Skocz do zawartości

uwagi, zastrzeżenia ... itd.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Cześć.

Często w różnych miejscach na forum spotykam się z różnymi uwagami dotyczącymi funkcjonowania forum, jego użyteczności , użytkowników , jego wyglądu , tego co tu się dzieje.

Ja, zajmuje się kontaktem z mediami, marketingiem, sprzętem do testów itd. nie mam dostępu do panelu administracyjnego, a wszelkie uwagi, prośby o poprawy dotyczące forum mogę tylko zgłosić lub zasygnalizować odpowiednim osobom.

Pomyślałem by na forum ogólnym stworzyć nowy dział o nazwie : Uwagi/Propozycje/Zastrzeżenia , w których można by dyskutować właśnie o samym forum o tym co gdzie jak, o tym co Was drażni, co wkurza ... nie mam na myśli czegoś w stylu "a Patryk z IIIc uderzył mnie w głowę resorakiem" :D:P tylko odnośnie rzeczy na forum i ściśle związanych z jego funkcjonowaniem.

Lubie tu siedzieć, forum jest dla Was, czemu by nie zrobić by było jeszcze lepiej?

Zanim coś takiego zrobię chce wiedzieć czy to ma dla Was sens i czy w ogóle warto.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

no fakt :)

wg mnie to dobry pomysł, powinno tam być też ograniczenie, że swoje opinie wyrażają użytkownicy z jakiś określonym stażem,

no i nie było by bałaganu w różnych działach związanego z tą tematyką...

admin miałby ułatwiony wgląd w to co myślimy o forum i co jest do poprawki...

itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moim zdaniem ilość przyklejonych tematów w forum ogólnym przekracza masę krytyczną.. a połowa z nich jest właściwie bez sensu.

Przyjałem do wiadomosci.

 

Co do treści tematu, to tak potrzebujemy działu/tematu z uwagami itp.

Dla mnie ogólnie powinien być dział Ogłoszenia, gdzie superata dawał swoje tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dobra skoro juz marudzimy w tym temacie to i ja mam 1 sprawę która mnie wkurza

 

kiedys po kliknieciu w podglad nowych postów mozna bylo ustalic z jakiego okresu ma pokazać, teraz mozna tylko sprawdzic od ostatniej wizyty, co i tak nie zawsze dziala.

 

Fajnie by było gdyby dalo sie podgladac wg okreslonego czasu. Np z ostatnich 3,6,12 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności