Skocz do zawartości

iriver E30


KaszaWspraju

Rekomendowane odpowiedzi

A jak e30 zgrywa się z CAL'em ?? Ogólnie nie chcę ich kupić specjalnie do grajka, ale byłoby miło gdyby się zgrywały. Jeśli to coś pomoże to słucham w 90 % wszelkiej maści rocka ( RHCP, Offspring, Green Day, Rise Against ). Jeśli znacie jakieś porządne grajki do domu i na dwór w podobnej cenie (max.200 zł ) byłbym wdzięczny za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale moim zdaniem tez potrzebują mocnego źródła. Nie będziesz miał tekiego wypełnienia, wiesz będziesz miał głosno, ale chodzi o to głównie byś słyszał to samo przy kazdej głośności. Jak masz wzmaka który napędzi je, to wtedy czy to głośniej czy ciszej masz to samo wypełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4lvir - mam e30, CAL-e i 5401 więc co nieco mogę powiedzieć o tych połączeniach. Do e30 zdecydowanie lepiej podpiąć 5401, CAL-e nie mogą zagrać z tym odtwarzaczem na miarę swoich możliwości. Ja po podpięciu 5401 podbijam bas w EQ i wg. mnie to bardzo fajnie zgrywający się zestawik. Po podpięciu CAL-i oczekiwałem więcej niż to co usłyszałem. Do Creativów planuję zakup E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że E2 + Audeo > E30 + Audeo. Jeśli już zamieniać to kombinowałbym tego Meizu M6, podobno świetna synergia.

Wiesz co, szczerze- chciałem po prostu spróbować e30 :D I tak na upartego szukam okazji, żeby go kupić, w sumie E2 mnie zadowala :D Tylko gdyby działał dłużej na baterii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obudowa wykonana jest samego plastiku czy z plastiku gumowanego? Pytam bo interesuje mnie czy obudowa łatwo się rysuje i potrzebny jest pokrowiec (którego nie mogę nigdzie znaleźć w internecie) czy wystarczy nakleić folię ochronną na ekran a obudowa nie jest mocno podatna na zarysowania? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić E30, ale po przeczytaniu wszystkich postów zacząłem się wahać. Dużo osób jest rozczarowanych po zakupie jakością dźwięku. Używam obecnie MEIZU M3 i już mi się znudził, dlatego chciałbym kupić coś nowego co nie będzie odbiegało za bardzo charakterystyką dźwięku od MEIZU. Chciałbym się zatem dowiedzieć czy E30 gra podobnie do MEIZU, czy raczej powinienem kupić Sansę Fuze? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 to według mnie średni player jeśli chodzi o jakość dźwięku i wykonanie. Dodatkowo u mnie player się zawieszał (pomimo zmiany softu itp) i podczas odtwarzania formatów bezstratnych lubiał przyciąć piosenkę :) i to nawet często :P

 

iRivery nigdy mi nie pasowały, myślałem że E30 to zmieni - nic z tego ;)

 

E30 sprzedałem po 3 dniach od zakupu, od siebie nie polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Testował ktoś ten odtwarzacz z wzmacniaczem słuchawkowym np. Fiio E5, albo SoundMagic A10 ? Warto łączyć E30 + Fiio E5, czy po prostu lepiej kupić lepszy grajek ?

Lepiej zagra np. szufelka 4g, czy połączenie E30 + Fiio E5,?

Edytowane przez Mamalyga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment ze strony mp3.store:

" ...SoundMagic A10 to nie tylko więcej mocy. Urządzenie wzbogaca brzmienie każdego zestawu o większą szczegółowość słyszanej muzyki, znacznie poszerza scenę, dodaje blasku najwyższym tonom, oraz wprowadza mnóstwo dynamiki w naszych ulubionych utworach. SoundMagic nie zapomniał o miłośnikach potężnego basu, dzięki przełącznikowi Extra Bass podbijającemu najniższe częstotliwości. Sprosta on wymaganiom najbardziej wymagających słuchaczy..."

 

Chodzi nie tylko o KPP, ale bardziej o drugie słuchawki - Klipsch Image One.

 

Lubię ciepłe brzmienie Clixa2, który niestety zaczął się sypać, tutaj opis usterki:

http://forum.mp3stor...882#entry713882

Przerzuciłem się na E30, którego dźwięk niestety zupełnie mi nie odpowiada.

Poszukuję odtwarzacza bez bajerów. Nie wymagam wyświetlacza, ani dużej pojemności. Liczy się tylko jakość dźwięku, ewentualnie tuner FM się przyda.

Czy szufelka, to jest to czego szukam? Czy znajdzie się coś lepszego bez bajerów? Myślę, że 300-400zł mogę przeznaczyć, a jeżeli trzeba więcej, to się jeszcze zastanowię :-)

Edytowane przez Mamalyga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności