Skocz do zawartości

PrzedsprzedaŻ: Iaudio 6


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

ZMIANY:

W związku z przedłużeniem się testów na rynku Koreańskim, Cowon opóźni o miesiąc Europejską premierę iAUDIO 6. Zamówienia w przedsprzedaży zostaną zrealizowane w pierwszej kolejności między 20-30 maja. Cowon bardzo przeprasza za opóźnienia, ale wynikają one z chęci przekazania w ręce klientów produktu doskonałego. Osoby, które już dokonały przedpłaty i mają jakie kolwiek pytania - prosimy o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie...

 

Rozumiem, ze to nie wina Omnimo, ale przyznacie, ze szlag czlowieka moze trafic! Wszystko ciagle jest przekladane. Skoro sa dystrybutorem, powinni sie poczuc do odpowiedzialnosci i jakos to wynagrodzic, bo miesiac, to juz kawal czasu.

 

Proponuje zwiekszenie rabatu.

 

Pozdrawiam wszystkich, co mysleli, ze na weekend majowy wyjada z nowym playerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiemy że Wasze ciśnienie skoczyło - ale podobnie jak nasze, jak rano dostaliśmy tego maila. Oczywiście istnieje możliwość zwrotu przedpłaty.

 

Niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować żadnej więcej zniżki. Cena playera się nie zmieniła. I nie mamy żadnego wpływu na to co robi Cowon.

 

Ogólnie przedłuża premierę nie tylko u nas, ale i na całym świecie i ciężko powiedzieć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są chyba jakies żarty. Zupełna przesada.

Wysylam pieniadzę wcześniej i okuzuje sie, że player będe miał MOZE W MAJU, a MOZE w czerwcu? Kto to wie :angry:

 

Maksymalne przegięcie.

Masz racje Adus, pwonna być jakaś rekompensata. Dodatkowy rabat albo coś powinno być być dodane do playera.

 

Szlag mnie trafia!!!!

 

Super że już w tym tygodniu będe mial i6 :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są chyba jakies żarty. Zupełna przesada.

Wysylam pieniadzę wcześniej i okuzuje sie, że player będe miał MOZE W MAJU, a MOZE w czerwcu? Kto to wie

 

Myslalam, ze fakt wplacenia zadanej kwoty oznacza 100%-owa pewnosc dokonczenia transakcji w podanym terminie, dlatego czuje sie troche zawiedziona. Czekam juz dosyc dlugo, a nastepny miesiac to kawal czasu. Z drugiej strony nikt tego na zlosc nikomu nie zrobil. Mozesz wycofac pieniadze i kupic innego playerka, na ktorego miales oko. Mnie odrobinke udobruchali, wiec dam im ostatnia szanse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aigor, rzucasz się do mp3store jakby było ich winą, że Cowon nie może zdecydować się czy zaimplmentować ekspres do kawy czy scyzoryk ;P Za to, że masz szansę dostać go natychmiast po premierze po niższej cenie powinieneś dziękować, a maile z bulwersami wysyłaś do Cowona, nikt tu Cię nie musi za nic przepraszać ;P Przecież masz możliwość wybrania kasy, łańcuchem przykuty nie jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucam sie do MP3 store. Tylko nie wiem czy cena na przedsprzedaży będzie mniejsza o 15% bo narazie na to nie wygląda.

O czym ty mowisz czlowieku jaki ekspres czy scyzoryk?!

Nie chodzi mi o przeprosiny bo na tym mi nie zalezy, chce tyko juz dostac ten plyer bo doscy długo na niego czekam!

I nie kieruje do Ciebie swoich uwag przedewszystkim tylko do tych co tez go zmówli. Wydaje mi sie, ze ty nie więc nie wiem co masz do tego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza a scyzoryk, widzę, że dowcip był zanadto zaowulowany ;P Nie obchodzi mnie czy zwracasz się do mnie czy do innych, chodzi mi o to, że Ksy prawdopodobnie nie czyta się przyjemnie Twoich wykrzykników bo to nie jego wina, że będzie opóźnienie, a jednak on musi to tłumaczyć na forum publiki. Radziłbym podejść do zagadnienia spokojnie, bo krzyki w niczym nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip nie był zbyt zaowulowany, był po prostu głupi ;P

A pwonno Ci obchodzic czy ludzie sie do Ciebie zwracja, bo inaczej wciskasz sie tam gdzie Cie nie chca:p

Wcale nie chodzi mi o to, zeby Ksy czul sie zle, tylko o to ze czekam juz dlugo na ten player i nastawielme sie, ze dostanego go w tym tygofniu.

Mysle , ze czujbys sie podobnie jesli by Tobie na czyms zalezalo i nastawiasz sie ze dostaniesz cos lada chwil, a tu dowiadujesz sie ze to moze bedzie za miesiąc. :o

Po prostu jestem troche zdenerwoawany, ale racaj krzyki nic tu nie pomoga!

 

Pozdrawiam,

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wpieniłem tym opóźnieniem :angry: Płacisz kasę, którą mógłbyś przeznaczyć na ten czy inny cel i okazuje się, że musisz czekać nie wiadomo ile - miesiąc, a może dwa, a może i więcej. Z resztą, po co Wam o tym opowiadam, sami wiecie :(

 

Ktos rezygnuje? Odbiera kasę? Poważnie nad tym myślę - może kupić coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na pewno potraktowal firme cowon / iaudio tak samo, jak i ona traktuje swoich klientow. czyli olac sikiem prostym.

to nie klient ma czekac i sie prosic ale firma, ktorej powinno zalezec na sprzedazy. a jak nie zalezy do kopa w cowoniasty tylek i tyle.

w tym temacie nie ma sentymentow. albo sie wywiazuja z deklarowanych terminow albo niech spadaja na drzewo.

tym razem to te koreanskie ping-pongi nawalily na calego.

 

podobno kazda firma dziala tak zle, na ile tylko pozwalaja jej sytuacja na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na pewno potraktowal firme cowon / iaudio tak samo, jak i ona traktuje swoich klientow. czyli olac sikiem prostym.

 

jak mawiaja w mojej branzy - ze srodkowego strumienia (w przblizeniu najbardziej jalowo :))

 

sory, nie moglem sie powstrzymac :)

 

------------------

 

btw.Krecik masz racje - to firmie powinno zalezec na sprzedazy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik, zgadzam sie z Toba w 100%. Wyszło na to, że olewają klienta na maksa.

A ja płace gruba kase za ten player, która trzena wsyłać wcsześniej i okazuje sie, że nie wiadomo kiedy player dostane. :angry:

 

LordYoughrt, też zastanawiam sie nad wycofaniem kasy i wyborze inengo playera.

 

Jeśłi im nie zależy na sprzedaży to kopa w dupe i już. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basta! Piszę do Omnimo maila o zwrot kasy. Nie będę lokował jej w jakichś mżonkach o niejasnym terminie dostawy. Termin przedsprzedaży wydłużył się do 18 maja, więc jak mi qurwica przejdzie to zamówie jeszcze raz. :P Poza tym łaski nie robią - w MP3store kupi się za 1149 jak tylko pojawi się na rynku.

 

Pozdro for all! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz... 10 sekund na następny kawałek się czeka? O_o

 

... Karma przygotowuje sobie początki poprzedniego i kilku następnych utworów, więc nawet po załączeniu poprzedniego, następnego (albo "tego następnego po następnym") muzyka gra odrazu (a w tle ładuje się reszta pliku i początki kolejnych) :]

 

[edit] muzyka się zacinała? O_o a ten dysk wogóle jeszcze działa? o_O ... (sprawdź czy są bad-sectory, jak coś takiego stanie się na H100/H300/X5/Karmie to znaczy że już są ;] )

 

[edit2] "raz na kilkanaście utworów, w wybranym tworzy przerwę" - problem z buforowaniem plików... "gapless" to on nie będzie ;]

 

[edit3] sporo tego to niedoróbki firmware'u związane z buforowaniem plików któro powinno (i mam nadzieję że będzie ;] ) poprawione... (może dlatego premiera została przesunięta?) inna sprawa że dysk sam w sobie może (i pewnie jest) być najnormalniej w świecie wolny ;]

 

firmware 1.13b dla i6: http://download.cowon.com/data/C08/I6_FW_1.13b.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasem nawet i więcej..nie wiem czemu jest tak nieprawdopodbnie wolny. Chciałbym aby wypowiedzieli się już użytkownicy nowości cowon. To nieprawdopodbne by koreańce wypuścili tak niedopracowaną funkcję.

 

Następny kawałek ładuje się szybko, jeśli został zbuforowany plik-> po pliku. To 10 sekund występuje przy odsłuchu kawałków losowych. Mimo wszytko player powinien wiedzieć jaka ścieżka będzie następna i ją dograć...

 

bad sectorów na pewno nie ma, i już nie mam możliwości tego sprawdzić, sprzęt dziś odesłałem..wcześniej myślałem, że to może są uszkodzone pliki (stąd te przerwy) lecz po cofnięciu utworu, przerwy która była wcześniej już nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, świetna recka - krótka, ale cholernie rzeczowa. Wyglada na to, że trzeba być wdzięcznym opatrzności, że Cowon wstrzymał dystrybucję i Omnimo tych i6 nie podostarczało. Ale bym sie teraz wściekał. <_<

 

A tak, iRiver wypusił U10 2 GB w wersji UMS, będzie T10 FM (może UMS?) i jak dla mnie - King is Back! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, że trzeba być wdzięcznym opatrzności, że Cowon wstrzymał dystrybucję i Omnimo tych i6 nie podostarczało. Ale bym sie teraz wściekał. <_<

 

nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

recenzja mp3fan-a faktycznie pokazala dobre i zle strony i6 - i za ten obiektywizm naleza mu sie slowa uznania.

Cowon z jednej strony ma czas aby poprawic bledy, z drugiej strony denerwuje klientow przesuwaniem premiery. na poprawianie bledow powinien zarezerwowac sobie inny termin. a tak dolarki poplyna do innej kieszeni. klient placi i nie lubi czekac, tego jestem pewien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tej recenzji nie wiem czy chcesz kupic nadal ten player!

Jak myslicie? Z czego moze wynikac tak dlugie czas oczekaiwania na odtworzenie pliku? Wynika to z wadliwosci odtwarzacz, samego dysku czy moze to wina niedopracowanego firmware?

 

Mozliwe, zeby iaudio wyspuscilo jakis lipny player?

 

Pozdrawiam,

Igor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności