Skocz do zawartości

PC -> ? -> forum -> AKG K530


Sulej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam słuchawki AKG K530 i wzmacniacz forum. Niestety źródło mam strasznie lipne - zintegrowanego Realteka. Co zrobić? Mam kilka pomysłów i proszę o radę:

 

- uDAC + forum

- sam uDAC

- Zero DAC + forum

- sam Zero DAC

- Aune + forum

- samo Aune

- e-mu 0202

- ?

 

Jak widać, waham się czy zostawić forum i dokupić DACa, czy sprzedać forum i polegać tylko na DACu. Nie interesują mnie żadne karty dźwiękowe PCI bo mój komputer to trup a poza tym, chciałbym móc przenosić sprzęt pomiędzy komputerami (mam jeszcze w domu 2 laptopy).

 

Co byście doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aune + forum? po co jeszcze forum. sam w sobie aune ma wzmak i jest bardzo dobrym wyjściem. Moim zdadniem zakupić aune i zoabczyć, jak się spodoba to sprzedać forum, a jak nie to dalej szukać. Uwierz mi odsprzedać go u nas nie będzie trudno- jest chętnych kilka osób w razie czego. A wg. do tych 600 zł warto, zwłąszcza wersje z wymiennymi bebechami.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie będę zakładał nowego wątku, bo sprawa pozostaje wciąż nierozwiązana.

 

Czy ktoś słuchał AKG K530 z Yulonga U100? Szukam DAC ze wzmacniaczem lub bez niego (mam meritum608 hd) do K530. Pułap ceny to 700 zł.

 

EDIT: Doszedłem do wniosku, że Meritum zostaje, fajnie na nim grają AKG.

 

Potrzebuję za to zew. karty dźwiękowej (USB, chodząca pod Linuxem) lub DACa USB. Wymagania to: 2x wyjścia (RCA lub lineout) jedno do Meritum608, jedno do Microlabów które planuję kupić w przyszłości, wejście umożliwiające podpięcie DVD/CD, własne zasilanie.

Edytowane przez Sulej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, chciałbym móc przenosić sprzęt pomiędzy komputerami (mam jeszcze w domu 2 laptopy)

 

Poczytaj sobie o ibasso DAC/AMP

 

Przy ibasso foruma będziesz mógł sobie odpuścić. Najlepsze komponenty, mocne ampy, pozytwne wypowiedzi na temat ich dźwięku na head-fi, a do tego bardzo przenośne i mogą służyć jako portable amp. Sam myślałem nad nowym DACiem i w opcje wchodziły właśnie tylko ibasso, u100 i FDB-12. Jak chciałbyś DAC combo z duszą liczbą wyjść to Matrix mini-i ale on jest w okolicy tysiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności