Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W niedziele postanowilem dolaczyc do klubu i kupilem ep-635.

 

Po czytaniu o podrobkach nie chcialo mi sie za 80zl bawic w loterie na ktorej moglbym zyskac 20zl, wiec kupilem w vobis/warszawa. vobis powiedzial ze obsluguje gwarncje przez sklep, w dodatku sklep mam o rzut beretem od domu wiec pelen luz. Mialy nowe pudelko - pomaranczowe, takie jak na allegro pokazuja.

 

Dzis testowalem w tramwaju i parku. Sa super :)

 

Super graja i odcinaja przy smiesznie niskiej glosnosci w odtwarzaczu (nawet takim jak moj super wypasiony 1gb noname - wave :)

 

Nastepny do wymiany bedzie odtwarzacz. W moim slychac w sluchawkach cykanie gdy pracuje elektronika, ale za 100zl z przesylka nie mialem wobec niego wygorowanych oczekiwan :)

 

Dzieki wszystkim wiedzacym o czym mowia za wskazowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam panasonici za 19 zł i brakuję mi basu. Słucham głównie techno na max głośności (w EP 630 będzie pewnie inaczej). Nie jestem jakimś wrażlwym audiofilem (głównie oczekuje basu). Proszę o szybką odpowiedź bo już mam zamówione te słuchawki, ale do jutra moge odwołać zamówienie.

Jak chcerz bas'u to kup sobie koss the plug albo spark plug -w nich bas jest bardzo mocny.Niektorzy twierdza ze sa przebasowione mi akurat sie podobalo jak graja...ale i tak wole epki ;) ja slucham calej sciezki muzycznej a nie basu,ktory w niej jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sam dokonalem zakupu EP-630.

 

3 godziny spedzilem na dobiraniu odpowiednich ustawien dzwieku, ale teraz jest taki jak lubie. I calkiem wygodne jak na razie sa.

Aha, i jeszcze:

Łódzkie autobusy vs EP-630 - 0:1

U mnie(poznańskie autobusy) byłby mniej więcej remis B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki wchodzą nieco głębiej niż zwykłe pchełki (btw- ostatnio miałem pchełki w łapach i chciałem je włożyc jak epki z przyzwyczajenia... :D). Na początku może to byc uczucie dziwne, ale raczej nie nieprzyjemne. Natomiast po jakimś czasie- epki okazują się niezwykle wygodne i ich obecnośc w niczym nie przeszkadza :). Wczoraj miałem na chwilkę pchełki w uszach i, szczerze mówiąc- były dużo mniej wygodne :).

yar069: a w którym modelu się zakochałeś, jeśli można wiedziec ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przyzwyczajony do wygody Epow (tu plus dla nich) i tego basu ktory wydawal mi sie genialny. Ale jak otrzymalem te AKG K14P (pchelki za 70 zl;) to po prostu szczeka mi opadla...Po raz pierwszy moglem muzyki sluchac na EQ normal bez zadnych zgrzytow:) Graja czysto jasno wprawdzie malutko jest basu ale jest on szybki dynamiczny i "celny" Jak odpalilem SRS'a to po prostu spadlem z krzesla xD

 

Nie mowie ze Epy to cienizna...W sumie do tramwaju sa swietne chociaz teraz kiedy mam te 17 Ohmowe AKG i SRS'a w pociagu wystarcza mi 10/40 w skali glosnosci i jest luz:) SRS wyciaga ladnie bas wyostrza miniamlnie gore i po prostu bajka za taka cene. Z tego co pamietam Cresyny dodane do zestawy nie porwaly mnie tak na "dzien dobry" A tak swoja droga to na tych pchelkach slychac szum playerka... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=158362519 < dostałem je. Jak narazie nie są rozpakowane, ale wszystko wygląda OK. Jest nowe pudełko (nie takie, jak na obrazie z aukcji), gwarancja... Jutro więcej szczegółow :)

 

[EDIT] Kurczę, to miało być w temacie o podróbkach... A opcji usuwania nie ma :(. No cóż, jutro więcej szczegółów, już w temacie o podróbkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przyzwyczajony do wygody Epow (tu plus dla nich) i tego basu ktory wydawal mi sie genialny. Ale jak otrzymalem te AKG K14P (pchelki za 70 zl;) to po prostu szczeka mi opadla...Po raz pierwszy moglem muzyki sluchac na EQ normal bez zadnych zgrzytow:) Graja czysto jasno wprawdzie malutko jest basu ale jest on szybki dynamiczny i "celny" Jak odpalilem SRS'a to po prostu spadlem z krzesla xD

 

A jak te pchełki AKG mają się do Sennheser'ów?? Bo zaczynam na nie ostrzyć sobie zęby. Coraz więcej pozytywnych opinii. Chyba poważnie rozważę ich zakup.

 

jeszcze jedno. Jak z wytrzymałością, bo to jest dla mnie najważniejsze. Z tego co przeczytałem EP630 raczej szybko się roz********. Dlatego tak średnio mi pasują. A czy ktoś ma AKG k14p albo k12p na tyle długo, żeby powiedzieć coś o ich trwałości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze bardziej mi sie podoba wykonanie EPow i wiem zeo ne przezyja wszystko...100 razy juz wyszarpalem je sobie z uszu podczas roznych extremalnych sytuacji...i nadal jest wszystko ok. Wykonanie AKG jest dosc dobre. Porownania bezposredniego nie mam bo niestety nie posiadam nic specjalnego Sennheiser'a w domu. Do MX200 nie ma co porownywac nawet bo to kolosalna roznica. Niedlugo bede wymienia odtwarzacz albo na T10 2GB (wtedy bede mial MX400) albo X20 xD Wiem jedynie ze AKG graja lepiej niz Cresyny o ile dobrze pamietam. I jedno jest pewne...Sa one tak dokladne ze np sluchanie utworow o bitrate'cie 128 kb/s jest przestepstwem...Wszystkie skazy utworow wychodza na wierzch co slyszalne jest szczegolnie w grze perkusji. Nawet na Epach nie ma takiego efektu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]gdzie ten dół ??? ktory był w EPkach ??? wysokie tony wyraźnie górują.[...]

 

Witam

i dół sie odnalazł, sam z siebie ? nie wiem, nagle sie pojawił. Tylko jedno mnie dziwi, że przy wkładaniu słuchawki do lewego ucha występuje zmiana ciśnienia wewnątrz, a przy wkładniu do prawego nie? (nawet mimo to ze jest gumeczka duża)

dziwne.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

i dół sie odnalazł, sam z siebie ? nie wiem, nagle sie pojawił. Tylko jedno mnie dziwi, że przy wkładaniu słuchawki do lewego ucha występuje zmiana ciśnienia wewnątrz, a przy wkładniu do prawego nie? (nawet mimo to ze jest gumeczka duża)

dziwne.

 

pzdr

 

Dzwiek w dokanalówkach duzo zalezy od umiejscowienia w uchu. Pewnie za 1 razem zle włozyles i dzwiek byl gorszy przez co odbilo sie to na tonach, dlatego sie pojawil, staraj sie dokladnie i gleboko je wlozyc :) . Z tym cisnieniem w lewym uchu mam dokladnie tak samo :blink: . Nierozumiem tego, moze ktos mily to wyjasni. Wkładam sluchawke do prawego i wchodzi idealnie, wchodzi tak głęboko ze niewidac tego srebrnego czegos opasajacego cala sluchawke. A w lewym uchy natomiast widac pól tego sreberka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności