Skocz do zawartości

Czarna Lista Użytkowików Tego Forum


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne pamiętacie mój wątek w bazarze dotyczacy wymiany EXów na nowe mxy 300 bądź 400. Otrzymałem mnóstwo propozycji za które serdecznie dziękuje. Najatrakcyjniejsza oferte dostałem od Paul555 w postaci nowych Sennheiserów mx 300 z gwarancja. Wysłałem mu Soniaczki na wskazany adres, mineło 2,5 tygodnia a obiecanych słuchawek nie ma :angry: Nie polecam robienie z nim interesow. Proponuje wrzucać tutaj liste nieprzyjaznych użytkowników tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale o to chodzi - chodzi o czarną listę użytkowników, którzy doprowadzili do "szkody materialnej" innych - okazali się nieżetelni, oszustami etc. to ma być część działu komis (i być może powód do bana)

 

oczywiście nie mają być to powody "bo ma bardziej srebrne słuchawki niż ja" tylko jak na allegro - nie wywiązał się z umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałem powiedzieć, że nie lubie tych, którzy mieli więcej mptrójek markowych firm niz ja :D

właściwie to ja nie lubie nikogo,

tym co maja wiecej trzeba zabrac, a ci co maja mniej to zwyczajne prozniacze lenie, ktore zeruja na zdrowej czesci narodu, chcac ja wykorzystac.

 

takze Zygmunt, moja propozycja to obejrzec jeszcze raz Janosika i uwazne obserwuj, ile ukradl bogatym a ile oddal biednym a ile sam przezarl i przepil z tytulu kosztow prowadzonych akcji.

 

co do samej black listy - pomysl sluszny, o ile ktos nad tym bedzie panowal i weryfikowal takie dane np. po rozmowie ze stronami transakcji. bo latwo kogos posadzic o cos, a zawinil np. kurier lub poczta.

takze taka lista musi byc robiona madrze i przez madra osobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik - nie zapominaj, że janosik miał szczęśliwe zakończenie - wkońcu go powiesili. To tak jak by do ciebie podszedł jakiś dresiarz, sprał cie po zębach a następnie zabrał mp3 i komórke bo on jest biedny i czegus takiego nie ma. Tyle, że tego co przepuszcza na trawe to w życiu takiej kasiory nie widziałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez popieram ;)

 

Dlatego jak bede dokonywal jakiejs transakcji nawet z uzytkownikiem tego forum to nie zaryzykuje i jednak bede wolal dokonac tranzakcji via allegro. Zawsze to chociaz troche bezpieczniej niz na gebe ;)

 

Najwiekszy problem jest z wymiana... Mozesz wyslac i dostac z tego cale g**... Nie ma bezpiecznej drogi wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a Ziobro niech zostanie moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik - nie zapominaj, że janosik miał szczęśliwe zakończenie - wkońcu go powiesili.

Zygmunt, nie ogladales wszystkich odcinkow :)

 

powiesili go a on znowu im uciekl. to tak jak nasz Janek J-23, zabili go na poczatku a on dalej nadawal.

 

nie nalezy zapominac jeszcze, ze naszego bezpieczenstwa strzega czterej pancerni i pies, czyli zaloga rudego 102.

ja sie czuje bezpieczny, jestem dobrze uzbrojony i mam spore zapasy tkanki tluszczowej na czarna godzine.

 

jednak zawsze bylem za uczciwym handlem, a ten pomysl stara sie go nam zapewnic. aby tylko robic to dokladnie i rzetelnie bo to delikatna materia - co chce podkreslic po raz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie. poraz pierwszy od dawna musze się zgodzić z krecikiem.

 

cała sprawa brzmi ślicznie. Ale są duże ALE. Jedyne co mnie cieszy, to to, że przypadek mateja jest pierwszym.

 

sprawe czarnej listy, zoabcze jeszcze w jakiej formie i jak publikowanej. ale jak bedzie trzeba to sie wprowadzi jakies wieksze wymogi do korzystania z działu komis.

 

 

.ksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze to jest zarazliwe

ja wlasnie sprzedalem ksiazke przez allegro i kupujacy ani widu ani slychu o przelewie , nie mowiac nic juz o kontakcie ;/

 

a moze by tak wproadzic opjce do komisu jak na allegro? tzn list aktywacyjny na adres ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak wproadzic opjce do komisu jak na allegro? tzn list aktywacyjny na adres ???

yhym... tak, swietny pomysł. napiszmy do tego system, zatrudnijmy osotbre od obslugi... hehehe ;) dla mnie bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze nalezy wypisywac po prostu dane delikwenta: adres i telefon, nawet niekompletny czy cos. Bo zaraz sie pojawi pod innym nickiem i znowu bedzie probowal kogos w h** zrobic

Nie da rady to nie jest legalne tak mi napisal ksy na gg. Ale czy legalne jest oszukiwanie kogoś :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna znalezc polsrodek np. miasto i ulica bez nr. domu ;) Albo nr. telefonu bez ostatniej cyfry.

 

Zdaje sobie sprawe, ze to nielegalne... Ale tak samo jest nielegalne oszustwo czy kradziez (w tym wypadku raczej "wyrkoczenie").

 

Ech... i gdzie tu sprawiedliwosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak wproadzic opjce do komisu jak na allegro? tzn list aktywacyjny na adres ???

 

A moze by tak nie sprzedawac pierwszemu lepszemu OBCEMU czlowiekowi bez sprawdzenia jego wiarygodnosci? ;) Chyba jednak lepiej korzystac z Allegro bo to zawsze daje jakas minimalna gwarancje ze nie zostanie sie oszukanym...

 

I tez pierwszy chyba raz musze sie zgodzic z krecikiem <_< Domoroslych Ziobrow nie popieram :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak wproadzic opjce do komisu jak na allegro? tzn list aktywacyjny na adres ???

ciii, to byl joke, nie lapiecie ironii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności