Skocz do zawartości

Mój Ipod Sfiksował


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem. Zainstalowałem na iPodzie nano rockboxa specjalnie przeznaczonego dla tego urządzenia potem skasowałem pliki które orginalnie były na ipodzie wgrany poczym odłączyłem iPoda i po ponownym uruchomieniu pokazała mi się bateryjka że niby się ładuje poczym bateryjka znikła aiPod przestał reagować, nawet Windows go nie widzi. Co Robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.apple.com/support/ipod/

 

poczytaj i klikaj na to co cię interesuje...

 

iPod Issues?

These five steps (known as the five Rs) will conquer most iPod issues.

1. Reset your iPod.

2. Retry with a different USB port.

3. Restart your computer.

4. Reinstall iPod and iTunes software.

5. Restore your iPod.

 

[edit] a nie znaczy to że bateria jest kompletnie rozładowana i musi się najpierw ładować przez pół godziny zanim odtwarzacz dojdzie do siebie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi... z rockbox na ipodzie jest tak, ze raczej nie bardzo da sie uzywac na przemian firmware apple i rockboxa, bo kazde z nich inaczej przechowuje muzyke....

 

... chociaz na stronie rb jest rozwiazanie... wrzuca sie muzyke do katalogow tak jak chce rb a pozniej za pomoca wtyczki do foobara generuje sie na podstawie tego drzewka baze dla firmware apple... i jest gitara...

 

... tylko wtedy jest z kolei problem jak sie chce cos synchronizowac via itunes...

 

 

rb jest fajny... mialem na ipodzie video... ale de facto nie daje mi nic nowego czego nie mialbym w firmware apple... z pkt widzenia funkcji ktore ja wykorzystuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności