Skocz do zawartości

Bower & Wilkins P5 Headphones


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak... na rynku za niedługo pojawi się kolejna nowość.

Firma Bower & Wilkins szerzej znana jako B&W wypuści na rynek słuchawki przenośne. Poniekąd dedykowane do iPoda (pilot ze możliwością pogłaśniania)

hifi_1258707302_news.jpg

Wygląda na to że słuchawki będą miały także nietypowo odczepiany kabel.

 

Wiem jedno są piękne i będą nieziemsko drogie :D choć cena jeszcze jest nieznana.

 

więcej info na stronie producenta: http://www.bowers-wilkins.co.uk/display.aspx?infid=4534&langid=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny ze beda dobrze grac.

Ja bym tego taki pewny nie był. AFAIK ten model jest robiony typowo pod komerchę, wypromowany na znanej marce. To, że firma robi dobre kolumny o niczym nie świadczy. :)

 

Firma robi drogie kolumny. :)

Kosztujące bardzo dobry samochód Nautiliusy wcale nie grają tak powalająco w stosunku do tego ile kosztują. Kolumny głośnikowe za 1/4 ich ceny grają ciekawiej IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztujące bardzo dobry samochód Nautiliusy wcale nie grają tak powalająco w stosunku do tego ile kosztują. Kolumny głośnikowe za 1/4 ich ceny grają ciekawiej IMO.

 

Miałem przyjemność słuchać i powiem że robią wrażenie na mnie ogromne, ale ich cena to przesada, focal utopia be albo kumpla diy na focalach TLR + seasach excel w18 robilo na mnie wieksze wrazenie :) (moze to dlatego ze lubie te focalowskie brzmienie xd)

 

Sluchawki wygladaja ******scie :) Pytanie czy sa wydane komercyjnie czy b&w rzeczywiscie chce zaistniec na rynku sluchawek.

 

Jak bede mial za rok trochu kasy dodatkowej to mam plany kupic dodatkowo beatsy dr dre i jakies a-t lub te b&w o ile beda mi odpowiadaly dzwiekowo + jakas fajna szafeczke ze szkla podswietlana i miec w pokoju wszystkie sprzety w takiej szafeczce :D Do tego stojaki z drewna na sluchafony i stacja dock ipod z drewna :P(ahh, kolejna pasja mnie wciagnela xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłyby być ładniejsze. Tzn po takim ambitniejszym projekcie spodziewałbym się lepszego dopracowania szczegółów. No ale moze nie załapałem co chciał projektant powiedzieć.

Ciekawe co daje takie umieszczenie kabla.

I tak jakby się dłużej zastanowić to nie takie drogie. $300 to chyba nawet za mało żeby zadowolić snoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Metoda podłączenia tego kabla jest interesująca. A słuchawki bardzo ładne. Mi się tam podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności