Skocz do zawartości

Niezależni sprzedawcy i ich działalność na forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem czemu tyle osób jest przeciw jakiemukolwiek działaniu z strony MIPu. Adam mi powiedział że na podforum dla producentów ma wszystko przygotowane i leży tylko z tego powodu iż My nie możemy się zdecydować. I chyba nikt nie przeczytał wcześniej co ja pisałem odnośnie Sonus Mobile. To konto nie zostanie ruszone, chociażby z takiego powodu że ich sklep ma zupełnie inny asortyment niż MP3store. Przez co, moim zdaniem, nie koliduje z MP3store. Większa część osób zrozumiała że zaraz odbędzie się masowy mord. Póki co, nic się nie stanie. Samemu Adamowi najbliższa jest wizja współpracy z innymi firmami na tym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to troche jak werbowanie agentów.. tak sobie wszedłeś, wybrałes losowego usera i postanowiłes z nim pogadac o bolączkach forum? xD Sorry Dark ale dałes sie niezle wkopać..

W porządku z tobą? Tu nie ma żadnego spisku i nie widzę żadnego "wkopania" czy jak tam zwał. Zagadano do niego w jakichś bliżej nieustalonych okolicznościach i chciał być miły, bezstronnie przekazał informację. Może teraz go zlinczujesz, bo nie jest już po waszej stronie, w końcu jest agentem? Nie mam słów czasem, taki avatar piękny a można było dać tam zwykłego pajaca zamiast Stańczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta płatne, no i ok, niech będą, się zobaczy co to da. Ale i tak potrzebna jest reklama, że istnieje taka możliwość da tych innych firm.

 

Superata, jakieś 15 dni temu pisałem maila do Ciebie, dalej czekam na odpowiedź.

Odnośnie pomysłów, ja coś tam napisałem, pomysł na dział "co kupić", ktoś skomentował, nic z tego nie wyszło bo nie ma się kto tym zająć. I tak jest z każdym pomysłem, czy uwagą forumowicza. Jak ktoś konkretny nie zacznie działać logicznie, tylko czekać na uwagi z nieba, to nigdy nic nie wyjdzie, zresztą nie wychodzi, bo każdy Superata w sumie robi to samo.

Moim zdaniem, najlepiej coś zrobić, a później wprowadzać korekty, a będzie łatwiej.

 

 

Superrata już dawno nie pracuje- w sensie jako taki co ostatnim jego postem było to rozdawanie nagród za recki. Od tej pory nie ma superaty i nikt nie robi na niego miejscu (no chyba że sam Admin- Mario).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta płatne, no i ok, niech będą, się zobaczy co to da. Ale i tak potrzebna jest reklama, że istnieje taka możliwość da tych innych firm.

 

Superata, jakieś 15 dni temu pisałem maila do Ciebie, dalej czekam na odpowiedź.

Odnośnie pomysłów, ja coś tam napisałem, pomysł na dział "co kupić", ktoś skomentował, nic z tego nie wyszło bo nie ma się kto tym zająć. I tak jest z każdym pomysłem, czy uwagą forumowicza. Jak ktoś konkretny nie zacznie działać logicznie, tylko czekać na uwagi z nieba, to nigdy nic nie wyjdzie, zresztą nie wychodzi, bo każdy Superata w sumie robi to samo.

Moim zdaniem, najlepiej coś zrobić, a później wprowadzać korekty, a będzie łatwiej.

 

 

Superrata już dawno nie pracuje- w sensie jako taki co ostatnim jego postem było to rozdawanie nagród za recki. Od tej pory nie ma superaty i nikt nie robi na niego miejscu (no chyba że sam Admin- Mario).

 

Gdy poprzedni Superata odchodził wysłał maila do nowego, spokojna Twoja rozczochrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu tyle osób jest przeciw jakiemukolwiek działaniu z strony MIPu.

 

nie tyle jesteśmy przeciwni "jakimkolwiek działaniom" tylko jesteśmy przeciwni "niewłaściwym działaniom" - a to nawet nie jest "prawie różnica" tylko "znaczna różnica"...

 

... bo że jakieś (najlepiej właściwe) działanie jest konieczne, jest chyba oczywiste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta płatne, no i ok, niech będą, się zobaczy co to da. Ale i tak potrzebna jest reklama, że istnieje taka możliwość da tych innych firm.

 

Superata, jakieś 15 dni temu pisałem maila do Ciebie, dalej czekam na odpowiedź.

Odnośnie pomysłów, ja coś tam napisałem, pomysł na dział "co kupić", ktoś skomentował, nic z tego nie wyszło bo nie ma się kto tym zająć. I tak jest z każdym pomysłem, czy uwagą forumowicza. Jak ktoś konkretny nie zacznie działać logicznie, tylko czekać na uwagi z nieba, to nigdy nic nie wyjdzie, zresztą nie wychodzi, bo każdy Superata w sumie robi to samo.

Moim zdaniem, najlepiej coś zrobić, a później wprowadzać korekty, a będzie łatwiej.

 

 

Superrata już dawno nie pracuje- w sensie jako taki co ostatnim jego postem było to rozdawanie nagród za recki. Od tej pory nie ma superaty i nikt nie robi na niego miejscu (no chyba że sam Admin- Mario).

 

Gdy poprzedni Superata odchodził wysłał maila do nowego, spokojna Twoja rozczochrana.

 

Siekiera tylko na dzień dzisiejszy wiem że nikt nie jest zatrudniony na jego miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Khron. Ale nie trzeba specjalnie się zagłębiać w forum, aby stwierdzić znaczna część ludzi nie lubi MIP'u. Jestem tu mniej niż trzy lata. W sumie nic przez ten okres się nie działo. Dopiero jak Marek zaczął działać z konta Superata, zaszły jakieś zmiany. Ale Marka już nie ma. Jego ostatnia akcja to wielkie testy Soundmagiców. I późniejsze ich rozdanie użytkownikom. Od tamtego momentu jest znowu posucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Khron. Ale nie trzeba specjalnie się zagłębiać w forum, aby stwierdzić znaczna część ludzi nie lubi MIP'u. Jestem tu mniej niż trzy lata. W sumie nic przez ten okres się nie działo. Dopiero jak Marek zaczął działać z konta Superata, zaszły jakieś zmiany. Ale Marka już nie ma. Jego ostatnia akcja to wielkie testy Soundmagiców. I późniejsze ich rozdanie użytkownikom. Od tamtego momentu jest znowu posucha.

 

mówiąc "ktoś nie lubi kogoś" może warto się zastanowić dlaczego tak jest? bo przecież nie jest to "niewinna, dziecięca złośliwość" jakiej wiele np. w piaskownicy :)

 

a nic się nie działo ponieważ odkąd odszedł ksy, nikt z MIP-u się "oficjalnie" forum nie zajmował... przecież ja nie mogłem niczego sam zorganizować bez pomocy ze strony z MIP-u, bo niby w jaki sposób? może fundując wam nagrody za pieniądze, które normalnie przeznaczył bym na jedzenie? :)

 

zaś niejakiego marka nie ma bo najwyraźniej zawiódł jako PR (albo oczekiwania przełożonego) :)

 

poza tym nie mam zielonego pojęcia skąd się tu wziąłeś jako "oficjalny głosiciel woli MIP-u" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aallen: proste pytanie - dostajesz na testy z mp3store iboxa, który okazuje się kompletnym bublem i taką piszesz recenzję - wierzysz w to, że przy jawnej współpracy mp3store z iboxem ta recenzja zostanie na forum? Jestem osobiście pewien, że zniknie "w bliżej nieokreślonych okolicznościach"...

Powtórzę - traktowałem to forum jako utopijne miejsce spotkań specjalistów, bardzo luźno (jeśli w ogóle) związane ze sklepem. W przypadku ściślejszego ich powiązanie przestaję osobiście wierzyć w obiektywizm testów, bo przecież recenzja krytyczna może zostać odebrana jako antyreklama asortymentu i jako taka usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aallen: proste pytanie - dostajesz na testy z mp3store iboxa, który okazuje się kompletnym bublem i taką piszesz recenzję - wierzysz w to, że przy jawnej współpracy mp3store z iboxem ta recenzja zostanie na forum? Jestem osobiście pewien, że zniknie "w bliżej nieokreślonych okolicznościach"...

 

eee tam.. Od Vedii tez sie dostało kilka bubli które opisane zostały niezbyt pozytywnie.. tyle że to w sumie po mysli Mip'u..:P

 

Ale nie twórzmy teori spiskowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aallen: proste pytanie - dostajesz na testy z mp3store iboxa, który okazuje się kompletnym bublem i taką piszesz recenzję - wierzysz w to, że przy jawnej współpracy mp3store z iboxem ta recenzja zostanie na forum? Jestem osobiście pewien, że zniknie "w bliżej nieokreślonych okolicznościach"...

 

 

nie raz były takie testy- że nie było to super chwalone a mimo to są. Chociażby Siekier'a dużo krytykował pewnych rzeczy i co ? są do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aallen: proste pytanie - dostajesz na testy z mp3store iboxa, który okazuje się kompletnym bublem i taką piszesz recenzję - wierzysz w to, że przy jawnej współpracy mp3store z iboxem ta recenzja zostanie na forum? Jestem osobiście pewien, że zniknie "w bliżej nieokreślonych okolicznościach"...

 

 

nie raz były takie testy- że nie było to super chwalone a mimo to są. Chociażby Siekier'a dużo krytykował pewnych rzeczy i co ? są do tej pory.

 

I nie przestanę, bo ideału nie ma i nie będzie :) Można znaleźć jedynie swój ideał, ale to inna historia.

Krytyczne recenzje są i nikt ich nie usuwa, nie szukajcie spisku na siłę.

A tak wspominając, połowa moich recek jest na sprzęcie z MIPu.

 

Powstała niezła burza i stanie się jedna z dwóch rzeczy:

1. Nic, pogadamy i tyle, szkoda nerwów.

2. Ktoś z MIPu weźmie te posty do serca, odczyta poprawnie i zacznie działać, a nie czekać, co my chcemy, bo to było mówione. Najwyżej jak coś będzie nie tak, zawsze to wychwycimy, ale za kogoś myśleć nie będziemy i nic nie zrobimy.

 

Na razie opcja 1 wygrywa zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by komuś kiedykolwiek przeszło przez myśl Khron, abyś fundował nagrody z własnej kieszeni. :) Są inne powody przez które Marek odszedł. I na pewno nie jest to efektem tego jak On pracował. Z tego co wiem. Nikt nie miał mu nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aallen: proste pytanie - dostajesz na testy z mp3store iboxa, który okazuje się kompletnym bublem i taką piszesz recenzję - wierzysz w to, że przy jawnej współpracy mp3store z iboxem ta recenzja zostanie na forum? Jestem osobiście pewien, że zniknie "w bliżej nieokreślonych okolicznościach"...

 

 

nie raz były takie testy- że nie było to super chwalone a mimo to są. Chociażby Siekier'a dużo krytykował pewnych rzeczy i co ? są do tej pory.

 

I nie przestanę, bo ideału nie ma i nie będzie :) Można znaleźć jedynie swój ideał, ale to inna historia.

Krytyczne recenzje są i nikt ich nie usuwa, nie szukajcie spisku na siłę.

A tak wspominając, połowa moich recek jest na sprzęcie z MIPu.

 

Powstała niezła burza i stanie się jedna z dwóch rzeczy:

1. Nic, pogadamy i tyle, szkoda nerwów.

2. Ktoś z MIPu weźmie te posty do serca, odczyta poprawnie i zacznie działać, a nie czekać, co my chcemy, bo to było mówione. Najwyżej jak coś będzie nie tak, zawsze to wychwycimy, ale za kogoś myśleć nie będziemy i nic nie zrobimy.

 

Na razie opcja 1 wygrywa zdecydowanie.

 

 

Kwestia tygodnia i będzie 1 opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by komuś kiedykolwiek przeszło przez myśl Khron, abyś fundował nagrody z własnej kieszeni. :) Są inne powody przez które Marek odszedł. I na pewno nie jest to efektem tego jak On pracował. Z tego co wiem. Nikt nie miał mu nic do zarzucenia.

 

to była ironia, mam nadzieję że nikt nie odebrał tego inaczej :)

 

a powód dla którego odszedł jest w zasadzie tak samo niejasny jak reszta tego co robi "góra"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie widać tego po mojej wypowiedzi. Ale zauważyłem ironię. ;) Mam nadzieję że Adam da radę z wprowadzeniem tego o czym mi opowiadał. Musimy mieć na uwadze że Superata (tu mówię o firmie), nie zajmuje się tylko naszym forum ale u paroma innymi rzeczami. Jak na przykład Warszawskimi Targami Książki, na których byłem ja, Adam i jeszcze parę osób. Można powiedzieć że na targi pojechało 1/4 firmy aby promować Irivera Story. Wtedy na Siedmiogrodzkiej nikogo już nie było kto by mógł działać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam w sumie 5 dni. A targi trwały cztery.

 

Co do pomysłów. Właśnie piszę maila z propozycją zrobienia meetu z Cresynami w roli głównej. Przy okazji była by sposobność do podyskutowania na temat samego forum z Adamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(treść usunięta)

 

 

Witam reprezentuję właścicieli Forum i bacznie się przyglądam co się dzieje na forum. To że czasem nie reagujemy nie oznacza to że nam niezależny na forum. Powiem wam tak zależy i to bardzo!!!!!!!

 

Od pewnego czasu przyglądam się szczegółowo, chce wprowadzić kilka zmian w funkcjonowaniu i dodać pewne usprawnienia informatyczne.

Jak wiecie to my ponosimy koszta i wszystkie kwestie z tym związane.

 

Żeby móc się rozwijać potrzebujemy przychodu, szukałem różnych sposobów ale każdy z nich został źle odebrany prze z was w tej sprawie udzielał się marek z superaty. Nigdy nikt nie chciał zrobić choinki z forum !!!!!!! i nie musicie się tego bać . Będę was chciał zaprosić na dyskusję w tej sprawie. Temat przewodni co możemy zrobić by forum było jeszcze bardziej atrakcyjne dla użytkowników, wady i zalety i co w przyszłości.

 

Po wnikliwej rozmowie z użytkownikiem d@rksid3 powiedziałem mu o naszych planach itp.

 

Poprosiłem go o przeprowadzenie rozmowy z wami na temat działalności komercyjnej innych firm na forum, które prowadzą działalności sprzedażową i promocyjną.

 

Chciałem was wysłuchać w tej sprawie bo nie chce robić niczego bez waszego poparcia.

 

Jak byście mieli do mnie pytania piszcie adam.zielinski@superata.com postaram się na wszystkie maile odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy.

Witam

A to ciekawe tak w ogóle, gdyż byłem akurat na forum , gdy były pisane te posty i ewidentnie najpierw ta treść była w poście @D@rkSid3 - więc albo ktoś dysponuje oboma kontami lub to ta sama osoba,

Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście i @ D@rkSid3 pisze to:

Witam reprezentuję właścicieli Forum i bacznie się przyglądam co się dzieje na forum. To że czasem nie reagujemy nie oznacza to że nam niezależny na forum. Powiem wam tak zależy i to bardzo!!!!!!!

 

Od pewnego czasu przyglądam się szczegółowo, chce wprowadzić kilka zmian w funkcjonowaniu i dodać pewne usprawnienia informatyczne.

Jak wiecie to my ponosimy koszta i wszystkie kwestie z tym związane.

 

Żeby móc się rozwijać potrzebujemy przychodu, szukałem różnych sposobów ale każdy z nich został źle odebrany prze z was w tej sprawie udzielał się marek z superaty. Nigdy nikt nie chciał zrobić choinki z forum !!!!!!! i nie musicie się tego bać . Będę was chciał zaprosić na dyskusję w tej sprawie. Temat przewodni co możemy zrobić by forum było jeszcze bardziej atrakcyjne dla użytkowników, wady i zalety i co w przyszłości.

 

Po wnikliwej rozmowie z użytkownikiem d@rksid3 powiedziałem mu o naszych planach itp.

 

Poprosiłem go o przeprowadzenie rozmowy z wami na temat działalności komercyjnej innych firm na forum, które prowadzą działalności sprzedażową i promocyjną.

 

Chciałem was wysłuchać w tej sprawie bo nie chce robić niczego bez waszego poparcia.

 

Jak byście mieli do mnie pytania piszcie adam.zielinski@superata.com postaram się na wszystkie maile odpisać jak najszybciej.

Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy.

 

I co Adam pisze do kogoś, a ten bez zastanowienia pisze ze swojego konta post nie w jego imieniu tylko w swoim?

Wybacz, ale takie rzeczy to można zrobić przez cytowanie , a nie w pierwszej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności