Skocz do zawartości

E150 Jak go wskrzesic po przerwanej aktualizacji ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Mam maly problem.Przekopalem forum wszez i wdluz ale nic sensownego nie znalazlem.Dlatego zwracam sie do Was z ogromna prosba.

O co chodzi.Dziewczyna podczas aktualizacji urzadzenia (E150) odlaczyla go od komputera.Od tego czasu iriver nie wlacza sie,komputer go nie wykrywa ale raeaguje na podpiecie do kompa lub do ladowarki z tym ze wyskakuje sam napisa "Iriver".

Staralem sie rozruszac go poprzez ums trick ale to rowniez nic nie dalo.Nie ma zadnej reakcji.Kombinowalem juz chyba ze wszystkimi mozliwymi kombinacjami klawiszowymi na urzadzeniu podpietym pod usb jak i nie podpietym ale rowniez to nic nie daje.Szczerze to skonczyly mi sie juz pomysly na "obudzenie" odtwarzacza i zwracam sie z prosba do Was.Czy komus udalo sie juz wskrzesic irivera?Byloby milo jakby sie ze mna podzielil swoimi zdolnosciami.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BiskupPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Wydaje mi sie, moge sie oczywiscie mylic, ze to co napisales to nie do konca prawda. Jak pracownik w serwisie dystrybutora moglby ci powiedziec ze on zajmuje sie tylko drobnymi usterkami? przeciez to serwis. wymieniaja tam plyty glowne wyswietlacze wiec robia ze sprzetem wiele "powazniejszych" spraw. Zupelnie inna sprawa jest to ze uszkodzenie/ niesprawnosc urzadzenia powstala z twojej a dokladniej twojej dziewczyny winy. Gdzie kupiles sprzet? pochodzi z naszej dystrybucji? moge dla ciebie popilotowac ta sprawe. wkoncu od tego jestesmy. wydaje mi sie ze na wlasne reke nie uda ci sie postawic urzadzenia na nogi. Jesli sprzet nie jest z MIPU to tez niewiele zdzialam niestety. czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz...Pracownicy w serwiesie Appla ( Regenersis ) zalewaja plyty glowne co sam sie o tym przekonalem wiec odpowiedz pracownika MIPu wcale mnie nie zdziwila.Sprzet byl zakupiony w eurortvagd w szczecinie (carrefour turzyn).Fakt faktem ze kiedys go rozbieralem celem wyczyszczenia pylkow ktore dostaly sie do srodka.Sprzet wyslalem sam do MIPu ( w rtveuroagd stwierdzili ze wysla dopiero po kilku dniach - oddzial w carrefourze turzyn ) i cierpiwie czekalem na dalszy przebieg sprawy.Urzadzenie przyszlo po okolo miesiacu (!!!!!!!!) z karteczka ze urzadzenie bylo rozbierane i z tego powodu przepadla gwarancja.Wobec powyzszego nie moga nic zrobic.Ok spoko.Zadzwonilem do MIPu osobiscie i spytalem czy zrobia mi to odplatnie na co serwisant stwierdzil ze zajmuja sie drobnymi usterkami.Nie wiem czy mial mnie za totalnego barana czy takiego chcial ze mnie zrobic ale grzecznie panu podziekowalem i na jakis czas dalem sobie spokoj z naprawa odtwarzacza.

I tak o to wyglada historia mojego irivera....

Edytowane przez BiskupPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności