Skocz do zawartości

Muzzio Wibro


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Już wcześniej o nim wspominałem, ale teraz już oficjalnie. W pierwszej połowie drugiego kwartału do sprzedaży trafi kolejny odtwarzacz - Muzzio Wibro.

 

Na dniach pokaże jak wygląda pudełko a także pojawi się filmik prezentujący menu i działanie Wibro, aby lepiej zapoznać się z nim przed zakupem. A! No i cenę podam też niedługo :)

 

muzzio_wibro-01.jpg muzzio_wibro-02.jpg muzzio_wibro-03.jpg muzzio_wibro-04.jpg muzzio_wibro-05.jpg

 

  • Procesor: Rockchip 2706B
  • Wyświetlacz: TFT LCD, 3" (400x240 pix)
  • Czas pracy: ~20h (audio), ~4h (video)
  • Pamięć: 4GB
  • Wymiary: 90 x 52 x 12 mm
  • Obudowa wykonana z wyjątkowego, matowego plastiku
  • Czytnik kart: microSD (do 16GB)
  • Moc wyjściowa: 20mW + 20mW dla 16Ohm
  • Pliki audio: MP3, WMA, WAV, Ogg Vorbis, FLAC, APE
  • Pliki video: AVI, MPEG-4, RM / RMVB, FLV
  • Filmy bez konwersji: Tak
  • Wyjście TV-out: Nie
  • Pliki graficzne: JPEG, BMP, GIF
  • Pliki tekstowe: TXT
  • Wybór koloru i wielkości czcionki: Tak
  • Nawigacja: Dotykowy ekran
  • Transmiter FM: Tak
  • G-sensor (akcelerometr): Tak
  • Wibracja: Tak
  • Wbudowany głośnik: Tak

 

EDIT:

Zapomniałem dodać małej ciekawostki dzisiaj w nocy :) Otóż w pamięci odtwarzacza Muzzio Wibro znajdzie się demo audiobooka :) I to nie byle jakiego!

 

Dzięki ponownej współpracy z NEXTO.pl przesłuchać będziecie mogli blisko 30 minut bestselleru - "Katedra w Barcelonie" czytanego przez p. Zbigniewa Zapasiewicza!

 

Jest to duża szansa dla tych wszystkich, którzy chcą przekonać się jak wyglądają audiobooki i "z czym to się je" :)

 

katedra_w_barcelonie-m.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz duzego ekranu 3" to nic tutaj nie przekonuje do jego zakupu; slaba bateria, malo pamieci, jakosc dzwieku tez pewnie nie bedzie sie zbytnio wybijac poza produkty Vedii, duzo bedzie zalezyc od ceny ale z miejsca alternatywa jest iPod touch ktoremu nic nie brakuje w porownaniu z Wibro.

jedyne co mi sie podoba to "pancerna" obudowa przynajmniej na taka wyglada, g-sensor i wibracje ktore moga okazac sie ciekawym dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mistertwiste - Wychodzimy z założenia (a raczej klienci swoimi wyborami), że lepiej kupić mniejsza pamięć i później dokupić kartę pamięci. To nie do końca nasza decyzja. Tu decyduje rynek :) Mniejsze, a zarazem tańsze pojemności sprzedają się zwyczajnie lepiej jeśli posiadają czytnik kart. A od dość dawna w VEDIA oraz Muzzio czytnik microSDHC to standard.

 

@marmur - To mocno nie ta półka cenowa w ogóle. Bateria jest tu taka, jak w innych produktach na Rockchipie, które sprzedają się na rynku masowo. O pamięci napisałem powyżej ;) Jakość dźwięku jak u Roch**** - nie dla tego forum, mega wystarczająca dla ludzi z realnego świata ;) Plastik obudowy mnie osobiście podoba się bardzo - można go porównać do tego, który Fuze ma z tyłu. Akcelerometr używa wiele osób - ja np nie. Ale wibracja nawet mi się spodobała z czasem.

 

Mam nadzieje, że dzisiaj w nocy nakręcony zostanie filmik pokazujący menu i jego funkcje. A jutro taki sam do MonsterHD :)

 

 

 

ps. Niestety "Katedry w Bracelonie" niestety nie będzie jako demo. Jako, że duża grupę odbiorców stanowią najmlodsi Polacy, niestety treści nie były by odpowiednie.

Dlatego przepraszamy, ale na pewno jeszcze z NEXTO współpracować będziemy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy jesli cena bedzie do 500zl to obiecuje ze bede jednym z pierwszych klientow, niestety konkurencja jest tak duzo, ze albo trzeba naginac mocno cene albo posiadac cos czego nie posiada konkurencja. pamiec jest istotna jak i jakosc bo albo audiobooki sa kipeskiej jakosci z internetu i wtedy nie da sie tego sluchac, meczy ucho juz po 10min, albo trzeba ja zgrywac i wtedy najlepiej wypadaja jakies formaty bezstratne, a kilka godzin nagran w bezstratnym formacie zajmuje swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mistertwiste - Wychodzimy z założenia (a raczej klienci swoimi wyborami), że lepiej kupić mniejsza pamięć i później dokupić kartę pamięci. To nie do końca nasza decyzja. Tu decyduje rynek :) Mniejsze, a zarazem tańsze pojemności sprzedają się zwyczajnie lepiej jeśli posiadają czytnik kart. A od dość dawna w VEDIA oraz Muzzio czytnik microSDHC to standard.

Wiesz odtwarzacze o większej pamięci pewnie też by się sprzedawały choć może w mniejszych ilościach. Mnie by np. męczyło skakanie z pamięci do karty jeżeli w oprogramowaniu muzyka nie była by traktowana jako całość tylko podzielona na pamięć urządzenia i pamięć zewnętrzną. Ale jeśli klienci tak wolą to powiedziałbym, że macie spaczonych klientów :P ale nie powiem bo jestem jednym z nich (czyli jednak są oni spaczeni w jakiś sposóB).

 

Osobiście uważam, że "lepiej jak jest więcej" (wbudowanej pamięci). A przynajmniej jak jest wybór w wersjach o różnej pojemności.

Ale to Wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpowiem, ale nie ciągnijmy tutaj tematu. Licze, że to co napiszę wyjasni sprawę i zamknie temat.

 

Ja nie mówię, że B6 o pojemności 16GB by się nie sprzedało :) Tylko wolno. A jak towar leży to nie ma obrotu pieniażków - co jest złe. Dwa pamięci trzeba kupować w pakietach, więc musieli byśmy zrobić dość sporo wersji 16GB - a odnosząc to do punktu 1 dużo pieniążków nie rotuje. Od zagadka rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpowiem, ale nie ciągnijmy tutaj tematu. Licze, że to co napiszę wyjasni sprawę i zamknie temat.

 

Ja nie mówię, że B6 o pojemności 16GB by się nie sprzedało :) Tylko wolno. A jak towar leży to nie ma obrotu pieniażków - co jest złe. Dwa pamięci trzeba kupować w pakietach, więc musieli byśmy zrobić dość sporo wersji 16GB - a odnosząc to do punktu 1 dużo pieniążków nie rotuje. Od zagadka rozwiązana.

Ok niech Ci będzie. W związku z tym czy dało by się obejść niewygodny sposób skakania między pamięcią wbudowaną a tą dołożoną w postaci karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VEDIA A10 i VEDIA B6 też z tym problemu nie mają, bo Sigmatel to dla nas rozwiązał... ;)

 

Ale Rockchip jest rozwijany centralnie i czasem robią coś tu, czasem tam. Dlaczego do dzisiaj nie dodali obsługi napisów?

Można by przykłady mnożyć, ale jednak trzeba pamiętać, że Rockchip cały czas pozostaje jednym z ciekawszych procków to takich niedrogich flashPMP.

Jak by nie spojrzeć TI jest dużo, dużo, dużo droższe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam...

 

Zwracam się tutaj z uprzejmą prośbą do użytkownika "KSY" o odpowiedź na temat produktu Muzzio Wibro.

 

1. Jaka ma być cena Wibro ???

 

2. Kiedy premiera ???

 

Już od kilku dni czekam na te informacje no i niestety nic nie słychać więc nie wytrzymałem i postanowiłem zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie pytania na forum i jednocześnie PW jest dość zastanawiające.

 

1. Cena Wibro zostanie podana przy okazji oficjalnego newsa. Sądzę, że w ciągu 2 tygodni.

2. Jak wyżej.

 

Jak bym miał coś do przekazania na temat tego modelu więcej niż jest to z pewnością bym o tym napisał na forach, serwisach i przesłał do prasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odtwarzacz niedawno zakupiłem na allegro i sprawuje się całkiem nieźle, ekran trzeba czasami trochę docisnąć ale nawigacja po menu itp. nie sprawia problemu. Wibracje-bardzo fajny dodatek. Ogólnie mp4 prezentuje się całkiem nieźle, obudowa jest wykonana z "gumowanego" plastiku. W odtwarzaczu wgrane jest demo audio booka "Katedra w Barcelonie". Jednak samo pudełko może wprowadzać w błąd ponieważ z przodu pudełka pisze, że procesor to rockchip 2706B a z tyłu 2708B....(spójrz w załącznik)

wibro2706.jpg

wibro2708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Trochę odkopię, ale...

 

Mi Wibro działa jak należy, nie miałem z nim żadnych problemów. Używam tej mp4 głównie do oglądania filmów, bo ekranik daje radę, ale jakość dźwięku wydaje mi się bardzo... nijaka. Właśnie staram się do niej zdobyć nowy firmware, a później podczepię pod nią jakieś lepsze słuchawki, aczkolwiek cudów nie oczekuję.

Edytowane przez Racuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności