Skocz do zawartości

Silikonowe Wkładki!


Delta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Czy ktoś wie gdzie i za ile kupić silikonowe wkłądki do EXów w Stolicy??? Właśnie 3 raz zgubiłem jedną ale tym razem nie odnalazłęm no i nie wiem gdzie to cholerstwo można dostać???

Centrum Sony-ulica Grzybowska 80/82 ( róg Jana Pawła). Cena 1 tipsu=17zł>>> trzeba zamówić,

nie mają "na składzie", ale sprowadzą w ciągu tygodnia. Lepiej zamów telefonicznie>>022 653 83 33

albo 022 653 83 00. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro 17 za jednego tipsa to widać ze konkurencja robi swoje.

pomyśleć że niedawno krzyczeli 30pln za 1 tipsa :|, czasy sie zmieniają i nie trzeba juz sprowadzać z USA (niedawno rozwazałem zakup, zeby miec zapasówe)

6 tipsów od Ultimate Ears kosztują 10$, a one pasują do EX'ów i odwrotnie, niedawno sprawdzałem z kolegą - wymienilismy sie słuchawkami pozostając przy włsnych wkładkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o: Ultimate Ears vs. Sony ?

generalnie nie ma różnicy, a jeżeli jakaś jest to wynika z budowy słuchawki

 

Sony wkłada sie bardziej głęboko do ucha niż UE, (UE odstają od uszu, a Sony nie, postaram sie niedługo wrzucic fotki w galerię) ale UE są "skrzywione" i lepiej dźwięk dostaje sie do kanału słuchowego. Po założenie wkładki na UE nie ma miejsca wolnego, zadnej przestrzeni praktycznie (inaczej jest w EX71) i dlatego jak staram sie je bardziej wcisnąć do uch, czuję plastik od słuchawki, ale nie przeszkadza to :)

 

[edit] róznica jest, wkładka od UE jest ciut dłuższa, srednica pozostaje ta sama rzecz jasna ;)

 

i te i te tipsy tłumią dobrze, a co do zakupu, to chyba złożę zamówienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koń-róznica jest, wkładka od UE jest ciut dłuższa, srednica pozostaje ta sama rzecz jasna

 

 

:blink:

Ja mam wrażenie że Koń tipsy z Ultimate Ears po prostu "wcisnął" na Ex-y

Srednica silikonów w IEM-ach jest jednak trochę mniejsza niż w

standartowych dokanałówkach.Często ich trzonek jest także dłuższy-

dotyczy to chyba wszystkich tipsów piankowych.Trzeba by je i wciskać

i kroić. Ech :(:unsure:

Popatrzcie te proporcje widać nawet na zdjęciach :

dsc02173640x4803ut.jpg

dsc02086640x4809jl.jpg

dsc02185640x4800zo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednica silikonów w IEM-ach jest jednak trochę mniejsza niż w

standartowych dokanałówkach.Często ich trzonek jest także dłuższy-

dotyczy to chyba wszystkich tipsów piankowych.Trzeba by je i wciskać

i kroić. Ech :(:unsure:

Super.fi mają widocznie gruby 'trzonek'. Jeśli gumki exów pasują, to foam superfi pasują do exów... choć też mnie zastanawia jak wyglada pianka przystosowana do grubego 'trzonka' :)

Ta dziurka w większości korków jest bardzo mała, z pewnością niedałoby sie założyć tego na EXy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności