Skocz do zawartości

Jaki player do Phonak Audeo 112 (do 400 PLN)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Poza tym myślałem nad Clipem albo Sony, tyle że nie mam pojęcia jak te Phonaki mogą współgrać z poszczególnymi playerami. Czy ktoś kto je posiada/posiadał mógłby mi pomóc? Jestem otwarty na wszelkie propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było wyśmienicie z iPod'em Shuffle 1G, lepiej niż z IFP-799. No i basu w końcu nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Gdzieś na forum czytałem, że Phonak'i z iriverem E10 tworzą parę niemal idealną ;)

 

to ja to ja to ja to mówiłem:P

i wątpię żeby ktoś nie przyznał mi racji.

 

A z innych to przypuszczalnie sansy, podejrzewam że z iriverami e30/e50 również by fajnie grały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś porównanie do Sony? Chcę zmienić plejera i także nie wiem, na co konkretnie. Nie jestem pewien czy np. zmiana S638 na E10 nie będzie krokiem w tył.

 

iRiver to dyskowiec, a Audeo są dość czułe. Nie szumiało to to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś porównanie do Sony? Chcę zmienić plejera i także nie wiem, na co konkretnie. Nie jestem pewien czy np. zmiana S638 na E10 nie będzie krokiem w tył.

 

iRiver to dyskowiec, a Audeo są dość czułe. Nie szumiało to to?

 

Audeo już z sonym x series szumi więc domyślam się że z dyskowcem może być nie wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się np. bardzo podobają Audeo z P3- niesamowita detalicznosc, świetna scena, fakt że nieco brakuje basu, ale to da sie podregulować w EQ. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Oprócz tego ifp- chociaż to połaączenie takie bardziej for fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo wszyscy piszą o tym P3, a nigdy nie miałem możliwości nawet zobaczenia go na żywo (mimo że widziałem i słuchałem paru Samsungów), trzeba by kogoś znaleźć i umówić się na odsłuch... w połączeniu np. z piwkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A masz jakieś porównanie do Sony? Chcę zmienić plejera i także nie wiem, na co konkretnie. Nie jestem pewien czy np. zmiana S638 na E10 nie będzie krokiem w tył.

 

iRiver to dyskowiec, a Audeo są dość czułe. Nie szumiało to to?

 

szumy są słyszalne bardziej lub mniej ale na każdym playerze, na e10 były na akceptowalnym poziomie, przy słuchaniu na minimalnej głośności wieczorem może by mi przeszkadzały ale na ulicy i tak ich nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Audeo z Touchem i mi osobiście to połączenie się niezbyt podobało, gra bardzo czystko, analitycznie, jednak zbyt neutralnie i Touch ma zdecydowanie za mało basu do Audeo. Co do dyskowców i szumów to przy normalnym słuchaniu X5 praktycznie w ogóle nie szumi, więc to wszystko zależy od odtwarzacza, a nie od tego czy to dysk czy flash ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Touchem nie słyszałem żadnego szumu, dosłownie nawet najmniejszego.

A jak z jakością dźwięku, fajnie się słuchało ?

Bo ja jak się pytałem raz to pisali mi, że niezbyt się komponują Phonaki z Touchem.

A ja słuchałem z touchem 1g i to połączenie bardzo mi się podobało. Ładna przejrzystość i klarowność a zejścia i dynamiki na basie naprawdę nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat niedawno kupiłem Toucha 1g i z audeo współpracuje słabiutko. Brakuje mocy, za mało basu, a jak się uruchomi któreś z ustawień eq to bas zaczyna pierdzieć. Szumieć nie szumi ale bez Fiio moim zdaniem kiepściutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Touchem nie słyszałem żadnego szumu, dosłownie nawet najmniejszego.

A jak z jakością dźwięku, fajnie się słuchało ?

Bo ja jak się pytałem raz to pisali mi, że niezbyt się komponują Phonaki z Touchem.

A ja słuchałem z touchem 1g i to połączenie bardzo mi się podobało. Ładna przejrzystość i klarowność a zejścia i dynamiki na basie naprawdę nie brakowało.

 

Mi też się wydawało, że Touch 1g całkiem nieźle napędził Audeo. Ale widocznie co kto lubi... :) Dla mnie basu na tym zestawieniu było w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Touchem 1gen Audeo nie słuchałem, jutro powinienem to nadrobić (podobno ma więcej basu niż późniejsze generacje, więc teoretycznie powinno być lepiej) :D z 2 i 3gen mi się nie podobało, dźwięk był bardzo czysty, klarowny, ale mało basu i zero przyjemności ze słuchania. Dotychczas nie słyszałem niczego (nie słuchałem leciwych iRiverów) co by zagrało z Audeo lepiej niż X5 (włączając w to SONY X1000 i Cowona S9, a Touch 2/3G przy X5 mnie nie zachwycił na żadnych słuchawkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas nie słyszałem niczego (nie słuchałem leciwych iRiverów) co by zagrało z Audeo lepiej niż X5 (włączając w to SONY X1000 i Cowona S9, a Touch 2/3G przy X5 mnie nie zachwycił na żadnych słuchawkach)

iriver imp550 + dobre CDaudio = gwarancja najlepszej synergii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności