Skocz do zawartości

Jakie słuchawki do J3?


Diabolii

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, ale musisz przyznać, że jest spora różnica w cenie między b2, a Westone 4 :) To tego jeśli chodzi o ostrą górę to dopiero shure olive (medium) sprawiły, że góra stała się przyjemna. A co do basu faktycznie trochę mało, ale pamiętam czasy gdzie pl50 nie miały wogóle góry na moim t60 to się dawało ostatni suwak na maksa i od razu inaczej to wszystko brzmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano cena jest znacząca, dlatego też dodaję, że B2-ki to bardzo fajne słuchawki, a biorąc pod uwagę ich cenę to są na prawdę godne polecenia. Na comply góra też się uspokaja, ale niestety w porównaniu z Westonami góra B2 tnie mi uszka :) ale jest w tym pewna specyfika. Bogu dzięki nie ma sylabizacji, która ponoć pojawia się w bliźniaczych DBA-02, piszę ponoć, bo ich nigdy nie słyszałam. Za tą cenę B2 to dobra propozycja słuchawkowa, ale uważam, że nie każdemu przypadną do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie udzwignie HD598? To pewne?

PEWNIE ŻE DAJĄ RADĘ NIE CZYTAJ BZDUR WRĘCZ DA. WYŚMIENITE posiadam ten zestaw hd598 i cowon j3 od 5 lat i dźwięk jest relacyjny a testowałam ze słuchawkami w przedziale od 800-2000zł wiec nie czytaj znawców którzy nie mieli ich na uszach i pojęcia nie mają jest to uważam idealne połączenie i cowon jest wykorzystywany w 100% chłopcy nie na tym forum nie potrafią ustawić Eq w tym ich problem kup sennheiser hd598 lub najlepiej posłuchaj gdzieś z j3 a po wygrzaniu jest to profesjonalne i niesamowite połączenie a phonaki 112 tez posiadam ale są zdecydowanie gorsze ale nie ma co porównywać słuchawek dokanałowych z nausznymi otwartymi przestrzeń i dźwięk nie do opisania także najlepiej jak ktoś się wypowiada kto ma taki zestaw a nie ludzie którzy nie mieli w ręku słuchawek

Nie udzwignie HD598? To pewne?

PEWNIE ŻE DAJĄ RADĘ NIE CZYTAJ BZDUR WRĘCZ DA. WYŚMIENITE posiadam ten zestaw hd598 i cowon j3 od 5 lat i dźwięk jest relacyjny a testowałam ze słuchawkami w przedziale od 800-2000zł wiec nie czytaj znawców którzy nie mieli ich na uszach i pojęcia nie mają jest to uważam idealne połączenie i cowon jest wykorzystywany w 100% chłopcy nie na tym forum nie potrafią ustawić Eq w tym ich problem kup sennheiser hd598 lub najlepiej posłuchaj gdzieś z j3 a po wygrzaniu jest to profesjonalne i niesamowite połączenie a phonaki 112 tez posiadam ale są zdecydowanie gorsze ale nie ma co porównywać słuchawek dokanałowych z nausznymi otwartymi przestrzeń i dźwięk nie do opisania także najlepiej jak ktoś się wypowiada kto ma taki zestaw a nie ludzie którzy nie mieli w ręku słuchawek[/quote. sorry za błędy pisałam z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby zaraz na mnei nie weszlo bo akurat dzis wystawilem :P

ale o hypie bym jeszcze nie mowil. acz plajerek zacny... to musze potwierdzic, zwlaszcza patrzac jak nisko ostatnio go cenia :(

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z racji ze padly mi sony mdr-ex85, poszukuje nowych sluchawek dokanalowych. Budzet to 100zl max na nowe jak i uzywane, chociaz nie ukrywam ze wolalbym zaplacic mniej. Z muzyki słucham po trochu roznych gatunkow, glownie z elektroniki i gitarowych (ambienty, ciezkie techna, minimale, postrocki, shoegaze, po trochu tez trip-hopy, nujazzy itd.). Jakie polecicie sluchawki? Samemu wypadłem z obiegu 3 lata temu na temat sprzetu adudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz podane różne propozycje do kwoty którą podałeś.

 

http://forum.mp3store.pl/forum/224-co-kupic-sluchawki/

 

Coś na pewno wybierzesz do swoich wymagań.

 

Jak dla mnie j3 można "dopasować" do większości słuchawek. W tym przedziale wszystko zagra przyzwoicie.

Jednak aby wyciągnąć z j3 więcej to potrzeba lepszych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności