Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum i nie za bardzo znam się na odtwarzaczasz i mam nadzieje że pomożecie. Mam zamiar kupić odtwarzacz do 150 zł, na mój wybór po oględzinach różnych for o tej tematyce poszedł SanDisk Sansa Clip+, ale jak zobaczyłem że mogę dostać za tą cenę SanDisk Sansa Fuze, to stanąłem przed dylematem który lepszy, albo macie jakieś inne propozycje do tej ceny. Ważne dla mnie jest to, aby miał dobry dźwięk, a nad multimediami się nawet nie zastanawiałem, bo od tego mam telefon, który nie może podołać ze słuchawkami które ostatnio kupiłem. Tak na prawdę to dokupuję odtwarzacz do słuchawek, a tymi słuchawkami są Skullcandy Full Metal Jacket. Z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie nawet ten Iriver E3, bo cowon mija się trochę z celem przez brak wyświetlacza jak dla mnie. Ale właśnie minusem dla mnie jest to że iriver nie posiada wejścia na karty pamięci co było by przydatne chyba, że kupił bym o pojemności 4gb ale to już półka cenowa się zwyższa. Więc pozostaje mi nadal trzymać się przy SanDiskach o których się pytałem. rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie nawet ten Iriver E3, bo cowon mija się trochę z celem przez brak wyświetlacza jak dla mnie. Ale właśnie minusem dla mnie jest to że iriver nie posiada wejścia na karty pamięci co było by przydatne chyba, że kupił bym o pojemności 4gb ale to już półka cenowa się zwyższa. Więc pozostaje mi nadal trzymać się przy SanDiskach o których się pytałem. :rolleyes:

E2, nie ma Irivera E3. :P

 

Skoro wybierasz pomiędzy Fuze i Clipem+, to decyzja należy tylko do ciebie.

Oba playerki są bardzo podobne. Jeśli zależy ci na mniejszych rozmiarach i klipsie, bierz Clipa+.

W Fuze masz większy wyświetlacz, ale co za tym idzie, także większe gabaryty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta taki mały fail z rana, rano to powinienem chyba tylko kaca leczyć, a nie cokolwiek pisać, bo głupoty wychodzą.tongue.gif A dla mnie to tam jakość się liczy bo może być nawet wielkości ipoda toucha bo ja mam i tak ogromnaniste kieszenie i to nie robi różnicy, niby podoba mi sie też taki mały jak clip ale czy jest dużo różnica między nimi, jakościowo? A jak by w rachubę wchodził Creative Zen Style 300, to lepiej było go wziąć zamiast jednego ze sandisków? Mam nadzieje że dużo nie truje.biggrin.gif

Edytowane przez R3zar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności