Skocz do zawartości

ipod video 5,5 G 30 GB + wzmacniacz FiiO e5


bacowski

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie pogarsza, ja mam video 80gb i fiio e5 i z portami jest lepiej, wiecej przestrzeni i sa zywsze niz prosto z dziury ipoda, oczywiscie fiio na flat nie na bass mode,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież iPod video jest bardzo mocny, nie potrzebuje żadnego wzmacniacza do słuchawek portable. Nie jestem znawcą, ale chyba dodawanie kolejnych elementów w torze nie polepszy dźwięku, zwłaszcza taki Fiio, który naprawdę jest przeciętny, po co psuć sobie znakomity dźwięk video...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, taki wzmacniaczyk dlatego pogarsza jakość dźwięku bo dodaje dodatkowy szum do toru audio! A Ty, Malkontent chyba uwierzyłeś w te brednie, które wypisują w opisach i w reklamach o 'cudownym polepszeniu dźwięku'. Zresztą, poczytaj recenzje, opinie - fiio szumią. Sam mam dwa (E3,E5), miałem trzy (E1,E3,E5) i wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie w mało co wierze, przed wszystkim sobie, sam mam e5 i wiem jak gra video bez i z nim i tez nie przesadzałbym ze video ma znakomita jakość dźwięku ^^, pozatym to ze jest głośny nie oznacza tego ze jest jakiś super mocny, e5 dodaje funu do dźwięku video i tyle jednym się spodoba innym nie, ale na pewno nie dodaje jakiś mega szumów, raczej na granicy słyszalności czyli przeciętny człowiek ich nie uświadczy, z lodem w ogóle nic nie słyszę,

Ty chyba e5 łączyłeś z odtwarzaczem gumką od majtów to pewnie i coś Ci tam brzdąkało :D

 

i po jakiego wala mam czytać recenzje czegoś co mam, myśl zanim coś nabazgrzesz... chyba ze to ma tak działać, ktoś napisał ze szumi wiec zacząłeś słyszeć szum i teraz szumi i jest do dupy rofl ^^

Edytowane przez Malkontent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze o to chodzi, sam video jest zimny i suchy, analityczny bez porządnego *******nięcia nawet na portach, a już przez wzmak jest bardziej basowy i mięsisty ale nadal fajnie separuje instrumenty i ma szeroka scenę, imo dzwiek na +, ale każdy ma inne preferencje może komuś podoba się bardziej video z dziury, obiektywnie nie można stwierdzić czy gra lepiej czy gorzej, ale gadanie o jakiś szumach to bzdura, chyba ze na jakiś czułych iemach w absolutnej ciszy, wtedy zawsze się czegoś można doszukać tylko po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkontent, tak się składa, że nie słuchałem na 'gumce od majtek', a na Video 5G, którego miałem dłuższy czas.

I piszę TO CO SŁYSZAŁEM, a nie przeczytałem. Zanim wyślę wiadomość, czytam co napisałem, więc mi tutaj nie filozofuj.

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróćcie sobie kable do 1 cm żeby "tor audio" był jak najbliższy ideałowi.... -.-'

 

Ja podzielam zdanie Malkontenta - nie twierdze że Fiio to jedyna słuszna szkoła brzmienia ale często lubię popsuć sobie "tor audio" tym tanim i antyaudiofilskim wzmacniaczem. Szczególnie na bassbooscie. Zdecydowanie bardziej lubię słuchać podkręconego basu Fiio niż jakiegokolwiek wydmuchanego przez EQ.

 

Co do szumów to devil92 masz rację. Wzmak szumi - szczególnie na skrajnie wysokim wzmocnieniu ale słyszalne jest to dla mnie tylko na PL30. Na Sennach i na KSC75 praktycznie tego nie słychać. Zresztą. iFP szumi jak diabli a jakoś nikt nie twierdzi że gra nieładnie i nie daje frajdy ze słuchania.

 

Wracając do tematu. Nie wiem czy jest sens specjalnie dokupować wzmaka ale jak widziałem na forum że Fiio chodzą po 50 zł to faktycznie jest to fajna zabawka która co nieco potrafi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności