Skocz do zawartości

Nadchodzi nowy hit.


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest szansa aby domniemany Hit/Kit/Czy też złudzenie,że wreszcie cos znów pięknie gra trafił na meeting do Łodzi 24.04.5010? :D Wystarczy jeden egzemplarz.

 

Jest szansa. Sam prawdopodobnie nie przyjadę, ale skoro wybiera się delegacja z Warszawy, to jest to możliwe :-)

Mam nadzieję, że do czasu meetingu zostanie poprawione oprogramowanie Rocoo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, jak podpiąłem grajka pod xpudło, mogłem odtwarzać muzykę. Ale musiał być to jakiś błąd w sofcie. Ponieważ dziwne rzeczy na wyświetlaczu się pokazywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

???

Mnie to jakoś wcale nie śmieszy.

 

A ja spodziewałem się raczej jakiegoś filmu na DVD... ;-)

 

Dostałem dłuuugą odpowiedź z Hisoundaudio. Jutro opiszę, które z błędów obiecali poprawić i które funkcje z "listy życzeń" dodać.

Nowy software powinien się ukazać lada dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dłuuugą odpowiedź z Hisoundaudio. Jutro opiszę, które z błędów obiecali poprawić i które funkcje z "listy życzeń" dodać.

Nowy software powinien się ukazać lada dzień.

 

W takim razie po ukazaniu się nowego firmware prosimy o przesłanie plików wraz z instrukcją jak to to wgrać, bo jak sam mówiłeś na początku trochę było z tym "gimnastyki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

???

Mnie to jakoś wcale nie śmieszy.

 

A ja spodziewałem się raczej jakiegoś filmu na DVD... ;-)

 

Dostałem dłuuugą odpowiedź z Hisoundaudio. Jutro opiszę, które z błędów obiecali poprawić i które funkcje z "listy życzeń" dodać.

Nowy software powinien się ukazać lada dzień.

 

Jak będzie można słuchać muzyki podczas ładowania (np. battery packiem - wiem mam na tym punkcie obsesję :lol: ) to kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć o odtwarzaniu playlist. Takowych brak. Albo nie znalazłem metody na nie. Brakuje mi też segregacji alfabetycznej plików w grajku. Pliki odtwarza mi po datach modyfikacji. Czekamy na odpowiedź Sonus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam odpowiedzi i komentarze, które uzyskałem z Hisoundaudio w związku ze zgłoszonymi przez Was błędami i brakami w funkcjonalności. Wybaczcie, że nie tłumaczę na polski. Początkowo chciałem wszystko tłumaczyć i odpowiedzi umieszczać przy cytatach z Waszych postów, ale w ten sposób zapewne czekalibyście na te informacje jeszcze tydzień :-)

 

- loud noise between the songs

- noise level is too high when IEM are used

Maybe they test it with Sensitive IEMs with ROCOO-A which is designed for full size phones and low sensitive IEMs., ROCOO-B has no hiss.

 

- display is too dark - in daylight it is not possible to see anything

almost all mp3 player can't visible under sunlight. so, as a normal player, it is a common shortcoming.

 

- lack of navigation with tags

it is a simple player, and with the small screen, (not big screen), so, navigation with tags is less helpful.

 

- lack of gapless mode

Most MP3 player has no gapless mode, it has nothing to do with sound quality. only few audiophiles listen to gapless tracks. also not all tracks are gapless. to most general user, Gapless is no need.

 

- beginning of each song is cut out (by two or more seconds)

The bug has been solved

 

- power off/on sequence resets some settings to default values (eg "Shuffle" to "Order", "Repeat All" to "Repeat Once"). This happens only when power off/on switch is used. Using "Play" to turn player off/on preserves settings.

if this is not convenience, we can upgrade the software to improve it.

 

- misleading battery indicator - the player was turning off with battery level = 2

The screen is too small to show too much of informations. it is design in the sub-menu. the icon show 2 level of battery but it is no battery, this is a bug, we will address it.

 

- battery indicator should always be visible, not only in menu

refer to previous answer.

 

- MIC and REC is printed on the player but it is not possible to record anything

We will have other models with Record, this is an option function. so, we can explain it with the manual.

 

- shuffle mode sometimes works like normal mode - songs are not played in random order

We will test it further, then address this bug

 

- inconsistency in names of EQ settings: NORMAL (in EQ selection) = HI-FI (on "Music" screen)

- "Music" should be called "Now playing"

yes, you are right, this is broken English.

 

- "Ebook" name is misleading - one can not read e-books on such a small display

Yes, if need, we can cancel this function

 

- volume level 1 is too high in Rocoo A (for those who want to listen to the music with very low levels)

We will adjust the volume.

 

- access to settings like EQ or shuffle should be easier/quicker. Last used function could be added to menu.

we have improve the operations.

 

- to activate any function it is necessary to press control twice (first time to turn display on) - which is one time too many

we have improve the operations.

 

- fade in/out is OK when pausing, but it is annoying when switching to next/previous song

It is addressed with the new software.

 

Przyznam, że część odpowiedzi nie jest dla mnie zrozumiała - nie wiem, czy zmiany zostały wprowadzone, czy dopiero będą. Kilka innych uwag, jak brak gradacji efektów FX i brak replay gain musiałem dodatkowo wyjaśniać, ale mimo to nie uzyskałem na nie odpowiedzi.

 

Dziś dostałem nową wersję softu, tak naprawdę dopiero po jej wgraniu będzie można ocenić, co się zmieniło na lepsze.

Pawlo, piotrus-g, D@rkSid3 - mam nadzieję, że jeszcze dziś (niedziela) dam radę wysłać Wam pliki do upgrade'u wraz z instrukcją.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- loud noise between the songs

- noise level is too high when IEM are used

Maybe they test it with Sensitive IEMs with ROCOO-A which is designed for full size phones and low sensitive IEMs., ROCOO-B has no hiss.

Mam B i szumy są, ale fakt że moje IEMy są mega czułe i wyciągną szum ze wszystkiego

 

- display is too dark - in daylight it is not possible to see anything

almost all mp3 player can't visible under sunlight. so, as a normal player, it is a common shortcoming.

To jakiś śmiech na sali - przecież na tym wyświetlaczu nic nie widać jak się jest na dworze nawet w pochmurny dzień... Tak nieczytelny ekran nie jest "common shortcoming"

 

- lack of gapless mode

Most MP3 player has no gapless mode, it has nothing to do with sound quality. only few audiophiles listen to gapless tracks. also not all tracks are gapless. to most general user, Gapless is no need.

Nieroby... robią playera, który ma być "wyjątkowy" jak to sami podkreślają a potem nie chce im się robić bo nie... i przyrównują swój produkt do każdego pierwszego lepszego playera...

 

Przyznam, że część odpowiedzi nie jest dla mnie zrozumiała - nie wiem, czy zmiany zostały wprowadzone, czy dopiero będą. Kilka innych uwag, jak brak gradacji efektów FX i brak replay gain musiałem dodatkowo wyjaśniać, ale mimo to nie uzyskałem na nie odpowiedzi.

 

Dziś dostałem nową wersję softu, tak naprawdę dopiero po jej wgraniu będzie można ocenić, co się zmieniło na lepsze.

Pawlo, piotrus-g, D@rkSid3 - mam nadzieję, że jeszcze dziś (niedziela) dam radę wysłać Wam pliki do upgrade'u wraz z instrukcją.

 

Pozdrawiam.

Dla mnie natomiast wszystko było zrozumiałe. Mam wrażenie że poszli na łatwiznę czyli te najpoważniejsze bug poprawili, ale resztę olali - tę która dawałaby świetną funkcjonalność temu playerowi i zrobiła z niego potentata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być tak pięknie...a jest kupa. :D

 

No aż taka kupa to nie jest, bo RoCoo-A to jednak najmniejszy player z wbudowanym wzmacniaczem w klasie A. Choć fakt faktem i z wczesnych zapowiedzi producenta można wywnioskować, że będzie "niedorobiony". A to z kolei będzie pewnie znaczyło, że zginie w "tłumie" innych odtwarzaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mają nas gdzieś. Jak dla mnie to oni chcą grajka który będzie TYLKO grał.

 

- misleading battery indicator - the player was turning off with battery level = 2

The screen is too small to show too much of informations. it is design in the sub-menu. the icon show 2 level of battery but it is no battery, this is a bug, we will address it.

 

No jaja sobie robią? W T20 czy Clipie jakoś widać stan baterii. Dopiero po wejściu do menu znika. Problem, zabrać parę pikseli z boku ekranu. To niech dioda daję info o stanie naładowania przynajmniej.

 

- display is too dark - in daylight it is not possible to see anything

almost all mp3 player can't visible under sunlight. so, as a normal player, it is a common shortcoming.

 

W Clipie 8GB problemu nie robili. Rozjaśnili wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wczesnych zapowiedzi producenta można wywnioskować, że będzie "niedorobiony".

i producent nie zamierza nic z tym zrobić ;D

"bo w innych playerach też tak jest" "nam to nie przeszkadza" hihi.

wielki hit, tak na miarę clipa, na bank ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gapless is not for audiophiles, it has nothing to do with audio quality"

 

lol :D

 

z takim developerem software'u się chyba nie dogadacie ;)

 

a wyświetlacz to wada sprzętowa (po prostu jest kiepski, było wstawić czarno-biały LCD zamiast OLED) więc soft i tak nic nie pomoże :)

 

... faktycznie coś w rodzaju clipa z tego wyjdzie, tyle że ten ostatni ma już i gapless, i replaygain... i problem z prędkością odtwarzania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonus, mój firmware jest dla wersji A. Ja mam B. Olać ten fakt czy mam czekać na B?

 

Wrzuciłem ten nowy soft na B. Teraz mi mówi że mam A. ;) Kto mi wyjaśni jak wejść w ustawienia dźwięku? Nie ma odpowiedzialnej za to pozycji w menu,

Nie działa mi funkcja A-B.

Nie ucina mi teraz tych paru sekund na początku utworu.

Music nie zostało zmienione na Now Playing.

Umieścili ikonę baterii na ekranie odtwarzania.

Podwójny klik został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności