Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe (do 150zł) do Cowon E2


Aqualo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje słuchawek dokanałowych które będą się dobrze zgrywały z Cowonem E2 za kwotę do 150 zł. Przeczytałem różne topici na temat słuchawek do E2 ale nigdzie nie znalazłem satysfakcjonujących odpowiedzi. Nie mam konkretnych preferencji muzycznych, ale jak już mam wybierać do jakiej muzyki mają być te słuchawki to będzie to najczęściej: Rock, muzyka filmowa, oraz szybka, dynamiczna muzyka do biegania. Lubię czysty dźwięk. Nie chcę słuchawek z nadmiarem basu. Ważne jest dla mnie również żeby słuchawki były solidnie wykonane oraz dobrze leżały w uchu. Spośród powyższych wymagań najbardziej zależy mi jednak na jak najlepszej jakości dźwięku za tę cenę na Cowonie E2. Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Aqualo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ze znanych mi sluchawek moge zapronowac :

-hifiman re-2 (lipny bas)

-apple in-ear(syszaca gora)

Wygoda to akurat kwestia osobista, do obu produktow otrzymujesz wkladki z milego w dotyku materialu ( jedne bi-flange z re-2, 3 pary roznych rozmiarow tipsow w addiem). Dokladniejsze recenzje tych produktow znajdziesz na forum(ew. moim blogu). Ostatnio premiera nowych modeli sluchawej jays spowodowala niezle poruszenie - moze warto poczekac na wiecej opinii, lub zaryzykowac i zakupic ktorys model?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, właśnie pomyślałem, że może lepszą opcją byłby zakup jakiś nausznych słuchawek zamiast dokanałowych. Jeżeli zyskałbym znacznie na jakości dźwięku to jak najbardziej nauszne, ale takie które da radę napędzić E2 bez użycia jakiegoś wzmacniacza i ważne również, żeby miały dobre tłumienie bo muzyki słucham głównie w tramwaju bądź autobusie. Kolejna sprawa to jakość wykonania, ważne, żeby kabel i wtyczka nie była zbyt delikatna bo później tylko problemy z tym. Dzięki bardzo. Proszę o jakieś propozycje słuchawek nausznych do max 200 zł i doków do 150 zł. Dzięki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty się pomyliłeś, bo drugiemy koledze, który wciął się w temat chodzi o nauszne. Poczytaj dokładnie wszystkie posty w tym temacie.

BTW, nuforcy słabo grają z E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zrobie triple-RE :lol:

1. E2 nie jest chlodny ( raczej cieply w porownaniu do chociazby x-fi, touch 3g, shuffle 3g)

2. NE-6 z E2 to mega cieple granie, ktore mi pasowalo tylko pod comply... calkiem ciekawa propozycja, osobiscie jednak wolalem zestaw z ADDIEM(lagodna/aksamitna gora e2 i sporo nisko schodzacego basu E2 ladnie uzupelnialy charakterystyke produktu Apple'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokami bym poczekał na recenzję kompletu a-Jays. Nauszne... DJ'ki izolują fajnie (acz od dwóch dni wiem że HTX7 lepiej ;)). HTX7 są wygodniejsze tak samo i CAL tylko trzeba mieć uszy takie które się zmieszczą w czasze. Inaczej może być niefajnie. No i HTX7 łatwo modować zaklejając bass reflexy. CAL ze zmienionym kablem ponoć skaczą jakością sporo wyżej... ale trzeba zmienić kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr ma rację. CAL! albo Panasonici.

 

Polecam CAL! bo po wymianie kabla (koszt ok. 60 zł) grają jak sprzęt za 500 zł.

 

BTW, ndr: Kupiłeś HTX7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, ndr: Kupiłeś HTX7?

Kupiłem mojej dziewczynie do S10. ;) Fajnie toto gra. Tylko jeszcze nie wygrzane i bez modów. Ale strasznie wygodne i ten wygląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności