Skocz do zawartości

jaki jest komfort a seri A-Jays?


k74

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się ze to kwestia indywidualna. Kazdy ma inaczej zbodowane uszy wiec jednego moga uwierac drugiego nie. Dlatego pisanie o komforcie sluchawek jest dla mnie rzecza bez sensowną, no chyba ze sluchawki sa ewidentnie niekomfortowe np z powodu wielkosci. Za przklad moge podac PL50 nie ktore osoby pisale ze sa ultra komfortowe a jednak w jednej z recenzji na forum kolega opisuje ze raczej niezbyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL11 to blizniacza konstrukacja ne7 a PL30 to blizniak ne8 czyli sluchawek, ktore posiadałem/posiadam:) A-jays 2 tez mialem przez jedne dzien. Z tych trzech ne8 oceniam za najbardziej komfortowe. Two uwieraly nieznacznie w jedno ucho.

Edytowane przez Decks84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jedyne co może uwierać w a-jaysach to lekko kanciasta obudowa, kabel nie ma żadnego wpływu na komfort. Z doków noszonych z kablem z przodu, myślę że należą do grupy wygodnych, chociaż niemal wszystkie over the ear są wygodniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie da się ich nosić OTE wtedy kabel staje sie upierdliwy

No nie wiem, ja noszę fullcap więc mi się kabel trzyma jak powinien. ;) I marketing, założone OTE dumnie prezentują napis "a-Jays Two" po bokach twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności