Skocz do zawartości

Strona sklepu mp3store.


Rekomendowane odpowiedzi

tragedia jest ilosc zieleni, jej odcienie i czytelnosc przyciskow na gorze. gdyby nie kolorystyka, calosc bylaby calkiem sympatyczna - bo nie powiem, strona jest funkcjonalna. przydaloby sie tez laczenie filtrow - albo ja slepy jestem, albo w tej chwili mozna wybrac np kategorie ogolna typu odtwarzacze mp3, albo producenta typu cowon. w drugim przypadku prowadzi to do wyswietlenia nie tylko odtwarzaczy, ale i akcesoriow - niby jest filtr cenowy (notabene ulegajacy wyzerowaniu, gdy zmieni sie tryb sortowania na np wg ceny), ale to jednak nie to samo.

 

apetyt rosnie w miare jedzenia ;) ale przede wszystkim - litosci, zmiencie kolorystyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście strona jest wygodniejsza w obsłudze ale co z tego skoro wygląda biednie. Kolorystyka to w ogóle jakaś masakra, nie wiem może była projektowana na starym monitorze crt ale na lcd czuje się jakby mi oczy wypalało. Poprzednia strona była o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do strony mp3store - mi się nie podoba.

Mam laptopa z ekranem 12' 1024x768. Używam firefoxa z adblockiem.

1. Zbyt duże ikony i napisy na górze strony - zajmują zbyt wiele miejsca.

2. Zbyt duże czcionki na całej stronie - zajmują zbyt dużo miejsca

3. Przyciski NOWOŚCI i PROMOCJE powodują, że zastosowanie adblocka skutkuje dużą białą plamą po prawej stronie wspomnianych przycisków - zajmuje to zbyt dużo miejsca

4. Odnośniki do forum pokazują zawsze pierwszy post wątku a nie jak było poprzednio - ostatni, czyli kiszka.

To na razie tyle uwag.

mp3store.jpg

PS. Proszę o przywrócenie poprzedniej wersji strony - przynajmniej do czasu opracowania dużo lepszego layoutu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, szczerze mówiąc to oczekiwałem po zmianie layoutu troche wiecej. W ogóle logo mp3store ładnie by kontrastowało z ciemnymi kolorami [szary, czarny, niebieski?], tymczasem ta zieleń dobra byłaby dla sklepu z ziarnem. Lepsze wrażenie, może nieco bardziej profesjonalne robi np strona iriver.pl . Niemniej jednak, jest lepiej pod względem uzytkowym- to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem, gdy wszystkie produkty danej marki wyświetlane były na jednej stronie - teraz trzeba się naprzerzucać, żeby wszystko przejrzeć, i to trochę trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu w święta wiele osób narzekało na naszą stronę że długo się szuka kiepsko chodzi wiele rzeczy jest ukrytch. Z ciekawości zrobiłem test - syn lat 11, wybrałem trzy playery i dwie pary słuchawek. Szukaj synu! Wszystkie 5 produktów znalazł w 2 min - między innymi tracił czas na przeczytanie krótkiego opisu. Oczywiście bez korzystania z opcji szukaj. Na nowej stronie tracę ok 1 - 2 minut na znalezienie jednego produktu gdyż np znajduje się na podstronie 5-8. Określenie ilości pokazywanych produktów wskazane. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności