Skocz do zawartości

Co tam w VEDIA? ;)


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

a propo wiesz dlaczego wycofali Cowonki E2 z Saturna (z innych sieci tez)? ....... bo nie schodziły

 

Johnnie Walker też nie schodzi tak dobrze jak jabole...

 

bo Jaś Wedrowniczek to nic specjalnego - spróbuj Ballatinesa 18 lub 30 albo Chiwasa Regal

 

Piłeś, czy widziałeś?

próbowałem - bo piciem tego się nazwać nie da, ci co tym częstują dużo nie nalewają - butelka Ballatinesa 18 (prawie 400pln,a 30 ponad 600pln ) - nie lubię whisky - nie czuję zapachu beczek- dla mnie smierdzi torfem (

 

i napisałem że wolę wino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem - bo piciem tego się nazwać nie da, ci co tym częstują dużo nie nalewają - butelka Ballatinesa 18 (prawie 400pln,a 30 ponad 600pln ) - nie lubię whisky - nie czuję zapachu beczek- dla mnie smierdzi torfem (

 

i napisałem że wolę wino

 

No, to masz solidne podstawy do zarejestrowania się na forum o winie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem - bo piciem tego się nazwać nie da, ci co tym częstują dużo nie nalewają - butelka Ballatinesa 18 (prawie 400pln,a 30 ponad 600pln ) - nie lubię whisky - nie czuję zapachu beczek- dla mnie smierdzi torfem (

 

i napisałem że wolę wino

 

No, to masz solidne podstawy do zarejestrowania się na forum o winie.

 

to jak bedę miał 60 lat -tak jak Marek Kondrat- za słabą pamięć mam do nazw

kup sobie gruszki

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wicherski @azacheil, możecie sobie pisać że Vedia A10 to crap, ścierwo itd ale , ja po wieczorze z zestawem A10 +HQ1700+ trochę Hard Rocka mam inne wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo A10 może nie jest taka zła. Wiele osób, które na jej temat piszę złe opinie, trafiło na dziadostwo. To, że armohadillas trafił na bdb egzemplarz, to dobrze. I niech zachowa to dla siebie, bo polecając nowym A10 powoduje to, że w wiekszości przypadków wyrzucą pieniądze w błoto.

To tyle ode mnie. Musiałem się wypowiedzieć. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wicherski @azacheil, możecie sobie pisać że Vedia A10 to crap, ścierwo itd ale , ja po wieczorze z zestawem A10 +HQ1700+ trochę Hard Rocka mam inne wrażenia.

 

 

znam te słuchawki- podłącz proszę coś lepszego... naprawdę coś lepszego... te creativy tak koloryzują... specjalnie podłączyliśmy ostatnio a10 do paru słuchawek- sorry nie ma startu chociażby do u10 technicznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wicherski @azacheil, możecie sobie pisać że Vedia A10 to crap, ścierwo itd ale , ja po wieczorze z zestawem A10 +HQ1700+ trochę Hard Rocka mam inne wrażenia.

 

Taką sobie poprzeczkę stawiasz - taka Ci odpowiada.

W czym problem?

Chcesz, żebyśmy wszyscy podniecali się tym samym poziomem?

Jak to powiedział pewien pan w pewnym filmie:

"to, co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą..."

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Khuzajmah - wyrzucanie pieniędzy w błoto to polecanie sprzętu typu J3 czy S9 - za tą cenę można kupić iPhona

@ Azahel - jestes moderatorem ? - to jest wątek dotyczący Vedii - U10 zachwalaj na wątku Irivera

@boryc - te ich direct clik to ma - byle winda czy bankomat - poczytaj sobie o klawiaturach membranowych

@Zmija - "mój jest ten kawałek podłogi, nikt nie będzie mi mówił co mam robić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Khuzajmah - wyrzucanie pieniędzy w błoto to polecanie sprzętu typu J3 czy S9 - za tą cenę można kupić iPhona

@ Azahel - jestes moderatorem ? - to jest wątek dotyczący Vedii - U10 zachwalaj na wątku Irivera

@boryc - te ich direct clik to ma - byle winda czy bankomat - poczytaj sobie o klawiaturach membranowych

@Zmija - "mój jest ten kawałek podłogi, nikt nie będzie mi mówił co mam robić"

 

 

skończy się to w końcu na twoim warnie. Co do iphona- słuchałeś iphona i j3/s9 by mieć zdanie? mylisz dwie rzeczy.

 

problem nie polega na tym że vedia jak taka i taka- tylko uparcie twierdzisz że to jest the best player ever ktory został stworzony- a prawda jest inna niestety. Zamiast z tym się pogodzić to brniesz dalej i gadasz dalej głupoty- jak ta klawiatura membranowa- nie ma tej technologii w u10 czy clixie- i jeszcze zimno gra- pogrążasz się dalej. I jeszcze pół biedy gdybyś Ty Twierdził że vieda a10 jest super i koniec- nie nakłaniasz resztę i przy okazji innych obrażasz. Zwłaszcza recenzentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zmija - "mój jest ten kawałek podłogi, nikt nie będzie mi mówił co mam robić"

 

Nikt też nie mówi Ci, co masz robić.

Dla mnie możesz słuchać muzyki nawet ze spłuczki od kibla. Twoja sprawa.

Ale napiszę to jeszcze raz:

polecanie nowym użytkownikom jednego z bardziej wadliwych sprzętów, i podawanie w tym samym poście namiaru na serwis, to zagranie nie fair.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azahiel zapytaj się w poniedziałek 10 nastolatków - gdyby mieli 1500 PLN - i mogli kupić I9 lub Phone 4 to co bu kupili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azahiel zapytaj się w poniedziałek 10 nastolatków - gdyby mieli 1500 PLN - i mogli kupić I9 lub Phone 4 to co bu kupili ?

 

 

na pewno by kupili vedia + iphona:)

 

zdzwiłbyś się że za 1500 by kupili coś innego niż iphone 4- laptopa, kompy itp:) a po drugie, jesteś nastolatkiem? myślisz trochę?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azahiel po części sam sobie odpowiedziałeś

@zmija - brawo za poziom wypowiedzi (zacytuję "kibel")

i na napiszę jeszcze raz polecam Vedia A10 2G - a jak koś będzie miał do mnie pretensje że dokonał złego zakupu niech napisze do mnie na priv.

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azahiel po części sam sobie odpowiedziałeś

@zmija - brawo za poziom wypowiedzi (zacytuję "kibel")

i na napiszę jeszcze raz polecam Vedia A10 2G - a jak koś będzie miał do mnie pretensje że dokonał złego zakupu niech napisze do mnie na priv.

 

 

bravo! Niech żyje, Niech żyje, Niech żyje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Khuzajmah - wyrzucanie pieniędzy w błoto to polecanie sprzętu typu J3 czy S9 - za tą cenę można kupić iPhona

 

Kwestia gustu. A co do tych nastolatków, którzy mając do wyboru J3/S9 oraz iPhona i wybrali by tego drugiego..... Zastanawiałeś się dlaczego? Bo może nie słyszeli o Cowonie. Poza tym co to za porównanie. Nie miałem okazji przesłuchać tych grajków, ale strzelam, że różnią się dźwiękiem. "Inna szkoła brzmienia".

 

lol

Zastanawiam się, co ty tu robisz z tego typu komentarzami.

 

PS. Jak już pisałem wcześniej, widocznie masz jakiś szczęśliwy egzemplarz A10. Kup jeszcze jeden i zobaczymy, jak zmieni się Twoje zdanie na temat Vedii. :angry:

Edytowane przez Khuzajmah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wreszcie odjedzie swoja subarka...

Trzeba było Aza napisać troche o uruchomieniu vedi w piątek. Kilka razy reset i trochę kombinacji. Gość jest głuchy. Nie dyskutujcie z nim po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne mp3 się nie psują i nie zawieszają?

przejadę się do miasta Łodzi jak najbardziej i jak będę miał chwilę czasu to wstąpię nauszę was jak się uruchamia A10 - skomplikowane nie jest.

 

@Khuzajmah - iPhone to telefon, idę o zakład że młodzież dziś woli mieć iPhona (nawet pierwszej generacji) niż super grającego Cowona najnowszej generacji

P.S.

komentarz "lol" pasuje jak ulał, nie jest obraźliwy i oddaje dokładnie to co czuję jak czytam niektóre posty, poprostu czytam "smiejąc się głośno".

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne mp3 się nie psują i nie zawieszają?

a subarką przejadę się do miasta Łodzi jak najbardziej i jak będę miał chwilę czasu to wstąpię nauszę was jak się uruchamia A10 - skomplikowane nie jest.

 

 

Tylko nie potknij się po drodze resetując vedie:)

 

co d o pytania- nie nie psują się tak aż i nie zawieszają na byle ****ie- za przeproszeniem. Ty chyba nie rozumiesz jednego- sporadyczne zawieszenia i awarie to norma- ale mi się żaden nie zawiesił z moich playerków dotychczas- jedynie z a10 się męczyłem jak go miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z a10 jest taki że nie jest taka prosta żeby nie napisać prostacka jak sansa clip (która mi się znudziła po dwóch tygodniach), ma troszkę więcej funkcji i ustawień

a co do zawieszania wgrywasz wersję final i niema problemu, trzeba tez przyzwyczaić się do klawiszologi (krótkie naciśniecie zmienia inną funkcję długie naciśniecie jeszcze inną), tłumaczyć ci nie muszę bo przecież miałeś dłużej A10, (nie tylko przez godzinę czy dwie na biurku do czasu napisania recenzji).

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności