Skocz do zawartości

problem ze ściąganiem z internetu na ipoda


tadekk98

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam do was wielką prośbę z góry zaznaczam że jestem lakiem w tej dziedzinie a chodzi mianowicie o mojego ipoda apple problem polega na tym że jak wchodzę np. na Google i znalazłem jakąś piosenkę którą chce ściągnąć to wyskakuje problem pisze coś w stylu że te pliki są chronione i nie można ich ściągać i nie wiem co z tym mam robić czy to jakiś błąd w ustawieniach czy co bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki za takie udzielanie pomocy serdecznie dziękuje jeżeli nie chcesz pomóc t spa*** znajdą się inni życzliwi twojej pomocy nie potrzebuje !! a do reszty forumowiczów bardzo bym was prosił o pomoc w ty temacie a jeśli chodzi o system na ipodzie i rodzaj safari to nie wiem jak się to sprawdza proszę o wskazówki będę bardzo wdzięczny quara12 może ty coś poradzisz z tym tweakiem z Cadii

Edytowane przez tadekk98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o system operacyjny na komputerze, i wersje przegladarki safari. Nie sprawdzalem na OS X'ie jak to wyglada, ale na windowsie mozna bezproblemowo pobierac pliki na dysk komputera(absurdalny bylby brak takiej mozliwosci na macu). Szczerze nie wiem jak w iTunes przerzucic taki plik na iPod'a, bo nigdy nie mialem takiej potrzeby. Swoja droga - jesli plik nie jest darmowy, to jego kradziez jest zlym pomyslem(o czym ciekawie mowi brzydkiburak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności