Skocz do zawartości

Ogromny problem z Sansa Clip


Adio20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj zakupiłem odtwarzacz Sandiska "Sansa Clip". Po rozpakowaniu wszystko było ok, podłaczyłem odtwarzacz do komputera i nie było żadnych problemów. Niestety po włączeniu odtwarzacza i po przesłuchaniu muzyki stwierdziłem,że odtwarzacz gra bardzo cicho. Na maxymalnej głośności grał bardzo cicho. Juz głośniej grał mój telewizor ustawiony na 2/5 głośności i tv "przekrzyczał" ten odtwarzacz. Coś jest nie tak i bardzo sie niepokoje, ponieważ nie chce odsyłać towaru w celu reklamacji, bo to trochę może potrwać. Czytając opinie w internecie widze,że odtwarzacz powinien grac głośno, skoro na 3/4 głośności niektórzy zagłuszają myśli.Szukałem pomocy w internecie, ale nie uzyskałem nigdzie jednoznacznej odpowiedzi, dlatego trafiłem na to forum. Jestem trochę podłamany, ale liczę na pomoc. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzerowałem ustawienia, zmieniłem głośność na wysoką i jest ok. Przynajmniej gra głośniej, ale i tak nie powala aż do 3/opnia jak to niektórzy opisują,że przy 3/4 głośności nie da sie sluchać, bo za głośno. Ja słucham na głośności wysokiej 85%-90% i jest akurat...ale zapas nie wielki został jakby chciał dać w rure :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Też miałem podobny problem po zakupie i pierwszych ustawieniach moja Sansa grała cicho. Zresetowałem ustawienia (dla tych co się boją - nie stracicie danych) i wybrałem język polski ale lokalizację "Reszta świata". Teraz na najgłośniejszych ustawieniach nie da się słuchać :) nie trzeba wgrywać Rockboxa, ale pewnie i tak za jakiś czas go wgram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem podobny problem po zakupie i pierwszych ustawieniach moja Sansa grała cicho. Zresetowałem ustawienia (dla tych co się boją - nie stracicie danych) i wybrałem język polski ale lokalizację "Reszta świata". Teraz na najgłośniejszych ustawieniach nie da się słuchać :) nie trzeba wgrywać Rockboxa, ale pewnie i tak za jakiś czas go wgram :)

 

No, niezłego suchara wygrzebałeś, gratuluję :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności