się u nas model S3 w przystępnej bardzo cenie . Może recenzent S2 skusi się przetestować S3 ?

 

 

proszę o nie zamieszczanie reklam swoich produktów, masz od tego dział akurat.

 

x1 i s2- posiada mp3store także od dawna już:)

 

jak ktoś mi da s3, to mogę przetestować czemu nie:)

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak Pasiasty, pozycze ci je. :D Jak chcesz to jutro bede na chwile w sklepie albo od poniedzialku. Jakbyś chciał to do jutra mam też prototypowy amp od soundmagica który imho brzmi bdb. Mogę ci dać do odsłuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pasiasty w takim razie spadasz mi z nieba ! Bede wiedzial jak to gra bo przymierzalem sie do nano 2G albo P3 jak mozesz to napisz mi jak to wszystko "śmiga". Najlepiej jakby jeszcze ktos uzyczyl Azahielowi P3 to juz w ogole byloby cudnie.

 

BTW: Azahiel - Taczka ktora testowales zagra podobnie do iPhona 3G/3Gs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiasty jak masz dostęp posłuchaj na piankach shure-a, bardzo zmienia się dźwięk. Nabiera klasy. Nie tłumi basu, ani go nie dodaje za to lepiej opanowuje i lekko eksponuje wysokie i średnice. Myslę że to przez plastikowy kanał w samych piankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem jedne i drugie, S2 to bardziej funowe granie - takie przyjemne z fajnym basikiem. SA1 maja więcej szczegółów bas może i tak samo niski ale jest twardszy. Szczegółowość sprawia że nie jest to tak funowe granie jak w S2. Napewno SA1 są zimniejsze od S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was orientuje się może jak Klipsch'e wypadają na tle słuchawek Xears TD-100 ? Z tego co widzę po recenzjach na head-fi to te ostatnie oceniane są nieco lepiej.

Jako ze obie pary byly w moich "zbiorach" przez pewien okres razem - w pelni zgadzam sie z opiniami z head-fi odnosnie wyzszosci TD100 :) Nie wiem czy jest aspekt w graniu w ktorym X1 gorowaly by nad Xearsami. Testowane na P3. X, 3Gs, 4G . Przewaga klipscha sprowadza sie raczej do budowy a konkretniej Y kabla i lepszej jakosci akcesoriow. Xearsy dostaniesz takimi sobie silikonami i nieszczesnym j kablem zapakowane w niczym innym jak babelkowa koperta - swoja droga nie wiem czemu koles tego przewodu nie zmieni na symetryczny. Idac dalej w temacie kabla - ten z X1 jest dosc "cienkimi nicmi szyty" - ale ma katowy jacek ktory sprawia deko lepsze wrazenie niz Xearsowy prosty i dajacy do myslenia odnosnie jego solidnosci.

 

zapomnial bym - driver flex - to ulomnosc 1'wszej serii TD100 - nie wiem jak wyglada ta sprawa w wypuscie nr 2 - tu ichris moze sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xears TD-100 zamawiamy do testu. 

Rekomendowal bym rowniez do tego testu Xears'owe bullety o ile sa jeszcze do zgarniecia za 74 zlocisze, Radiopaq'i szczegolnie model jazz - do wyrwania za rownowartosc okolo ~90 zlociszy - swietne sluchawki z irytujacym kablem i jeszcze dziwniejszym jackiem :) Sa to sluchawki za przyslowiowe "grosze" a potrafia przynajmniej w moim odczuciu naprawde sporo. sorki za offtopic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc słuchawki grały bez przerwy przez 48 godzin i.... jestem troche zasmucony. Spodziewałem się czegoś co wbije mnie we ziemie, zmiarzdzy i zrobi tak, że nie będe chciał ich ściągać z uszu, jenak tak nie jest. Słuchaki grają, ale nie jestem zachwycony, powiedziałbym nawet, że moje odczucia są bardziej negatwyne niż pozytywne, zakupione z Amazona UK, dźwięk nie powala, grają z Wave, podłączane również do Amplitunera Yamaha RX-V459, do iPhona, do iRivera T30 i szału nie ma...

Nie wiem czy jestem w ogóle z jakiegoś pasma zadowlony, basu zbyt dużo nie ma, góra jakaś taka piaskowata... Mam w domu KSC-75, UR-40, SM PL21 i ze wszytkich byłem bardzie zadowolony, albo moje wymagania wzrosły albo coś z tymi słuchawkami jest nie tak. Może jeszcze potrzebują czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta góra nie jest taka ostra dla mnie, choć bywa nieprzyjemna. I chyba nie zainteresowałbym się piankami, gdyby nie kiepsko siedząca lewa słuchawka w uchu - comply rozwiąże ten problem? Jeśli tak, kupię sobie setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta góra nie jest taka ostra dla mnie, choć bywa nieprzyjemna. I chyba nie zainteresowałbym się piankami, gdyby nie kiepsko siedząca lewa słuchawka w uchu - comply rozwiąże ten problem? Jeśli tak, kupię sobie setki

z piankami siedzi ekstra, na dodatek nie ma musu wkładania ich na ściśle określoną głębokość- w przeciwieństwie do firmowych tipsów. Nie wyobrażam sobie wepchnąć je trochę głębiej... Czyli polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności