Skocz do zawartości

Microlab solo6c - brzęczenie głośników


Biotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem Microlab solo6c, jeszcze ciepłe ;), ale po włączeniu z głośników wydobywa się znienawidzone brzęczenie co kłuje nieco moje uszy. Na hałas nie wpływa poziom głośności, oraz okablowanie, lecz lekki szum przy coraz mocniejszym podgłaśnianiu jest.

Czy to normalne? Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z Solo7C. Jednak dzień po zakupie, gdy troszkę pograły brzęczenie zniknęło. Jeśli nie zniknie ślij na gwarancję - Microlaby mają wadę fabryczną przedwzmacniacza, więc zapewne kiedyś brzęczenie znów Ci się pojawi, chyba, że będziesz miał wyjątkowe szczęście i problem w Twoim egzemplarzu nie wystąpi. Czego Ci życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, nade mną krąży jakaś klątwa, sypią mi się ostatnio sprzęty jak się patrzy.

Niestety nic nie wskazuje na to by się coś zmieniało, najgorsze jest to, że trzeba będzie odesłać sprzęt kurierem.

Poczekam do poniedziałku bo prawdopodobnie wtedy będę z aukcji odsyłał uszkodzony poprzedni zestaw Genius 5005 to zrobię wszystko za jednym rzutem. Akurat będzie wymagane 10 dni (sklep internetowy) także zastrzegę sobie zwrot pieniędzy za niedotrzymanie umowy w razie nie naprawienia, bądź niezauważenia usterki przez serwisantów bo znając życie i taka możliwość może się przytrafić.

 

W dzień kiedy głośno słucham to nie ma znaczenia, ale jak coś ciszej leci to jest masochizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microlaby mają wadę fabryczną przedwzmacniacza, więc zapewne kiedyś brzęczenie znów Ci się pojawi

 

mógłbyś to czymś poprzeć ? :) bo właściwie dzisiaj lub jutro miałem zamawiać 6c ale jeśli to całe brzęczenie jest szeroko spotykane to właściwie zastanowie się bardziej nad ich zakupem..

 

i czy az tak głośne jest to brzęczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od tego jak bardzo słoń nadepnął ci na ucho, jak bardzo to w ogóle nie brzęczą :P

A tak na serio, to jest to bardzo irytujące, przy cichym słuchaniu jest to nie do zniesienia przynajmniej dla mnie, zwłaszcza że na poprzednim zestawie nic nie "chuczało". Niestety a może i stety jestem bardzo wymagający w kwestii elektronicznych rzeczy a takie coś jest nie do zaakceptowania, także jeśli możesz to kup na miejscu, zawsze przy kupnie bierz pod uwagę serwis. U mnie się nie poprawia i w piątek dam zgłoszenie a w poniedziałek odeślę bo i tak zamawiam kuriera. Tylko wiadomo policzy sobie te 30 zł czy ile, ale zawsze to 30 zł w tył, bo z powrotem płaci sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez brzęczenie rozumiesz brum sieciowy (przydźwięk sieci zasilającej)?

Jeśli tak, to może być powszechne w Microlabach: tydzien temu znajomek sprawił sobie 5c i wyraźnie brumią przy małej głośności.

Na muzyce klasycznej rzekłbym, że nie da się słuchać :(

Ale to może być kwestia poprawnego ułożenia kabli w skrzynce zawierającej trafo i wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez brzęczenie rozumiesz brum sieciowy (przydźwięk sieci zasilającej)?

Jeśli tak, to może być powszechne w Microlabach: tydzien temu znajomek sprawił sobie 5c i wyraźnie brumią przy małej głośności.

Na muzyce klasycznej rzekłbym, że nie da się słuchać :(

Ale to może być kwestia poprawnego ułożenia kabli w skrzynce zawierającej trafo i wzmacniacz.

 

No właśnie...ale ja nie mam zamiaru dłubać bo stracę gwarancję. Cóż jak wyśle to niech się chłopcy męczą, jak nie zmęczą to zwrot kasy..nie ma to tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności