Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 270 zł


iGod

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się na słuchawkach, ale z informacji, które znalazłem w internecie m.in na tym forum mam wybór taki: NuForce NE-7M lub AKG K 370.

Obecnie jestem na standardowych applowskich pchełkach i chciałbym poczuć korzystną różnicę w zmianie słuchawek. Proszę o rady co wybrać i ewentualnie podać inne modele. Tak jak napisałem w opisie dokanałówki do 270zł do iPhone 3G.

 

Dziękuję z góry.

 

Muszę zdecydować się do dzisiaj. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo zalezy od tego jakiego dzwieku oczekujesz. Jesli ma miec potezny bas z ogromnym uderzeniem, a reszta nie jest wazna - jakies membrany. Natomiast jesli oczekujesz detalicznego, szczegolowego dzwieku z dobra rownowaga i scena - audeo sa swietnym wyborem(koniecznie z zestawem filtrow, zeby wybrac swoje ulubione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś trafił na używane Audeo Phonak PFE 012... Na pewno byś odczuł różnicę.

Edit: No i phonaki nie mają pilota...

PFE 022 mają pilota i mikrofon. Przynajmniej tak widać na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś trafił na używane Audeo Phonak PFE 012... Na pewno byś odczuł różnicę.

Edit: No i phonaki nie mają pilota...

PFE 022 mają pilota i mikrofon. Przynajmniej tak widać na zdjęciach.

Zgadza się, 022 to model z mikrofonem, odpowiedni między innymi do iPhone'a 3G.

Jednak cena nowych słuchawek z mikrofonem to już nie 319 zł, a 399 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory w Polsce zostało ich sprzedanych niewiele, nie liczyłbym na znalezienie chętnego do odsprzedania pary o tyle taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności