Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakup jakiegoś playera, ze wskazaniem na E2. Wyczytałem sporo pozytywnych opinii na jego temat i jego charakterystyka mi odpowiada, pomimo kilku minusów. Moze pomozecie w wyborze. Szukam prostego odtwarzacza, z porządnym dźwiękiem, żadne filmy, obrazy, radia i tego typu duperele nie sa mi potrzebne. E2 z tego co wyczytałem spełnia te wymogi, jednak z opiii wnioskuję, że jest dosyć kulawy w obsłudze, tzn. symetryczna budowa z guziczkami po obu stronach, dziwna zmiana folderów, kabelek usb, bez którego nie da się nic wgrać. A no i wyświtlacza brakuje jednak. Nie są to dla mnie jakieś wielkie przeszkody, ale prawdopodobnie utrudnią słuchanie muzyki w pracy, a do tego właśnie potrzebuję playerka. Do tej pory słuchałem z LG Arena, ale przeniosłem sie do UK i tam gdzie robię, za zabawę telefonem można wylecieć, a tego nie planuję. Dlatego im przystepniejsza obsługa tym lepiej, ale bez straty na dźwieku. Większość albumów mam w wysokich jakościach, lub we Flacach, więc dobrze jakby obsługiwał ten format. Słucham najcześciej muzyki gitarowej, metal, punk zwłaszcza, ale elektroniką też nie pogardzę, dlatego fajnie żeby mozna było dostosować EQ do potrzeb. Możliwe, że mylę się w kwestii E2 i obsługuje się go przyjemnie. Sprawdzić tego nie mogę, bo gdzie się nie ruszę to same ipody i playery wogóle nieznanych mi marek. Dlatego was pytam o zdanie. Opłaca się ta E2, czy może jest coś lepszego? Jesli cena nie będzie kosmiczna to zawsze można dostukać.

Edytowane przez halfevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałem, jak komuś wadzi symetria co za problem pyknąć kropelkę kropelki na jeden przycisk i się go wyczuje? Co masz do zmiany folderów? Ja się cieszę, że w ogóle jest i że jest tak sprytnie to pomyślane. Co do kabla, to każdy odtwarzacz potrzebuje kabla, już praktycznie nie robią odtwarzaczy bez kabli. Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki player bez przewodu usb wgrywa muzyke na playera? Bez zmiany folderów miałbys groch z kapustą. Wygoda obsługi bez zwrokowa bezproblemowa kwestia wyróżnienia jednej strony, np. klipsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa po jakimś czasie przestaje być kłopotliwa. Kabel jest zawsze. Sam miałem klipsa, ale mi się złamał, teraz wieszam E2 na rzemyku i jest jak najbardziej dobrze, bo ja najczęściej słucham piosenek w trybie shuffle, czyli w pomieszaniu, nie muszę nic zmieniać, bawić się z EQ. I za tą prostotę kocham mojego małego E2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz np. tu http://www.advancedm...layer.4112.html

Mają tam też klips i wersję 4GB jak chcesz.

 

byłem, byłem. na ebayu tez sa, 42 funty z wysyłką. 2gb 33 funty, ale wolę troche więcej na wypadek Flacków. w przyszłym tyg zamówię, a potem za słuchawkami się rozejrzę, bo Porty sie do pracy nie nadają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności