Skocz do zawartości

Brzydota X5


imacman

Rekomendowane odpowiedzi

de gustibus non est disputandum...

ale mi bardzo odpowiada dizajn x5... ale joy moglby byc na srodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 jest ładna nie wiem co wy od niej chcecie. Jakby dodać przycisk zatwierdzajacy i wychodzący coś a la iRiver H10 i gniazdko słuchawkowe u góry a nie z boku to byłby dla mnie niemal idealny odtwarzacz.

EDIT-->Brzydkie to są standardowe słuchawki z X5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowimy ze jest brzydki ale potrafimy byc krytyczni pod wzgledem naszego ukochanego najpiekniejszego i najbardziej funkcjonalnego plajerka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja tak czytałem sobie o nim, każdy sie spuszczał że piękny, kupiłem i tak patrzę na toto (L). No przecież ty paskudny jesteś! Gustu kwestia jednym (dwoma) słowem (-ami), przyznać trzeba jedno - X5 jest wykonany baardzo solidnie.

Poza tym przyznać trzeba drugie - to właściwie nie ma znaczenia (przynajmniej dla mnie). nie wyjmuję go z kieszeni nawet jak zdejmuję spodnie (celem spać się położenia na przykład), tylko do ładowania i transferu a charakter grajka sprawia, że staje się to niezmiernie rzadko.

...i tylko ten pilot taki plastikowy i w ogóle drewniany jakiś:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie też, że na zdjęciach (zwłąszcza tych oficjalnych) każdy odtwarzacz wyglaa pięknie i cudownie i 100x lepiej niz to potem jest w rzeczywistosci (to kwestia odpowiedniego ustawienia, świateł, cieni, refleksów, filtrów, zastosowania dobrego sprżetu fotograficznego). Tak miałem np z T10, na zdjeciach rewelka, już samym wyglądem chciałęm kupować, no i że firma iRiver też, a potem poszedłem do sklepu, wziąłem to coś w łapki i doznałem wielieigo rozczarowania, choć to też kwestia gustu oczywiście, ale nei zmienia to faktu, że player ten jak żaden inny wyglada na fotach sto razy lepiej niż w rzeczywistosci. Na fotach w ogóle nie pokazują tej jego grubej "dupy", tylko sam panel przedni, żeby klient sie nie zraził i miał wrażenie, że ma do czynienia z maleństwem :P

 

Dla odmiany, ipody nano i video wygladaja i sprawiają identyczne wrażenie zarówno patrząc na fotki jak i w rzeczywistosci. Podonnie z iAudio G2/G3. O x5 się nie wypwioaidam bo nie widizałem w realu tego playera, ale już na fotach (tych nieofcjalnych) nie za bardzo mi isę podoba (w przeciwenieństweir do tych oficjalnych), choć jest ok.

 

 

 

 

 

pozdr,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest łądniejszy, co nie znaczy, że x5 jest brzydki, ale mnie ipod bardziej wizualnie przypadł do gustu :)

pozdr,

michał

taa...

a pare postow wczesniej pisales ze nie widziales go na zywca...

i w tym samy poscie ze t10 na fotach wygladal fajnie a w realu nie..

wiec moze zobacz X5 i potem sie wypowiadaj, he? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mają kobiety w tym momencie do rzeczy? :P

powinno być równouprawnienie i reklamy x5 zarówno z babką jak i menem :P Zwróciliby uwagę większej grupy odbiorców ;)

A co do samych kobiet, może iAudio powinien produkować różowe x5, albo najlepiej tak jak robi creative - w całej palecie kolorów :)

 

 

 

pozdr,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności