Skocz do zawartości

Powrót Legendy czyli U10 znowu w sprzedaży


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Różnią się. S10 ma SA58700X08 (KGA0E000BA), U10/Clix/e10 - SA58700X07 + Cirrus Logic CS42L51 (z tym, że U10 są dwie wersje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dwa zupełnie różne odtwarzacze. Oba grają ładnie, ale U10 który jest oparty o części E10 gra oczywiście lepiej.

 

Wiadomo jak rozróżnić która z wersji U10 to właśnie ta z E10? Bo też właśnie słyszałem że są dwie wersje.

 

Jedyny sposób to sprawdzenie numerów na "płytce głównej" co wiąże się z rozkręceniem odtwarzacza (nie jest to takie trudne, skoro nawet ja to potrafię ;P )

 

PS. Wątpię, żeby te U10 były z pierwszej serii produkcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie, ze ktos z mowil ze to beda te wersje z czesciami e10... tylko nie wiem gdzie...

 

 

Czyli, że są z drugiej serii produkcyjnej, tak jak sądziłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

w tym tygodniu przyjadą do sklepów,

1gb jest dużo i tych nie trzeba zamawiać, nie wiem jak z pozostałymi

 

z drugiej strony zawsze mozna zamowic z odbiorem osobistym to nic nie kosztuje :)

 

sorry za brak info wczesniej ale na dobra sprawe dowiedzialem o tym ze ktos je wystawił na allegro dopiero od was :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siekiera, wiem widziałem

 

w tym tygodniu przyjadą do sklepów, ale zawsze można zamówić z odbiorem osobistym

 

trzeba wcześniej zamówić? bo wybieraz sie za chwile do Wawy, i będe w okolicach Chmielnej to bym sobie kupił.. no hcyba że na chmielnej jeszcze nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jeszcze nie ma ich na chmielnej, mozliwe ze jutro bedą, bo jutro bedzie dostawa.

 

@zaki

Dalej nie wiem czy ty chcesz u10 1gb? czy cos innego. Jeżeli u10 1gb to nie musisz zamawiac

 

napisz jutro do Pani z Chmielnej to sie dowiesz czy dojechały

 

 

 

Kontakt:

 

Tel. kom.: +48 515 16 16 63

 

Mail: warszawa@mp3store.pl

 

GG: 4945943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotek,a zobacz na temat jaki sam założyłeś.. czmu miałbym pisac o coś innego w temacie o U10..? :D

 

Po prostu poszedł temat, " kto chce U10, robimy liste" a skończyło sie na "to se kup na aukcji", to po kiego grzyba ten temat?

 

Trzeba było od razu mówić, zebym sobie pojechał do sklepu w tym tygodniu i tyle.. ;)

 

Edit: to do tej Pani z dredami? :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

po 1 to Kotki zachowaj dla siebie, albo kogoś innego, ja nie czuje sie godny takiego nazywania przez ciebie ... ;)

 

po 2 w pierwszym poście było napisane "Chętnych proszę o wpisywanie się w tym wątku, chcemy zorientować się jak duże będzie wasze zainteresowanie."

 

po 3 pisałem w tym wątku, że będą inne pojemności w tym 2gb i 4gb wiec chyba zrozumiałe jest że pytam jaka pojemność,

 

po 4 nie wiem czy z dredami, póki co niestety nie miałem okazji poznać osobiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

raczej tak

 

 

jakby kto pytał to jutro nastąpi wiekopomna chwila wysyłki sprzętu do sklepów, czyli pojutrze będzie można kupować osobiście jak kurier dojedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: to do tej Pani z dredami? :D;)

 

Pani na Chmielnej ma na imię Ewa, i to nie jest ta o której mówisz Zaki. Pozdrów ją od Krzysztofa, tak przy okazji jak już po grajka pójdziesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności