Skocz do zawartości

Słuchawki kanalikowe poniżej 100pln


luXyfer

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnie 4 pary moich słuchawek to epki 630. Audiofilem nie jestem więc z jakości byłem bardzo zadowolony, niestety słuchawki szybko mi się zużywały (jedna przestawała działać) po 1-5 miesiącach. Dlatego chciałbym teraz kupic coś innego, w podobnej cenie - poniżej 100, a jakby było coś sensownego bliżej 60-80 to jeszcze lepiej :) słuchawki do telefonu, muzyka - głównie rap. KOSS the spark albo spark plug to dobry wybór? Czy lepiej dodać parę złotych i kupić jakieś sennheisery? a może trzymać się jednak tych epek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epki co by nie bylo graja tragicznie. Popularnosc zyskaly, gdy na rynku nie bylo zadnej sensownej alternatywy w tym przedziale cenowym. Teraz masz do wyboru chociazby produkty meelectronics czy soundmagic. Troszke wychodzac poza budzet sa hifiman re-2 (ogolem bardzo fajne, jednak do rapu raczej Ci nie przypasuja - bas to ich slaby punkt), oraz nuforce ne-6(okolo 150 zl, graja calkiem fajnie, stawiajac duzo na niskie pasmo). Wazna kwestia przy wyborze sluchawek jest zrodlo. Z czym beda graly ? Co do wytrzymalosci... pomysl moze o pokrowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-Jays -> http://sonusmobile.pl/product-pol-105-Sluchawki-a-JAYS-One.html

Po wczorajszym meecie wiem jedno, są fajne. Moim zdaniem powinny się sprawdzić. No i potrafią wyprodukować urzekający bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności