Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszą recenzję 2009 - etap II


Superata

Recenzja II etap.  

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsz? recenzj? napisa?:



Rekomendowane odpowiedzi

Robi się ciekawie , a wiec przedłużam głosowanie do końca czwartku, a w piątek oficjalne ogłoszenie wyników.

Czy zamierzacie coś zrobić w kierunku głos-u/-ów oddanych na siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Robi się ciekawie , a wiec przedłużam głosowanie do końca czwartku, a w piątek oficjalne ogłoszenie wyników.

Czy zamierzacie coś zrobić w kierunku głos-u/-ów oddanych na siebie?

a co mam zrobić według Ciebie? demokracja to nie jest idealny ustrój ale lepszego póki co nie ma , we wszystkich głosowaniach nawet na prezydenta kandydaci mogą oddać na siebie głos i mają do tego pełne prawo ... moje zasady i etyka podpowiadają mi, że ja sam na siebie nigdy bym nie zagłosował ale jeśli ktoś tak zdecydował to jego sprawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Follow ponieważ:

 

- opisane słuchawki leżą a raczej leżały w kręgu moich zainteresowań

- większość jego opisów pokrywa się z moimi odczuciami/wrażeniami w związku z czym rozglądając się za czymś nowym biorę pod uwagę jego opinie czy też wypowiedzi

- recenzja jest wyważona, rzeczowa i bez fajerwerków

 

Pozostałe recenzje też są bardzo ciekawe jednak żadna z nich nie dotyczy sprzętu na który miałbym ochotę a głos tylko jeden.

Pozdrawiam recenzentów i oceniających :)

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu linki, przeklikajcie je i zastanówcie, która recka z tych w II etapie jest najlepsza.

Głosy oddajcie w sondzie.

Głosujemy do 14.01

 

P.S Dla niektórych z Was może wydawać się dziwne, że jest jeszcze sonda ale uznaliśmy, że warto żebyście przeklikali najlepsze według Was recki i wybrali ponownie... kto wie może spodoba wam się inna?

I co dalej :) ?

Termin uplynal i mamy remis 22 do 22 :D

 

PS. Przy okazji dziekuje za uznanie wszystkim glosujacym - tym ktorzy znalezli cos wartosciowego w mojej recencji/opisie i postanowili oddac na nia glos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciekawostka: Dlaczego Rolandsingerowi ubyl jeden glos (ma w tej chwili 11 a mial 12) oraz dlaczego ja mam w tej chwili 23 a mialem 22 kiedy glosowal na mnie Gienio ktory jest ostatni na liscie przy moim nicku :) Po nim nikt sie nie pojawail a zmienila sie wartosc. Jest mozliwosc przeniesienia swojego glosu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności