Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 400zł-jakość brzmienia i wykonania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników!

 

Odzywam się po raz pierwszy i od razu proszę o pomoc. Słuchajcie potrzebuję odtwarzacza z superjakością dźwięku, któremu przy normalnym użytkowaniu nie pęknie lub nie rozleje się wyświetlacz. W ciągu kilku godzin przejrzałem całą masę opinii, gdzie jedne chwaliły, zaś drugie odradzały odtwarzacze.

 

Teraz już zupełnie nie wiem co robić... Moje specyfikacje:

 

-pamięć 4-8GB (więcej nie trzeba)

-wyrazisty, selektywny, lecz nie "nachalny" bas

-przejrzysty, śpiewny i czysty dźwięk (jakość przede wszystkim!)

-odtwarzacz w miarę poręczny i niedużych rozmiarów

-odtwarzanie dziesiątek formatów niekonieczne

 

Wiem, że wiele zależy od słuchawek, jednak proszę tylko o pomoc w wyborze solidnego odtwarzacza. Co Wy na to: Samsung Q2, Sony NWZ-S638, Iriver E100, Creative ZEN X-FI. Pomocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oprócz tych, które wymieniłem coś polecacie? To były tylko propozycje, tych, o których czytałem najwięcej dobrego. Do tej pory używałem odtwarzacza z telefonu (SE), ale odnoszę wrażenie, iż im nowszy model, tym gorszy odtwarzacz. I do tego te przejściówki... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ciągnie mnie bardziej w stronę tego samsunga... Czy ktoś z Was może powiedzieć jak wygląda obsługa dotyku w nim? Czy zdarzyło się komuś, by coś się w nim popsuło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item932906396_sony_nwz_s638_8gb_czarna_jak_nowa_mp3_video.html

vs

http://www.allegro.pl/item944316735_sony_nwz_s638f_walkman_mp3_mp4_z_pamiecia_8gb.html

 

Nie rozumiem tego..

Mam budżet jakos 500, wymyślilem sobie CAL no i do tego taki sony za 300.

Czy to da rade ?

Jakoś bedzie bardzo dobra?

Jak to sie ma do HH (ew techna, poważnej)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności