Skocz do zawartości

Fuze+


lostson

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy model sansy: SanDisk Sansa Fuze+

 

fuze_black.jpg

 

http://news.cnet.com...20015127-1.html

 

http://www.sandisk.c...plus/index.html

 

Specifications/Features:

Capacities**: 4GB, 8GB, 16GB

2.4" bright QVGA screen (320 x 240, 30 FPS) LCD screen

Audio formats: MP3, WMA, Secure WMA, Ogg Vorbis, FLAC, AAC, Audible, Podcasts

Video formats: MPEG-4***, H.264, WMV and Flip Video™***

Photo formats: JPEG and BMP; photo formats can be further extended with Sansa Media Converter PC software download∞, enabling TIFF, GIF, and PNG formats

Digital FM Tuner with pause and record functions

Rechargeable battery lasts up to 24 hours for audio playback and 5 hours of video playback

Hi-speed micro-USB 2.0 port

Expandable microSDTM card slot and microSDHCTM card slot

Ready for slotRadio™ & slotMusic™ memory cards

 

 

Ciekawe na jakim SoC został zbudowany - czy długo będziemy czekali na Rockboxa do Fuze+ ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja właśnie szukam odtwarzacza i miał być jednym z kandydatów Fuze, a może jednak warto poczekać na Fuze+ :) W każdym razie dobry news :)

I witam na forum, to mój pierwszy post ;)

 

Co ciekawe ma najzwyklejszą końcówkę w kablu USB (jak Sansa M240), a nie tak jak w przypadku Fuze jakieś bezsensowne "dedykowane" złącze.

Jak dla mnie to jest co najmniej duży plus. coraz bardziej skłaniam się ku Fuze+, Rockbox też pewnie będzie hulał i to na większym OLED :)

Edytowane przez Lechu1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. dla mnie nie ma to znaczenia :) A ma za to znaczenie, że można używać np. do ładowania czy przerzucania piosenek najzwyklejszego kabla mini/ext USB.

Takie właśnie ma być urządzenie mobilne i przenośne -> im bardziej kompatybilne tym lepiej.

Nikt chyba w wytycznych przed kupnem odtwarzacza nie da "możliwość ominięcia wzmacniacza wewnętrznego".

A jeśli już to chyba ten ktoś nie kupuje odtwarzacza w przedziale 200-300zł, nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak nawigacji po folderach, ponoć trudna nawigacja po menu [te dotykowe paski są niepodświetlane, co ponoć nie ułatwia sprawy], rockboxa na razie na to nie ma i wątpie, żeby pojawił się szybko... Nie wiem, czy to taki hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć dobrze porobione tagi. Nawet nie trzeba ich wpisywać, same się pobierają  :)

 

Znając sandiska, obsługa folderów pojawi się z aktualizacją FW. Gra podobno tak dobrze jak Fuze i Clip+.

 

Ciekawe co ma w środku, na ABI się do niego jeszcze nie dobrali. Są podejrzenia, że SoC w Fuze+ to Sigmatel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też interesują te foldery :) W sumie to opcja, bo i tak wystarczają mi tagi, ale jednak lepiej jakby było niż jak ma nie być :)

 

Znalazłem takie info:

dostępność : połowa października

cena: 4GB - 290zł

 

A na zwykłym Fuze są foldery? Myśle, że jak tak to w Fuze+ także się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T pewnie tylko przeoczenie, wyjdzie nowy soft to pewnie już będzie taka opcja.

 

W Fuzie przeszkadzało mi położenie gniazda gniazdo słuchawek, w Fuzie+ przesunęli je na środek więc IMO powinno być trochę wygodniej.

Swoją drogą ciekawe jak sprawdzi nawigcj tym panelem. Mogliby już wsadzić wyświetlacz dotykowy, no ale pewnie się im nie kalkulowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności