Skocz do zawartości

Następcy poczciwych px-100


huba95

Rekomendowane odpowiedzi

Od półtora roku mam px100 i niestety mimo wymiany jacka zaczynają się psuć, zastanawiam się na kupnem px100-II. Czy jest jakakolwiek różnica miedzy nimi i czy nie jest lepiej kupić jakieś lepsze słuchawki ja np. CAL!. Ja zazwyczaj słucham indie rocka ale coś spokojniejszego. Muzyki słucham z sansy fuze ale przymierzam sie do ipoda 5gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bardzo podobają mi się te v-jays tylko jak one będą się zgrywały z ipodem 5 gen? I jak się mają v-jays do px100-II? Bo ta recenzja porównawcza na forum średnio mi pasuje. I jeszcze jedna rzecz mi się nie podoba w px100-II, to że nie mają pudełka jak px100 i że nie pasują do pudełka od px100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki V-jays wcale nie są tak dobre, a z iPodem stanowią dosyć kiepską parę. Zdecydowanie brakuje tu basu i brzmienie jest ogólnie płaskie. iPod z PXami stanowi świetną synergię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie kupiłem tego Ipoda więc naprawdę te px-y lepsze? Nie że mi nie pasują tylko jakoś te v-jays mi się spodobały. Ja już byłem gotowy na Px100-II tylko rozczarował mnie brak pudełka i to że nie mieszczą się do pudełka od px100, jak wygląda sprawa z c-jays? Podobały mi się 3 rozmiary gąbek na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem owe słuchawki px-100 do mojego ipoda toucha. Co do jakości ich grania nie mam zastrzeżen, bo czemuż bym miał mieć za takie pieniądze. Jednakże nie wiem jak u was ale w moim przypadku te słuchawki grają "dość cicho" np w porównaniu do oryginalnych słuchawek apple czu bezfirmowych słuchawek z mikrofon których używam do skypa. nie wiem z czego to wynika? jak jest u was? jakieś rady? dziękuje z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem owe słuchawki px-100 do mojego ipoda toucha. Co do jakości ich grania nie mam zastrzeżen, bo czemuż bym miał mieć za takie pieniądze. Jednakże nie wiem jak u was ale w moim przypadku te słuchawki grają "dość cicho" np w porównaniu do oryginalnych słuchawek apple czu bezfirmowych słuchawek z mikrofon których używam do skypa. nie wiem z czego to wynika? jak jest u was? jakieś rady? dziękuje z góry za odpowiedź

 

 

jak Ci px100 grają cicho- to zapraszam do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o ponowne przeczytanie mojej wypowiedzi, ale tym razem powoli i ze zrozumieniem, a następnie rzeczową odpowiedź. Ewentualnie jeżeli moderator będzie miał taką prośbę to napisze to w taki sposób że łatwiej będzie mu zrozumieć. nie prosiłem o bełkotliwą wypowiedź na poziomie przedszkolaka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o ponowne przeczytanie mojej wypowiedzi, ale tym razem powoli i ze zrozumieniem, a następnie rzeczową odpowiedź. Ewentualnie jeżeli moderator będzie miał taką prośbę to napisze to w taki sposób że łatwiej będzie mu zrozumieć. nie prosiłem o bełkotliwą wypowiedź na poziomie przedszkolaka

 

 

przeczytałem- ale zrozum- że pchełki appale są bardzo łatwe napędzalne- sądzę żę mógłbyś je nawet w próżni napędzić. a same px100 czy px100II ( bo nie sprecyzowałeś) także jest łatwo napędzić- także coś jest nie tak z Twoim uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności