Skocz do zawartości

Słuchawki Sennheiser HD598


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc czy MX1 wystarczy do 650 - niby tak, ale nie będą mieć dobrego basu.

 

podobnie mam z HD650 na wzmacniaczu Presonus hp4, na początku nie brzmiało to za dobrze, ale mówię poczekam bo w końcu słyszałem że te słuchawki muszą sie wygrzać po jakiś 120h, aż pewnego razu po jakimś miesiącu albo półtora zakładam słuchawki na głowę i OMG :o radykalna zmiana, przedtem miałem wrażenie jakby jedna i druga słuchawka grały "osobno" teraz wreszcie zaczęły grac razem, czuć w końcu jakby te "masę dźwięku". A co do basu chyba jest mi go nawet wystarczająco teraz, brzmi to jakby "neutralnie". Gdyby było więcej basu może było by ok ale nie wiem czy by mi sie spodobało. Dlatego planuje zakupić do nich jeszcze jakiś lepszy wzmak np. Musical Fidelityx-can v3, Graham slee solo, najlepszego Holdegrona albo ... jakąś lampę

Edytowane przez Klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nie dosłownym tego słowa znaczeniu ze wyraźnie grały osobno <_<, nie wiem jak to opisać, ale teraz wreszcie pojawiła sie w moich słuchawkach jak ja to nazywam "masa dźwięku", słuchawki wyraźnie dotarły sie albo wygrzały. To nie bajki ze po miesiącu słuchania czeka nas w tych słuchawkach niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego planuje zakupić do nich jeszcze jakiś lepszy wzmak np. Musical Fidelityx-can v3, Graham slee solo, najlepszego Holdegrona albo ... jakąś lampę

Odpuść sobie może te wzmaki i zaopatrz się po prostu w Lovely Cube, ewentualnie jak Cię stać na więcej to Black Pearl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli ktoś już o to pytał to sorry, nie czytałem całego wątku. Jestem ciekaw czy łatwo te słuchawki napędzić (jak np. CAL!)? Da się ich słuchać prosto z karty dźwiękowej? Jak jest z wygodą? Grzeją w uszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w pececie kartę dźwiękową Soundblastef XFI Xtreme Gamer.

NIe da sie słuchać na tych słuchawkach z dziurki tej karty. Zero basu, częste przestery.

Wymagające niestety dość są te nauszniki.

 

Noszę się właśnie z zakupem prostego ale skutecznego wzmacniacza do HD 598 i właśnie zastanawiam się jaki wybrać.

 

MOże ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem w sumie, ile mogę przeznaczyć tzn ile chciałbym. Najlepiej coś, co napędziłoby basowo te słuchawki.

 

Ja nie pisałem, że te słuchawki są strasznie wymagające tylko dość wymagające.

Edytowane przez ElManiaque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOże te przestery wynikały z czego innego, ale tak, jak z wieży bas jest ok, tak z karty szkoda gadać.

Wzmacniacz hmm cośużywanego ale w dobrym stanie bym kupil. Ok 3 stówek mam do wydania. NIe chcę drogich cudów techniki. Chcę coś małego, ale co pomoże nieco napędzić jescze te słuchawki.

Mam nadzieję, że nie narazilem się na śmieszność bo wiem, że wzmacniacze potrafią kosztować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to coś pęka i tyle. Nie rozpada się dalej- więc nie widzę sensu jeśli ktoś przekłada dźwięk nad takimi duperelami robić z tego nie wiadomo co :)

 

 

Popieram przedmówcę.

U mnie, jak na razie w HD 598 nic nie pękło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to coś pęka i tyle. Nie rozpada się dalej

Rozpada, poszukaj sobie w sieci co się dzieje po kilku kolejnych miesiącach.

 

1000x500px-LL-dd2b638a_l1.jpg

 

1000x500px-LL-c9781a07_l2.jpg

 

Dla mnie rozpadanie się słuchawek za 600 zł, a nawet zwykłe pękanie, to nie są duperele, ale jak tam sobie chcesz. Pokaż mi inne słuchawki w tej cenie, które się rozwalają bez żadnego powodu.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to coś pęka i tyle. Nie rozpada się dalej

Rozpada, poszukaj sobie w sieci co się dzieje po kilku kolejnych miesiącach.

 

1000x500px-LL-dd2b638a_l1.jpg

 

1000x500px-LL-c9781a07_l2.jpg

 

Dla mnie rozpadanie się słuchawek za 600 zł, a nawet zwykłe pękanie, to nie są duperele, ale jak tam sobie chcesz. Pokaż mi inne słuchawki w tej cenie, które się rozwalają bez żadnego powodu.

 

 

dobra, ale ile jest takich przypadków? ja znam też wiele ludzi osobiście co mają stare serie 5 i albo nie mają wcale tych pęknięć albo same pęknięcia. Raczej wątpię by tak od leżenia aż tak to postępowało :)

 

Wiesz ale twierdzenie nie kupujcie chłamu jest trochę nad wyraz, stąd taka reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności