Skocz do zawartości

Metallica


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Przegloądając wasze posty doszedłem do wniosku ,żę macie racje.Prawdziwej

Metallici już nie ma.

porównajcie metallice z 1983 z 1993 i 2003....

w 83' byli to kolesie, którzy zrobili rewolucje w muzyce metalowej, spowodowali, że muzyka metalowa wróciła do korzeni stała się agresywna jak nigdy, pokazyała szczere emocje.

w 93' to już grupa facetów, którzy po sukcesie black labumu, zobaczyli, że z muzyki można calkiem nieźle żyć i postanowili uprościć sawoją muzykę i sprowadzić ja do grania masowego.

w 2003 roku chcieli powrócić do korzeni pokazac, że moga nagrać nie komercyjny agresywny materaił co z tego, jak to nie było szczere??

 

Uwielbiam metallice z wielkim oczekiwaneim czekam na następną plytę, ale to nie zmienia faktu, że od 16 lat nie nagrali nic wartościowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba ja mam nawet film Cradle of Filth :P

Oczywiście horror... dość niskobudżetowy ;]

Cradle of Fear no no smieszne to bylo :lol:. Pomysl ciekawy, sam Dani w glownej roli sprawia ze ten film jest mroczny, ale niestety wykonanie tragiczne. Juz nie pamietam dokladnie ale ta ostatnia historia The Sick Room byla nawet nie najgorsza, pozostale a szczegolnie pierwsza (bez tego szatanskiego bachora mogloby byc ok) to nie wiem czy mam nad tym plakac czy sie smiac :D. Za to trailer sie bardzo fajnie prezentuje, jest duzo lepszy od filmu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Midian prawdopodobnie najlepszy album "kredek"

 

No tak - nie ma to jak Kredki. A Midian to moja pierwsza kaseta z serii ostrzejszej muzy. Moim zdaniem jest bardzo dobra, ale dziś z perspektwy czasu dużo bardziej podoba mi się Cruelty & The Beast.

A co do coverów to świetne są grane przez Kredki covery Iron Maiden - Hallowed By the Name oraz Fear of the Dark, moim zdaniem dużo lepsze od oryginałów. Co o nich myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A teraz niespodzianka. Nowy kawałek Mety zagrany w berlinie. Spore MP3...

[edit]

Nie mam pojęcia czy nagrania z koncertów są legalne...

[/edit]

 

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...57D8D737F7DC0BA

 

Hatfield zawodzi jak mało kiedy, brak alkoholu nie wpływa chyba jednak korzystnie na jego gardło. Kawałek przeciętny, zobaczymy jak płyta... No a na to możemy sobie jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynalem od ironow... :) a wlasciwie od soundtracka do carmageddona 2 i wtedy nie wiedialem ze to iron maiden :)

Heh, zabawne, mi się zdarzyło uświadomić kumpla w ten sposób. Puściłem Ironów a on wielkie oczy i mówi że zna z Carmageddona 2 :D .

A co do Metalliki to najlepszą formę pokazali na Master of Puppets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Metallica już dawno padła ostatnia ich i zarazem najlepsza jak dla mnie to czarna płyta, choć poprzednie były też dobre. ja ogólnie wole jednak Iron Maiden.

Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że wychowałem się na Metallicy, choć nie od niej zaczynałem.

Kiedyś nie byłem tak wymagający i zaczynałem od takich kapel jak : Kreator, Morgoth, Pestilence, Coroner, Atrophy, a potem Death i Slayer, Sodom i King Diamond ( pamiętacie ?) potem m.in. Metallica, ale zdecydowanie dla mnie najlepsza ich płytka to ...And justice for All, choć posłucham każdej oprócz najnowszej. Teraz raczej wolę Doom, Gothic i Heavy, Iron'y są po prostu the beast (ale wylądowałem, nie ?, ale myślę że to znaczy że wciąż się rozwijam pod tym względem)

 

A tak przy okazji - słyszeliście kiedyś takie coś jak Beatallica ?

Jak dla mnie ciekawe doświadczenie, to (tak w skrócie) cover'y Metallicy i Beatless'ów pomiksowane razem ze sobą, nawet nad wokalem zastanawiałem się w pewnych momentach czy to nie Hetfield,

nie wiem nic o tej kapelce ale wydaje mi się że są godni uwagi (oczywiście kwestia gustu) spróbujcie posłuchać

album2_1_.jpg

album1_1_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że wychowałem się na Metallicy, choć nie od niej zaczynałem.

Kiedyś nie byłem tak wymagający i zaczynałem od takich kapel jak : Kreator, Morgoth, Pestilence, Coroner, Atrophy, a potem Death i Slayer, Sodom i King Diamond ( pamiętacie ?) potem m.in. Metallica, ale zdecydowanie dla mnie najlepsza ich płytka to ...And justice for All, choć posłucham każdej oprócz najnowszej. Teraz raczej wolę Doom, Gothic i Heavy, Iron'y są po prostu the beast (ale wylądowałem, nie ?, ale myślę że to znaczy że wciąż się rozwijam pod tym względem)

 

A tak przy okazji - słyszeliście kiedyś takie coś jak Beatallica ?

Jak dla mnie ciekawe doświadczenie, to (tak w skrócie) cover'y Metallicy i Beatless'ów pomiksowane razem ze sobą, nawet nad wokalem zastanawiałem się w pewnych momentach czy to nie Hetfield,

nie wiem nic o tej kapelce ale wydaje mi się że są godni uwagi (oczywiście kwestia gustu) spróbujcie posłuchać

 

Uwielbiam Diamodowy wokal... Te płyty mają tyle horroru w tle, że można się przestraszyć :P

 

Beatallica - słyszałem jakiś czas temu ale jakoś to na mnie wrażenia najmniejszego nie zrobiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności