Skocz do zawartości

Liga Mistrzów


galik019

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję, że Arsenal - Barca to będą dwa najlepsze mecze tegorocznej ligi mistrzów, dwa otwarcie, ofensywnie i efektownie grające zespoły, do tego małe smaczki indywidualne(przeszłość Henry'ego, czy Fabregasa). Zapowiada się świetne widowisko ;]

Trochę szkoda, że dwie francuskie drużyny walczą ze sobą, ale przynajmniej francuzi będą mieć reprezentację w półfinale.

Manchester raczej specjalnych problemów mieć raczej nie będzie(Roo w swojej formie strzeli im kilka bramek), chyba że Bawarczykom po raz kolejny pomogą sędziowie :P

Inter tym razem ma w losowaniu sporo szczęścia, dostali teoretycznie najsłabszą drużynę. O ile ich pycha nie zje, rozjadą Moskwę z ładną przewagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja bym tak Rosjan nie lekceważył w tej chwili to najszybciej rozwijająca się liga - z solidnym zapleczem finansowym i kadrowym. A CSKA ma naprawdę ciekawą kadrę - ja stawiam, że gdzieś klasy Olimpique, więc lekko Mediolańczykom nie będzie. Zwłaszcza, że zespoły rosyjskie przypominają mi trochę angielską piłkę - opartą na sile fizycznej i bardzo dobrej technice użytkowej, oraz dyscyplinie taktycznej. I CSKA pokazało, ze gwiazdy są w stanie wyłączać. Bardziej boję się o Manchester - drugi zespół, któremu kibicuję. Bawarczycy mają z nimi rachunki do wyrównania i będą gryźli trawę - a kadrę mają bardzo fajną. I prezentują podobny sposób budowy zespołu - sporo doświadczonych graczy, nie opieranie gry na gwiazdach, a wyrównanej kadrze. Do tego wspomagani przez kilku wybitnych graczy, ale nie gwiazdeczki, a gwiazdy, które nie boją się pobrudzić błotkiem, albo zepsuć fryzury. Tak więc będą trzeszczały kości.

W meczy francuzów wygrają olimpijczycy - szersza kadra, większe doświadczenie, do tego troszkę lepsza kadra i większa dyscyplina taktyczna. Acz mecz będzie ciekawy.

No i rodzynek - Arsenal - Barca. Arsenal lubię ogolądać mimo, że zespół nie należy do moich ulubionych. Młodzi entuzjastyczni gracze, wciąż się rozwijający - ale już teraz prezentujący doskonały poziom. Do tego trener, który naprawdę potrafi szlifować diamenty, ale wciąż pracujący nad dopieszczeniem zespołu, i to właśnie jest największa wada tego zespołu, Brak tej mieszanki, młodości z doświadczeniem. Zawodnicy czasami grają troszkę samolubnie - czasami brak ogrania. Tu zadecyduje dośiwadczenie na boisku, niekoniecznie na to z ławki trenerskiej, bo suma talentu i umiejętności jest podobna na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja bym tak Rosjan nie lekceważył w tej chwili to najszybciej rozwijająca się liga - z solidnym zapleczem finansowym i kadrowym. A CSKA ma naprawdę ciekawą kadrę - ja stawiam, że gdzieś klasy Olimpique, więc lekko Mediolańczykom nie będzie. Zwłaszcza, że zespoły rosyjskie przypominają mi trochę angielską piłkę - opartą na sile fizycznej i bardzo dobrej technice użytkowej, oraz dyscyplinie taktycznej. I CSKA pokazało, ze gwiazdy są w stanie wyłączać.

Fakt, Rosjanie pokazali się już od bardzo dobrej strony, wydaje mi się jednak, że na tak dsyponowany Inter, i w takim składzie sposobu nie znajdą... chociaż kto wie, niespodzianki mile widziane ;]

Bardziej boję się o Manchester - drugi zespół, któremu kibicuję. Bawarczycy mają z nimi rachunki do wyrównania i będą gryźli trawę - a kadrę mają bardzo fajną. I prezentują podobny sposób budowy zespołu - sporo doświadczonych graczy, nie opieranie gry na gwiazdach, a wyrównanej kadrze. Do tego wspomagani przez kilku wybitnych graczy, ale nie gwiazdeczki, a gwiazdy, które nie boją się pobrudzić błotkiem, albo zepsuć fryzury. Tak więc będą trzeszczały kości.

No, w zasadzie z historii porachunków obu czerwonych widać, że ich pojedynki są wyrównane, jednak coś do tego co bayern ostatnio pokazywał nie jestem przekonany(ba, bez sędziego może i widzielibyśmy moją ulubioną włoską violę), a za to już widzę ich stoperów rozjeżdżanych przez Rooneya, czy skrzydłowych(może Nani znowu pokaże pełnię umiejętności?). Choć czuję, że Robben, o ile w formie i bez kontuzji, może co nieco zamieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona będzie miała ciężką przeprawę, ale wierzę, że Arsenal zagra otwarcie, a wtedy zobaczymy parę ładnych bramek ;-)

Visca el Barca! ;)

 

Z pozostałych par to mam nadzieję, że wyjdzie CSK, MU i Bordeaux...

Interu nie trawię od zawsze, teraz obecność Murinho na ławcę zwiększa moją niechęć, Bayern kojarzy mi się z Kahnem, więc też nie dobrze, a OL jest mi obojętny, ale chyba potrzeba jakiejś nowej francuskiej drużyny w dalszym etapie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal vs Barca będzie piękny mecz. Powtórka z finału któregoś tam.

Jeśli Messi będzie miał słabą formę może być ciekawie :D

Lubię Arsenal, a Barce tak średnio, dlatego życzę Anglikom wygranej i będę oglądał i im kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie musi koniecznie zależeć od słabej formy Messiego. Zresztą było to widać w meczu z osasuną - messi nadal był w swojej formie, ale tym razem obrońcy po prostu wiedzieli, jak się z nim obejść. Zamiast rzucać się na piłkę, po prostu dawali mu sie z nią bawić, ale odcinali możliwości podania i zastawiali bramkę, nie dając możliwości strzału. Grali bardzo mądrze, zdyscyplinowanie i trzymali remis aż do 73 minuty(co biorąc pod uwagę drużynę raczej broniącą się przed dołem tabeli jest nie lada osiągnięciem) . Podobną taktykę w sumie objęła chelsea, z tym że oni chyba jeszcze bardziej się zastawili. Messi jest spokojnie do opanowania, tylko po prostu niektórzy grają tak, jakby chcieli mu aż sprezentować szanse do strzelenia bramki, czy przecięcia obrony podaniem.

Tyle, że coś trudno mi arsenal podejrzewać o granie dziesięcioma ludźmi za piłką, czy zastawianie własnej bramki ;d

 

 

btw. obrońca(Cesar Azpilicueta), który w tym meczu całkiem nieźle trzymał Leo na wodzy, już jest na radarze Man City ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 2:1 dla bayernu, wg mnie zasłużenie. mu od zdobycia bramki w sumie nie grał nic ciekawego. oczywiście dośrodkowania na rooneya cały czas mu wychodziły, bo bayern nie potrafił ich rozkminić ;) szkoda, że tak późne zmiany w bayernie, można było wcześniej. ogólnie nie przepadam za bayernem, ale za mu jeszcze bardziej, tak więc trochę się cieszę, a jutro barsie życzę zwycięstwa ^^ btw ciekawe czy rooney'owi coś się stało większego, nieciekawie ta kostka mu się skręciła w tej ostatniej akcji :/ aha i to co van der sar robi jest niesamowite, bez niego mu byłby w czarnej dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern w pelni zasłużenie, i pisze to jako kibic MU :) zamiast dobic po 1 bramce, to ci sobie ciułać piłkę chcą... nic, mamy jeszcze rewanż przecież, ale z taką grą to nie wiem czy MU ma czego szukać w LM. a tu w weekend mecz z Chelsea jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, póki co moje przypuszczenia się sprawdzają.

Ale dziś Arsenal Barca - remis bramkowy - coś czuję, że 2:2. Przewaga w grze po stronie Arsenalu, ale Barca będzie wszystko rozbijać w środkowej linii. I będzie uruchamiała jednym dwoma szybkimi podaniami panów z przodu. Z kolei Arsenal będzie próbował narzucać swój styl. Remis bramkowy, lub jednobramkowa przewaga Arsenalu.

Inter będzie narzucał swój styl, ale będzie się rozbijał o obronę ustawioną w okolicach 25-35 miejsca. CSKA kilka groźnych kontr. Wygrana Interu, ale niewysoka - stawiam na 2:1. Po indywidualnym ataku, i jakimś strzale z dystansu. Do tego pewnie jakaś kontra cska.

 

zdaje mi sie ze mozna obejrzec dzieki programowi Ipla http://www.ipla.pl/ :P

Potwierdzam - z pierwszej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności