Skocz do zawartości

Powrót Legendy czyli U10 znowu w sprzedaży


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

nie traktujcie tego jako ceny ostateczne, żeby nie było gadania że miały być za tyle a są za tyle...

 

Prawdopodobnie ceny będą wynosiły 199 za 2gb i 249 za 4gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domu u10 jako radio dla taty (od jakiegoś już czasu - pisałem kiedyś że szukam przenośnego radia), niestety updater nie pozwolił mi na zmianę firmware'u na MSC ("brak połączenia z internetem") a po napisaniu na adres znaleziony na iriver.com prośby o udostępnienie odpowiedniego pliku HEX (czyli firmware MTP-do-MSC) otrzymałem odpowiedź:

 

Dear Sir/Madam,

 

Thank you for your email. I am sorry that iriver officially don't suggest our user to do cross platform upgrade.

 

Regards,

iriver CS team

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzisiaj standardowo jak co drugi dzień męczyłem odpowiednią osobę pytaniami czy iriverki juz przyjechały.

Sprawa wyglada tak że będą na pewno w tym tygodniu na magazynie, wysyłka do sklepów będzie prawdopodobnie dopiero po świętach.

 

Tak tak teraz możecie marudzić, sam się do tego dołączam, myślałem że będę miał s10 przed świętami a tu dup(lo)

 

No ale najważniejsze że w ogóle będą.

 

 

Odtwarzacze pojawią się najprawdopodobniej w sprzedaży online.

Jak będą na magazynie dowiem sie ile czego jest i dam wam znać, jeżeli będzie trzeba to zrobimy oficjalne zapisy, albo załatwimy to w jakiś inny sposób, żeby było dobrze, żebyście mieli pierwszeństwo w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj standardowo jak co drugi dzień męczyłem odpowiednią osobę pytaniami czy iriverki juz przyjechały.

Sprawa wyglada tak że będą na pewno w tym tygodniu na magazynie, wysyłka do sklepów będzie prawdopodobnie dopiero po świętach.

 

Tak tak teraz możecie marudzić, sam się do tego dołączam, myślałem że będę miał s10 przed świętami a tu dup(lo)

 

No ale najważniejsze że w ogóle będą.

 

 

Odtwarzacze pojawią się najprawdopodobniej w sprzedaży online.

Jak będą na magazynie dowiem sie ile czego jest i dam wam znać, jeżeli będzie trzeba to zrobimy oficjalne zapisy, albo załatwimy to w jakiś inny sposób, żeby było dobrze, żebyście mieli pierwszeństwo w zakupie.

 

Miło,że ktoś o nas pamięta.. i przechodzień przypadkowy nie podkupi mi U10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A Dzie ten magazyn? w sensie MIP ?:D

 

jak Mip, to mógłbym podjechać sobie..:P

 

i po co ma być rozsyłane po sklepach skoro sprzedaż internetowa? 0_o

 

ad.1

to głupio zabrzmi ale ... nie mam pojecia gdzie aktualnie mamy magazyn :D

 

 

ad.2

w sklepach beda po odbiór osobisty i po to że u10 1gb bedzie sporo, a fajnie by bylo jakby mozna bylo przyjsc kupic go od ręki,

 

wiecej szczegółów i ostateczne rozwiązanie systemu sprzedaży postaram sie przedstawic jutro, dzisiaj mialem wolne wiec nie wiem czy cos sie zmienilo w tej kwestii. Tak że cierplywości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności