Skocz do zawartości

Tanie Porta/sporta Pro Z Allegro


Divine

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Poszukuję porządnych słuchawek do playera mp3. Przed zakupem przeczytałam Wasze forum i troche mi się rozjaśniło w głowie co do tego, co warto kupować, a czego nie warto.

Chyba kupię jakieś Kossy, Porta Pro albo Sporta Pro. I tu zaczyna się problem. Pojawili sie sprzedawcy, którzy oferują te słuchawki na Allegro, niby z gwarancja i faktura VAT, w tak atrakcyjnych cenach, że aż wierzyć sie nie chce, że takie okazje istnieją. Porta Pro kosztuja u nich ok. 150 a Sporta - 87 zł.

 

Porta: http://www.allegro.pl/item103176027_koss_p...dozywotnia.html

Sporta: http://www.allegro.pl/item102393344_koss_s..._gwarancja.html

 

W związku z tym mam do Was, Panowie, pytanie, co to warte. Czy dołozyć drugie tyle i iść do sklepu, czy można zaryzykować? Sprzedawca twierdzi, że wystawia fakturę z polskiego sklepu a słuchawki bierze od dystrybutora. Jednak prośbe o NIP i regon zignorował...

Może ktoś z was już u niego kupowal i ma doświadczenie - ? Czy podrobione Kossy się zdarzają?

 

Pomózcie mi, bom zagubiona!

 

Pozdrawiam Was ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Kossy Porta Pro za 150zl. z allegro, ale od TOP-HIFi - graja elegancko, wszystko ładnie opakowane, do tego jeszcze faktura VAT z wszelkimi podpisami i pieczatkami oraz Karta Gwarancyjna KOSS (podbita, opieczetowana)-w tym sklepie, ktory podalas cena jest taka sama dlatego tez sadze, ze obydwa sklepy sprzedaja prawdziwy towar. (i dokumenty otrzymasz podobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. I jeszcze coś dorzucę. Od konkurencji, która sprzedaje drożej wydusiłam właśnie przed chwileczką informację, że Top-HiFi sprzedaje tak tanio dlatego, że to jest sieć sprzedazy dystrybutora Kossa w Polsce. Dlaczego robią konkurencję własnym dealerom? Nie wiem, ale zamierzam natychmiast to wykorzystać!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep wygląda na pewny.Swoją drogą prowadzą sklep internetowy http://www.q21.pl/ z porządnym sprzętem hi-fi wiec raczej nie ma sie czego obawiać. We wtorek otrzymam przesyłke wiec zobacze dokladnie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja noszę portki he he (również gdy rowerem jeżdzę) i jest pięknie. Trzymają się łba jak marzenie, i to nawet nie przy maksymalnym nacisku (który można regulować w portkach, a w sportach chyba nie?) poza tym słyszałem, że sporty sa mniej trwałe, ale to tylko takie obiegowe opinie, nie podpisuję się pod tym obiema rękami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie tylko na te aukcje

 

koss porta pro jr

 

co o tym sadzicie?

 

istieje w ogole model jr???

edit: sprawdzilem istnieje :P

 

zaproponowalem kolesiowi za nie 70zl (juz chyba 4 raz je wystawia na allegro i nikt nie kupi sluchawek z zdarta izolacja zate cene)

nie odpisal ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ceny na leb ida:O i to teraz kupi px200? no kto?

jesli tak idzie cena to ja sprzedaje mx400 i jakies philipsy dozbieram i bede mial do kompa i do irivera porty...

 

btw. myslicie ze do kompa bylyby dobre? Nie jestem tam jakims melomanem ale wole doplacic do 50zl i mam o niebo lepsze sluchawki niz jakies tanie filipsy.Wystarczy mi jedna para, a sa ponoc wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności