Skocz do zawartości

Jak najwięcej jakości i pojemności do 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pragnę zakupić odtwarzacz mp3 do 350zł. Za tą cenę chcę dostać jak największą pojemność i możliwie jak najlepszą jakość (teraz jestem posiadaczem Ipoda Video i momentami wymięka jeśli chodzi o to drugie), wielkość nie ma dla mnie znaczenia. Jeśli sprzęt ma do 16gb to mile widziany jest slot na karty pamięci, ale wolałbym mieć ponad 16gb wbudowanej. Moje słuchawki to Sennheisery PX100. Co proponujecie? Przeglądałem Allegro i trafiłem na takie sprzęty:

1. IRiver e150

2. Philips hdd6320

3. Philips hdd120

4. Philips sa5295

5. Philips ARIAZ 16GB SA1ARA16K

6. IRiver E50

7. Creativy Zen MX, X-fi

 

Co sądzicie o wymienionych wyżej odtwarzaczach? Może sugerujecie coś innego?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

385 zł - iriver E200 4GB (z czasem dokupisz kartę 8GB czy ileś tam ile ci trzeba), w E150/E50 się nie pakuj bo między nimi a E200 jest przepaść, OGROMNA PRZEPAŚĆ. Szkoda, że jak ja kupowałem E150 to w sprzedaży nie było E200...

 

Zen X-Fi odpada - trwałość jest słaba albo jej nie ma, dźwięk jest przeciętny, momentami jedynie dobry, Philipsy - większość odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz spełniający wasze wymagania do iriver H340 (40GB). Do dostania jedynie tylko używany i może trochę przekraczać założony budżet.

hdd to imo przeżytek, teraz tylko pamięć flash się liczy, do tego jakaś karta pamięci. Jak dla mnie to odpada;p

 

A może sansa clip+ 8GB+karta32GB ?? Jak to będzie grało z CAL!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H340 raczej dla mnie odpada, z racji na cenę która znacznie przekracza założony budżet. Może ktoś ma jeszcze jakąś propozycję?

 

Tak analizuję odtwarzacze e50, e150, e100 i e200 Irivera i w sumie nie widzę zasadniczych różnic, leżą one tylko w jakości dźwięku(e200 jest najlepszy, tak?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem jeśli masz ipoda 5g, to nie widzę lepszej mozliwosci niż pozostanie przy nim. Chyba że dorzucisz trochę siana i pójdziesz w tacza, irivera z dyskiem, jakiegos samsunga, nowego sony...

A to dlatego, że jeśli różnica w ogóle będzie odczuwalna, to minimalna i niekoniecznie na korzysć. W tym momencie lepiej wydać te kase na słuchawki. Różnica w jakości będzie duża, a pojemnosć się nie zmniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że lepiej by było zamiast szukać playera wybrać jakieś słuchawki ale to jeśli chodzi o jakość. Napisałeś że potrzebujesz większej pojemności a tu inne słuchawki nic nie pomogą:D

Jeśli nie przeszkadzają ci używane playery to ze swojej strony poleciłbym ci sonego s639f. Na forumowym komisie ostatnio było parę do 350 zł a 16 GB już powinno wystarczyć. Słuchałem połączenia tego soniacza z PX100 i naprawdę jest to godny polecenia zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E50/100/150 to ten sam dźwięk w innej obudowie. E200 to absolutnie co innego i dużo lepszego.

 

 

nie chrzań głupot. pomiędzy e30/50 a 100/150 jest duża różnica na korzyść tych pierwszych. To nie jest to samo. E200- z kolej to gniot w porównaniu do e30/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności